prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

back to previous page

Pre Lacka a Čepelovú US Open skončil

Pre Lukáša Lacka končí posledný grandslamový turnaj sezóny US Open hneď v prvom kole. Jana Čepelová vypadla o kolo ďalej.
Slovenský tenista Lukáš Lacko neuspel v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenec trénera Ladislava Simona podľahol Rakúšanovi Dominicovi Thiemovi hladko v troch setoch 3:6, 3:6, 2:6. Lacko neodplatil súperovi prehru z halového turnaja vo viedenskej Stadthalle z roku 2012. Posledným slovenským zástupcom v singli zostal Martin Kližan, ktorý nastúpi v piatok proti nasadenej šestke Čechovi Tomášovi Berdychovi.

muži - dvojhra - 1. kolo:
      Dominic Thiem (Rak.) - Lukáš LACKO (SR) 6:3, 6:3, 6:2

Slovenská tenistka Jana Čepelová neuspela v 2. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open. Zverenka trénera Martina Zathureckého prehrala napriek sľubnému úvodu so svetovou a nasadenou dvojkou Rumunkou Simonou Halepovou za 56 minút hladko v dvoch setoch 2:6, 1:6. Slovensko tak v New Yorku prišlo aj o posledné želiezko v ženskom singli.

Čepelová sa nezľakla súperky zvučného mena, po rýchlom brejku sa ujala vedenia 2:0 a pri vlastnom podaní viedla 40:15. Halepová však potom pridala na agresivite, získala šesť gemov v rade a prvý set sa stal jej korisťou. V druhom dejstve finalistka Roland Garros ovládla dvorec a Čepelovej dovolila uhrať iba jediný gem. V siedmej hre premenila hneď prvý mečbal.