member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

SKREČOVALI ZÁPAS

SKREČOVALI ZÁPAS

dátum hráč za stavu na turnaji dôvod
návrat
16.10.19 Craciun Georgia Andreea (-») nenastúpil Seville ??
??
15.10.19 Bybel Nicholas (-») 2-6, 0-4 Cancun XXV ??
??
15.10.19 Chlpac Agustina (-») 1-6, 0-1 Tabarka XXXII ??
??
15.10.19 Krasnova Diana (-») 1-6, 0-3 Telavi (X) I ??
??
15.10.19 Bukta Agnes (-») nenastúpil Szekesfehervar I ??
??
15.10.19 Garcia-Perez Georgina (-») 3-6, 0-1 Szekesfehervar I ??
??
15.10.19 Zhang Yuxuan (-») 1-4 Suzhou ??
??
15.10.19 Chernyshova Maryna (-») 4-6 Szekesfehervar I ??
??
15.10.19 Casteleyn Emily (-») 6-2, 1-6, 1-4 Tabarka XXXII ??
??
15.10.19 Cauthen Zoe (-») 4-6, 0-3 Florence (USA) ??
??
15.10.19 Van Uytvanck Alison (-») 4-2 Luxembourg (IX) ??
??
15.10.19 Daujotaite Iveta (-») 0-5 Telavi (X) I ??
??
15.10.19 Juhaszova Vivien (-») nenastúpil Szekesfehervar I ??
??
15.10.19 Tajima Naoki (-») nenastúpil Sharm El Sheikh XVI ??
??
14.10.19 Juhaszova Vivien (-») 2-6, 0-4 Szekesfehervar I ??
??
14.10.19 Nakashima Miyu (-») 0-6, 1-2 Hamamatsu ??
??
14.10.19 Pereira Teliana (-») 5-7, 0-2 Szekesfehervar I ??
??
14.10.19 Martin Tai (-») nenastúpil Florence (USA) ??
??
14.10.19 Arnaboldi Andrea (-») 2-6, 0-1 Ismaning ??
??
14.10.19 Voegele Stefanie (-») nenastúpil Luxembourg (IX) ??
??
14.10.19 Ohashi Yuna (-») 1-6, 0-3 Hua Hin (X) I ??
??
13.10.19 Isaeva Anhzelika (-») 0-3 Waco ??
??
13.10.19 Steur Joelle Lilly Sophie (-») 4-6, 1-2 Seville ??
??
13.10.19 Etcheverry Tomas Martin (-») 6-4, 4-6, 1-4 Rio de Janeiro (X) ??
??
13.10.19 Kalinina Anhelina (-») 1-4 Moskva ??
??
13.10.19 Scotty Elizabeth (-») 2-4 Waco ??
??
13.10.19 Gulbis Ernests (-») 5-7 Stockholm ??
??
13.10.19 Ibbou Ines (-») 1-4 Seville ??
??
13.10.19 Nagy Peter (-») 2-6 Burgas ??
??
13.10.19 Cotuna Abigale (-») nenastúpil Florence (USA) ??
??
13.10.19 Tinaztepe Tuana (-») 0-6, 1-4 Antalya (X) IV ??
??
12.10.19 Butulija Boris (-») nenastúpil Tabarka XXXI ??
??
12.10.19 Piai Eduarda (-») nenastúpil Buenos Aires (X) ??
??
12.10.19 Bai Yan (-») 4-6, 2-3 Tay Ninh I ??
??
12.10.19 Lindell Christian (-») 2-5 Rio de Janeiro (X) ??
??
12.10.19 de Paula Fabiano (-») nenastúpil Rio de Janeiro (X) ??
??
12.10.19 Tepavac Marko (-») 7 (8)-6, 2-6, 1-4 Burgas ??
??
11.10.19 Echeverria Alam Nadia (-») 2-6, 0-1 Sharm El Sheikh XV ??
??
11.10.19 Sekiguchi Shuichi (-») 1-5 Tay Ninh I ??
??
11.10.19 Matos Rafael (1996) (-») 4-6, 6-1, 4-5 Rio de Janeiro (X) ??
??
11.10.19 Mansouri Skander (-») nenastúpil Lagos (X) ??
??
11.10.19 Echazu Mauricio (-») nenastúpil Rio de Janeiro (X) ??
??
11.10.19 Alves Mateus (2001) (-») nenastúpil Rio de Janeiro (X) ??
??
11.10.19 Fatic Nerman (-») 1-4 Santa Margherita Di Pula X ??
??
11.10.19 Bourchier Harry (-») 3-6, 0-2 Toowoomba ??
??
11.10.19 Duerst Jenny (-») 1-6 Antalya (X) III ??
??
11.10.19 Heller Peter (-») 0-4 Antalya (X) I ??
??
11.10.19 Sigouin Benjamin (-») 0-4 Claremont ??
??
11.10.19 Werner Caroline (-») nenastúpil Riba - Roja de Turia ??
??
11.10.19 Beran Martin (-») 3-6, 0-3 Toowoomba ??
??
| ďalší »»
18+