prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Antalya-Kaya Belek (X) III 2013 / Turecko, tvrdý , ATP Antalya-Kaya Belek (X) III 2013 Tenis live dotácia: 10 tis. USD |
|||||||||||
27.10.13 ?? |
finále | El Mihdawy Adam (USA) [4] (564) | 1 | 2 | I H2H O | ||||||
Middelkoop Matwe (Hol.) [2] (320) | 0 | 1 | |||||||||
26.10.13 09:35 |
semifinále | Middelkoop Matwe (Hol.) [2] (320) | 36.81% | 2 | 7 | 6 | 1.99 | I H2H O | |||
Minar Ivo (ČR) [3] (476) | 63.19% | 0 | 5 | 4 | 1.69 | ||||||
26.10.13 11:05 |
semifinále | El Mihdawy Adam (USA) [4] (564) | 32.74% | 2 | 7 | 6 | 2.65 | I H2H O | |||
Konecny Michal (ČR) [1] (307) | 67.26% | 0 | 6 (4) | 3 | 1.57 | ||||||
25.10.13 09:30 |
štvťfinále | Konecny Michal (ČR) [1] (307) | 61.24% | 2 | 7 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Boe-Wiegaard William (USA) (1074) | 38.76% | 0 | 5 | 1 | 6.25 | ||||||
25.10.13 09:30 |
štvťfinále | El Mihdawy Adam (USA) [4] (564) | 47.09% | 2 | 7 | 7 | 1.03 | I H2H O | |||
Apostol Andrei Stefan (Rum.) [Q] (1627) | 52.91% | 0 | 6 (7) | 5 | 7.44 | ||||||
25.10.13 09:30 |
štvťfinále | Minar Ivo (ČR) [3] (476) | 50.56% | 2 | 2 | 6 | 7 | 2.28 | I H2H O | ||
Margaroli Luca (Švaj.) (1004) | 49.44% | 1 | 6 | 3 | 6 (4) | 6.57 | |||||
25.10.13 09:30 |
štvťfinále | Middelkoop Matwe (Hol.) [2] (320) | 49.28% | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Lamasine Tristan (Fra.) [6] (686) | 50.72% | 0 | 4 | 1 | 1.95 | ||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Boe-Wiegaard William (USA) (1074) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Horansky Filip (Svk) [5] (604) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | El Mihdawy Adam (USA) [4] (564) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Barth Florian (Nem.) (967) | 1 | 6 | 5 | 1 | |||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Apostol Andrei Stefan (Rum.) [Q] (1627) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Pollanen Herkko (Fín.) [8] (728) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Margaroli Luca (Švaj.) (1004) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Yurtacan Efe (Tur.) (1660) | 0 | 2 | 6 (4) | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Minar Ivo (ČR) [3] (476) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sulea Tudor Cristian (Rum.) [Q] | 0 | 1 | 4 | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Lamasine Tristan (Fra.) [6] (686) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Filin Pavel (Biel.) [Q] (937) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Middelkoop Matwe (Hol.) [2] (320) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Desyatnik Anton (Rus.) [Q] | 0 | 2 | 0 | ||||||||
22.10.13 ?? |
osemfinale | Konecny Michal (ČR) [1] (307) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Fabian Patrik (Svk) (1104) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Middelkoop Matwe (Hol.) [2] (322) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
De Goeijen Bobbie (Hol.) [Q] (1451) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Desyatnik Anton (Rus.) [Q] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bonapart Sebastiaan (Hol.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Fabian Patrik (Svk) (1106) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Partl Adrian (Svk) (853) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Boe-Wiegaard William (USA) (1074) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Porumb Ciprian Alexandru (Rum.) (1311) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Horansky Filip (Svk) [5] (602) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mick Peter (Svk) [LL] | 0 | 1 | 0 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | El Mihdawy Adam (USA) [4] (575) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gille Sander (Bel.) (1024) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Barth Florian (Nem.) (967) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Trendafilov Petar (Bul.) (869) | 1 | 7 | 4 | 4 | |||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Apostol Andrei Stefan (Rum.) [Q] (1612) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moltke-Leth Andreas (Dán.) [Q] (1663) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Pollanen Herkko (Fín.) [8] (722) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kraynikovskiy Vasiliy (Rus.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Yurtacan Efe (Tur.) (1648) | 2 | 6 | 0 | 7 | I H2H O | ||||
Barrere Gregoire (Fra.) [7] (709) | 1 | 2 | 6 | 6 (5) | |||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Margaroli Luca (Švaj.) (1002) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Kalenichenko Danylo (Ukr.) (1127) | 0 | 6 (3) | 4 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Sulea Tudor Cristian (Rum.) [Q] | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Komakhidze Beka (Rus.) [Q] (1547) | 1 | 6 | 6 (4) | 1 | |||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Minar Ivo (ČR) [3] (469) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Halachev Dinko (Bul.) (1258) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Lamasine Tristan (Fra.) [6] (685) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ilkel Cem (Tur.) (1123) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Filin Pavel (Biel.) [Q] (936) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Kritakara Punnakrit (Tha.) [Q] (1628) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
21.10.13 ?? |
1. kolo | Konecny Michal (ČR) [1] (309) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wagner Sebastian (Nem.) (1260) | 0 | 4 | 1 |