prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Minsk (XI) 2018 / Bielorusko, hala , ATP Minsk (XI) 2018 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
05.11.18 09:30 |
osemfinale | Heisen Vivian (Nem.) (558) | 58.62% | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | ||
Marfutina Maria (Rus.) (541) | 41.38% | 1 | 7 (7) | 3 | 1 | 2.70 | |||||
05.11.18 11:50 |
osemfinale | Frolova Anastasia (Rus.) (449) | 53.16% | 2 | 6 | 6 | 1.28 | I H2H O | |||
Kennel Karin (Švaj.) (610) | 46.84% | 0 | 2 | 4 | 3.30 | ||||||
05.11.18 09:30 |
osemfinale | Pirazhenka Sviatlana (Biel.) (484) | 50.63% | 2 | 6 | 6 | 1.96 | I H2H O | |||
Kazionova Ekaterina (Rus.) (595) | 49.37% | 0 | 2 | 0 | 1.70 | ||||||
05.11.18 09:30 |
osemfinale | Shymanovich Iryna (Biel.) (492) | 50.36% | 2 | 6 | 3 | 6 | 1.13 | I H2H O | ||
Tolibova Sadafmoh (Biel.) (719) | 49.64% | 1 | 1 | 6 | 4 | 4.68 | |||||
05.11.18 09:30 |
osemfinale | Bandecchi Susan (Švaj.) (495) | 62.50% | 2 | 6 | 7 | 1.51 | I H2H O | |||
Silich Alina (Rus.) (671) | 37.50% | 0 | 3 | 5 | 2.29 | ||||||
05.11.18 12:25 |
osemfinale | Craciun Georgia Andreea (Rum.) (503) | 48.85% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Sokal Hanna (Biel.) (1074) | 51.15% | 0 | 1 | 0 | 6.79 | ||||||
05.11.18 11:30 |
osemfinale | Mishina Daria (Rus.) (510) | 59.15% | 2 | 6 | 6 | 1.38 | I H2H O | |||
Rushiti Arlinda (Švaj.) (738) | 40.85% | 0 | 3 | 3 | 2.68 | ||||||
05.11.18 10:40 |
osemfinale | Yushchenko Valeriya (Rus.) (650) | 40.66% | 2 | 6 | 6 | 1.82 | I H2H O | |||
Paulenka Katyarina (Biel.) (827) | 59.34% | 0 | 1 | 1 | 1.82 | ||||||
04.11.18 13:35 |
1. kolo | Heisen Vivian (Nem.) (558) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Yersh Kseniya (Biel.) | 1 | 6 | 0 | 1 | |||||||
04.11.18 13:15 |
1. kolo | Marfutina Maria (Rus.) (541) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Efremova Aleksandra (Biel.) | 1 | 2 | 6 | 0 | |||||||
04.11.18 15:25 |
1. kolo | Yushchenko Valeriya (Rus.) (650) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Cernecka Alise (Lot.) (933) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
04.11.18 11:20 |
1. kolo | Paulenka Katyarina (Biel.) (827) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Koval Vlada (Rus.) (522) | 0 | 6 (2) | 3 | ||||||||
04.11.18 14:50 |
1. kolo | Rushiti Arlinda (Švaj.) (738) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Eidukonyte Joana (Litva.) (976) | 1 | 6 | 3 | 1 | |||||||
04.11.18 13:35 |
1. kolo | Kennel Karin (Švaj.) (610) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sarkisova Karine (Rus.) (1001) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
04.11.18 08:30 |
1. kolo | Pirazhenka Sviatlana (Biel.) (484) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yakubovich Alesya (Biel.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
04.11.18 10:05 |
1. kolo | Kazionova Ekaterina (Rus.) (595) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Komar Anastasiya (Biel.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
04.11.18 11:45 |
1. kolo | Shymanovich Iryna (Biel.) (492) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pospelova Aleksandra (Rus.) (985) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
04.11.18 08:30 |
1. kolo | Tolibova Sadafmoh (Biel.) (719) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vinahradava Hanna (Biel.) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
04.11.18 08:30 |
1. kolo | Bandecchi Susan (Švaj.) (495) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Zakharova Anastasia (Rus.) (977) | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||
04.11.18 10:50 |
1. kolo | Silich Alina (Rus.) (671) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Makhorkina Anna (Rus.) (1044) | 0 | 2 | 6 (3) | ||||||||
04.11.18 08:40 |
1. kolo | Craciun Georgia Andreea (Rum.) (503) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Urzhumova Valeriya (Rus.) (780) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
04.11.18 11:05 |
1. kolo | Sokal Hanna (Biel.) (1074) | 2 | 2 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Kruzhkova Daria (Rus.) (587) | 1 | 6 | 3 | 6 (1) | |||||||
04.11.18 15:10 |
1. kolo | Mishina Daria (Rus.) (510) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Morvayova Viktoria (Svk) (775) | 1 | 7 | 3 | 2 | |||||||
04.11.18 09:55 |
1. kolo | Frolova Anastasia (Rus.) (449) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kremen Ilona (Biel.) (909) | 0 | 1 | 0 |