prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Kaltenkirchen 2019 / Nemecko, antuka , ATP Kaltenkirchen 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Silich Alina (Rus.) (809) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Meers Zoi (Bel.) (1224) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Kareisova Ludmila (ČR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Meers Luna (Bel.) (983) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Zawadzka Joanna (Poľ.) (872) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Melosch Alicia (Nem.) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Patrascu Maria (Kan.) (1055) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Huhnholz Katharina (Nem.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Silich Alina (Rus.) (809) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Mettraux Marie (Švaj.) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Kruijer Nina (Hol.) (1167) | 2 | 7 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Kommer Franziska (Nem.) (1102) | 1 | 5 | 7 | 4 | |||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Kanev Kathleen (Nem.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Gettwart Fabienne (Nem.) | 0 | 6 (3) | 4 | ||||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Lamens Suzan (Hol.) (943) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Niedmers Nora (Nem.) (1205) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Grimm Chiara (Švaj.) (1169) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Breckova Nikola (ČR) (1163) | 1 | 6 | 1 | 4 | |||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Kareisova Ludmila (ČR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Demirbaga Sibel (Nem.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Zawadzka Joanna (Poľ.) (872) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Patrascu Maria (Kan.) (1055) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Demirbaga Sibel (Nem.) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Wuarin Pauline (Švaj.) | 1 | 6 | 2 | 2 | |||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Grimm Chiara (Švaj.) (1169) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Casteleyn Emily (Bel.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Mettraux Marie (Švaj.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Weissheim Anna Marie (Nem.) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Kommer Franziska (Nem.) (1102) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 2 | |||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Kruijer Nina (Hol.) (1167) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sebestova Ivana (ČR) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Visscher Stephanie Judith (Hol.) (1145) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr.) | 0 | 3 | 6 (6) | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Vlckova Karolina (ČR) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Boehner Laura (Nem.) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Kanev Kathleen (Nem.) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Sauvant Chantal (Nem.) (1023) | 1 | 0 | 7 | 8 | |||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Gettwart Fabienne (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dueffert Lilly (Nem.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Niedmers Nora (Nem.) (1205) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Khabibulina Albina (Uzb.) (847) | 1 | 6 | 4 | 8 | |||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Lamens Suzan (Hol.) (943) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wacker Jennifer (Nem.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
10.06.19 10:00 |
1. kolo | Breckova Nikola (ČR) (1163) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Axyanova Alisa (Rus.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.06.19 16:00 |
osemfinale | Vlckova Karolina (ČR) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Visscher Stephanie Judith (Hol.) (1145) | 1 | 4 | 7 (3) | 8 |