member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Curitiba (VII) 2019 / Brazília, antuka
dotácia: 15 tis. USD
29.06.19
20:30
finále Marcondes Igor (Braz.) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.)
2 6 3 10 1.22 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gutierrez Oscar Jose (Braz.) /
Tenti Fermin (Arg.)
1 4 6 6 3.46
29.06.19
00:40
semifinále Marcondes Igor (Braz.) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.)
2 6 6 2.55 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Luz Orlando (Braz.) /
Matos Rafael (1996) (Braz.)
0 2 4 1.41
28.06.19
22:20
semifinále Gutierrez Oscar Jose (Braz.) /
Tenti Fermin (Arg.)
2 6 6 2.31 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Casanova Hernan (Arg.) /
Riquelme Coppari Agustin (Arg.)
0 3 2 1.51
28.06.19
01:20
štvťfinále Gutierrez Oscar Jose (Braz.) /
Tenti Fermin (Arg.)
2 6 6 1.16 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Da Silva Gabriel Ciro (Braz.) /
Schmid Aaron (Švaj.)
0 2 3 4.25
28.06.19
02:15
štvťfinále Marcondes Igor (Braz.) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.)
1 6 3 1.98 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Alves Mateus (2001) (Braz.) /
Oliveira Christian (Braz.)
0 3 0 1.69
28.06.19
00:55
štvťfinále Casanova Hernan (Arg.) /
Riquelme Coppari Agustin (Arg.)
2 6 6 1.97 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Miele Andre (Braz.) /
Sorgi Joao Pedro (Braz.)
0 1 4 1.70
28.06.19
02:40
štvťfinále Luz Orlando (Braz.) /
Matos Rafael (1996) (Braz.)
2 6 6 1.04 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Blumenberg Alex (Braz.) /
Hinsching Joao (Braz.)
0 3 4 6.82
27.06.19
00:20
osemfinale Marcondes Igor (Braz.) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.)
2 7 6 1.15 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Carou Ignacio (Arg.) /
Comesana Francisco (Arg.)
0 6 (3) 3 4.15
26.06.19
22:50
osemfinale Gutierrez Oscar Jose (Braz.) /
Tenti Fermin (Arg.)
2 6 6 1.10 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Ortiz Oscar Gabriel (Arg.) /
Zarichanskyy Daniil (Biel.)
0 4 4 4.98
26.06.19
20:50
osemfinale Da Silva Gabriel Ciro (Braz.) /
Schmid Aaron (Švaj.)
2 7 6 1.04 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gessner Lucas (Braz.) /
Moura Hugo (Braz.)
0 6 (5) 2 7.25
26.06.19
23:15
osemfinale Alves Mateus (2001) (Braz.) /
Oliveira Christian (Braz.)
2 6 7 10 1.35 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Azevedo Pereira E Oliveira Bernardo (Braz.) /
Ribeiro Eduardo (Braz.)
1 7 (8) 6 (4) 2 2.80
25.06.19
20:15
osemfinale Casanova Hernan (Arg.) /
Riquelme Coppari Agustin (Arg.)
2 1 7 10 1.20 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Roveri Sidney Gabriel (Braz.) /
Soto Matias (Chile)
1 6 5 6 3.82
25.06.19
22:05
osemfinale Miele Andre (Braz.) /
Sorgi Joao Pedro (Braz.)
2 7 6 1.04 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Alcantara Joao Pedro (Braz.) /
Okano Joao Pedro (Braz.)
0 6 (1) 1 6.99
25.06.19
23:45
osemfinale Blumenberg Alex (Braz.) /
Hinsching Joao (Braz.)
2 3 6 11 3.05 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Juarez Facundo (Arg.) /
Otegui Juan Bautista (Arg.)
1 6 2 9 1.25
25.06.19
23:50
osemfinale Luz Orlando (Braz.) /
Matos Rafael (1996) (Braz.)
2 7 6 1.25 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Aboian Leonardo (Arg.) /
Estevez Maximiliano (Arg.)
0 6 (5) 4 3.30
18+