prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
St.Poelten 2019 / Rakúsko, antuka , ATP St.Poelten 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
09.09.19 15:30 |
osemfinale | Stokke Melanie (Nór.) (506) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stummer Bettina (Rak.) (798) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
09.09.19 12:05 |
2. kolo | Rame Alice (Fra.) (500) | 62.28% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Kusy Alzugaray Janika (Gua.) | 37.72% | 0 | 1 | 1 | 8.50 | ||||||
09.09.19 10:30 |
2. kolo | Milatova Sofia (Svk) (1243) | 25.84% | 2 | 3 | 6 | 12 | 3.75 | I H2H O | ||
Visscher Stephanie Judith (Hol.) (836) | 74.16% | 1 | 6 | 1 | 10 | 1.18 | |||||
09.09.19 10:30 |
2. kolo | Stokke Melanie (Nór.) (506) | 76.40% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Spoljaric Anamarija (Chor.) | 23.60% | 0 | 1 | 2 | 8.00 | ||||||
09.09.19 ?? |
2. kolo | Stummer Bettina (Rak.) (798) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 2 | |||||||||
09.09.19 13:25 |
osemfinale | Arshinkova Petia (Bul.) (501) | 44.59% | 2 | 1 | 6 | 10 | 2.43 | I H2H O | ||
Antonitsch Mira (Rak.) (616) | 55.41% | 1 | 6 | 4 | 7 | 1.45 | |||||
09.09.19 11:55 |
osemfinale | Carrillo Marin Alba (Špan.) (532) | 47.40% | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Vedder Eva (Hol.) (612) | 52.60% | 0 | 2 | 1 | 1.80 | ||||||
09.09.19 12:30 |
osemfinale | Arango Emiliana (Kol.) (1012) | 40.30% | 2 | 7 | 6 | 1.94 | I H2H O | |||
Vukovic Draginja (Srb.) (563) | 59.70% | 0 | 5 | 4 | 1.73 | ||||||
09.09.19 13:10 |
osemfinale | Escauriza Lara (Par.) (940) | 38.61% | 2 | 6 | 6 | 2.51 | I H2H O | |||
Palkina Ksenia (Kyrg.) (609) | 61.39% | 0 | 4 | 2 | 1.46 | ||||||
09.09.19 14:40 |
osemfinale | Rame Alice (Fra.) (500) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milatova Sofia (Svk) (1243) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Vedder Eva (Hol.) (612) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Knuettel Anne (Nem.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Vukovic Draginja (Srb.) (563) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pichler Selina (Rak.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Arango Emiliana (Kol.) (1012) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zund Sylvie (Lich.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.09.19 10:00 |
2. kolo | Palkina Ksenia (Kyrg.) (609) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Welker Emily (Nem.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Escauriza Lara (Par.) (940) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cibakova Barbora (Svk) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Carrillo Marin Alba (Špan.) (532) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zotta Ana Maria Alexandra (Rus.) (1252) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Antonitsch Mira (Rak.) (616) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gram Olivia (Dán.) (1243) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
08.09.19 ?? |
1. kolo | Milatova Sofia (Svk) (1243) | 1 | 6 | 1 | I H2H O | |||||
Kocevar Anali (Slov.) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Dshandshgava Irina (Rak.) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Auer Stefanie (Rak.) | 1 | 7 (5) | 2 | 4 | |||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Gram Olivia (Dán.) (1243) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Ondrejcekova Klara (Svk) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
08.09.19 ?? |
1. kolo | Spoljaric Anamarija (Chor.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marusinova Martina (Svk) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.09.19 ?? |
1. kolo | 2 | 7 | 7 | I H2H O | ||||||
Peric Jovana (2001) (Srb.) | 0 | 6 (5) | 6 (5) | ||||||||
08.09.19 13:30 |
1. kolo | Stummer Bettina (Rak.) (798) | 1 | I H2H O | |||||||
Moser Lisa-Maria (Rak.) (1033) | 0 | ||||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Zotta Ana Maria Alexandra (Rus.) (1252) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Peckl Kerstin (Rak.) (1215) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
08.09.19 ?? |
1. kolo | Knuettel Anne (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Perina Jasmin (Rak.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Pichler Selina (Rak.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kaiser Lara (Rak.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Zund Sylvie (Lich.) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Michalitsch Alina (Rak.) | 1 | 1 | 7 | 5 | |||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Arango Emiliana (Kol.) (1012) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Radakovic Laura (BaH.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Welker Emily (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Keller Liz (Rak.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Cibakova Barbora (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Muller Nikoletta (Ma) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
08.09.19 13:30 |
2. kolo | Arshinkova Petia (Bul.) (501) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dshandshgava Irina (Rak.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
08.09.19 09:30 |
1. kolo | Kusy Alzugaray Janika (Gua.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kulhankova Aneta (ČR) | 0 | 4 | 3 |