member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya (X) II 2019 / Turecko, tvrdý
dotácia: 15 tis. USD
05.10.19
13:55
finále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 6 6 2.06 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
0 2 3 1.64
04.10.19
11:00
semifinále Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 6 6 1.61 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
0 2 3 2.12
04.10.19
13:30
semifinále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 7 1 10 2.60 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
1 5 6 7 1.40
03.10.19
15:30
štvťfinále Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 7 3 10 2.18 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Timofeeva Maria (Rus.) /
Tkacheva Mariia (Rus.)
1 5 6 8 1.61
03.10.19
13:40
štvťfinále Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 7 7 1.71 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Anil Cemre (Tur.) /
Sezer Melis (Tur.)
0 6 (6) 5 1.96
03.10.19
13:50
štvťfinále Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
2 6 6 1.02 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Atay Selina (Tur.) /
Paykoc Deniz (Tur.)
0 4 1 8.65
03.10.19
13:30
štvťfinále Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
2 6 3 10 1.40 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Raggi Angelica (Tal.)
1 3 6 3 2.63
01.10.19
13:30
osemfinale Falkowska Weronika (Poľ.) /
Kubka Martyna (Poľ.)
2 6 6 1.04 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Schmidt Antonia (Nem.) /
Tinaztepe Tuana (Tur.)
0 1 0 7.57
01.10.19
13:30
osemfinale Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Raggi Angelica (Tal.)
2 2 6 10 1.15 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) /
Zund Sylvie (Lich.)
1 6 1 7 4.38
01.10.19
14:55
osemfinale Saigo Rina (Jap.) /
Saigo Yukina (Jap.)
2 6 6 1.12 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Niedermeier Michaela (Nem.) /
Rajkovic Adriana (Chor.)
0 1 3 5.44
01.10.19
13:30
osemfinale Timofeeva Maria (Rus.) /
Tkacheva Mariia (Rus.)
2 6 6 1.06 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Koller Arabella (Rak.) /
Turkmen Doga (Tur.)
0 2 3 6.37
01.10.19
14:35
osemfinale Kubareva Anna (Biel.) /
Shytkouskaya Nika (Biel.)
2 6 6 10 1.07 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gecsek Fanni (Ma) /
Stepan Constanze (Nem.)
1 7 (4) 2 5 6.70
01.10.19
13:30
osemfinale Anil Cemre (Tur.) /
Sezer Melis (Tur.)
2 6 6 1.80 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kajevic Ena (Chor.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
0 3 1 1.90
01.10.19
14:50
osemfinale Atay Selina (Tur.) /
Paykoc Deniz (Tur.)
2 6 6 2.33 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Graovac Angelina (Aus.) /
Welker Emily (Nem.)
0 3 2 1.48
01.10.19
14:50
osemfinale Kimchi Shavit (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
2 6 6 1.26 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Oczachowska Julia (Poľ.) /
Zawadzka Joanna (Poľ.)
0 2 4 3.30
18+