member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Telavi (X) 2019 / Gruzínsko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
12.10.19
14:00
finále Simion Oana Georgeta (Rum.) /
Siskova Anna (ČR)
2 6 6 1.70 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz.) /
Ureke Anna (Rus.)
0 1 0 1.96
11.10.19
13:05
semifinále Simion Oana Georgeta (Rum.) /
Siskova Anna (ČR)
2 7 5 10 1.61 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
1 5 7 4 2.09
11.10.19
11:30
semifinále Dmitrichenko Yekaterina (Kaz.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 6 1 11 1.37 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kurginyan Nonna (Rus.) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr.)
1 2 6 9 2.70
10.10.19
12:05
štvťfinále Dmitrichenko Yekaterina (Kaz.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kudashova Daria (Rus.) /
Lazareva Margarita (Rus.)
0 1 2
10.10.19
11:40
štvťfinále Simion Oana Georgeta (Rum.) /
Siskova Anna (ČR)
2 6 7 1.16 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Krasnova Daria (Rus.) /
Sasnouskaya Tatsiana (Biel.)
0 2 6 (7) 4.33
10.10.19
13:35
štvťfinále Kurginyan Nonna (Rus.) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr.)
2 6 7 1.18 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kentchiashvili Lana (Gruz.) /
Lebedeva Alina (Rus.)
0 0 5 3.99
10.10.19
13:40
štvťfinále Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
2 6 6 1.16 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gagoshidze Tamari (Gruz.) /
Natsvlishvili Nino (Gruz.)
0 4 3 4.50
09.10.19
12:25
osemfinale Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
2 6 4 10 1.12 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kardava Zoziya (Gruz.) /
Shchetinina Irina (Rus.)
1 2 6 2 5.05
09.10.19
12:45
osemfinale Kurginyan Nonna (Rus.) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr.)
2 6 3 10 1.92 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Joksovic Doroteja (Srb.) /
Nikiforova Ekaterina (Rus.)
1 3 6 8 1.74
09.10.19
12:20
osemfinale Kudashova Daria (Rus.) /
Lazareva Margarita (Rus.)
2 7 6 1.36 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Helbet Julia (Mda.) /
Vdovenco Anastasia (Mda.)
0 5 4 2.76
09.10.19
11:35
osemfinale Gagoshidze Tamari (Gruz.) /
Natsvlishvili Nino (Gruz.)
2 7 7 1.13 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Brglez Pia (Slov.) /
Peckl Kerstin (Rak.)
0 5 6 (4) 4.96
08.10.19
12:00
osemfinale Simion Oana Georgeta (Rum.) /
Siskova Anna (ČR)
2 6 7 1.70 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Pachkaleva Taisya (Rus.) /
Zolotareva Anastasia (Rus.)
0 3 6 (5) 1.98
08.10.19
11:30
osemfinale Krasnova Daria (Rus.) /
Sasnouskaya Tatsiana (Biel.)
2 6 6 1.56 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Novac Izabela Gabriela (Rum.) /
Toma Maria (Rum.)
0 4 1 2.25
08.10.19
13:30
osemfinale Kentchiashvili Lana (Gruz.) /
Lebedeva Alina (Rus.)
2 6 7 2.42 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Ignatjeva Margarita (Lot.) /
Kuznetsova Elizaveta (Rus.)
0 2 6 (2) 1.48
08.10.19
14:05
osemfinale Dmitrichenko Yekaterina (Kaz.) /
Ureke Anna (Rus.)
2 7 6 1.20 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Daujotaite Iveta (Litva.) /
Nuudi Maileen (Est.)
0 5 2 3.84
18+