prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Seville 2019 / Španielsko, antuka , ATP Seville 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
14.10.19 13:25 |
osemfinale | Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) (765) | 42.20% | 2 | 6 | 6 | 2.58 | I H2H O | |||
Steur Julyette (Nem.) (423) | 57.80% | 0 | 0 | 2 | 1.41 | ||||||
14.10.19 11:30 |
osemfinale | Bucsa Cristina (Špan.) (204) | 55.70% | 2 | 6 | 7 | 1.13 | I H2H O | |||
Cortez Llorca Lucia (Špan.) (647) | 44.30% | 0 | 2 | 5 | 4.20 | ||||||
14.10.19 11:30 |
osemfinale | Gamiz Andrea (Ven.) (462) | 36.36% | 2 | 6 | 1 | 10 | 2.11 | I H2H O | ||
Burillo Escorihuela Irene (Špan.) (350) | 63.64% | 1 | 2 | 6 | 4 | 1.62 | |||||
14.10.19 11:40 |
osemfinale | Carreras Amanda (V.Br.) (356) | 62.75% | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Vicens Mas Rosa (Špan.) (444) | 37.25% | 0 | 2 | 3 | 1.95 | ||||||
14.10.19 13:30 |
osemfinale | Ferrando Cristiana (Tal.) (362) | 54.62% | 2 | 7 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Gutierrez Carrasco Maria (Špan.) (668) | 45.38% | 0 | 6 (0) | 3 | 1.93 | ||||||
14.10.19 13:40 |
osemfinale | Craciun Georgia Andreea (Rum.) (365) | 66.67% | 2 | 7 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Lohoff Julia (Nem.) (814) | 33.33% | 0 | 6 (4) | 4 | 3.10 | ||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Gamiz Andrea (Ven.) (462) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Pellicano Helene (Malta) (1037) | 1 | 1 | 7 (2) | 4 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Carreras Amanda (V.Br.) (356) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fita Boluda Angela (Špan.) (712) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Vicens Mas Rosa (Špan.) (444) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (1213) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Ferrando Cristiana (Tal.) (362) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Gutierrez Carrasco Maria (Špan.) (668) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Arias Manjon Paula (Špan.) (765) | 0 | 6 (5) | 1 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Craciun Georgia Andreea (Rum.) (365) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Cavalle-Reimers Ivonne (Špan.) (607) | 1 | 6 | 3 | 8 | |||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Lohoff Julia (Nem.) (814) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Murta Ines (Por.) (650) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) (765) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Chiesa Deborah (Tal.) (381) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
13.10.19 16:00 |
2. kolo | Steur Julyette (Nem.) (423) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (947) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Burillo Escorihuela Irene (Špan.) (350) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zeballos Melgar Noelia (Bol.) (683) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Cortez Llorca Lucia (Špan.) (647) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Payola Julia (Špan.) (446) | 1 | 2 | 7 (0) | 5 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Cortez Llorca Lucia (Špan.) (647) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rey Garcia Alba (Špan.) (1186) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Zeballos Melgar Noelia (Bol.) (683) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Suresh Anjana (Kan.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Pellicano Helene (Malta) (1037) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Santos Sanchez Lucia (Špan.) | 1 | 7 | 2 | 2 | |||||||
13.10.19 13:00 |
1. kolo | Fita Boluda Angela (Špan.) (712) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Silva Alexandra (Por.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Cervino Ruiz Celia (Špan.) (1213) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Shalimova Ekaterina (Rus.) (700) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
13.10.19 12:30 |
1. kolo | Lopez Alcaraz Esther (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lohan Sinead (Ír.) (780) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
13.10.19 12:30 |
1. kolo | Arias Manjon Paula (Špan.) (765) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Steur Joelle Lilly Sophie (Nem.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
13.10.19 12:30 |
1. kolo | Gutierrez Carrasco Maria (Špan.) (668) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Carrillo Marin Alba (Špan.) (501) | 1 | 6 | 3 | 7 | |||||||
13.10.19 12:30 |
1. kolo | Cavalle-Reimers Ivonne (Špan.) (607) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Ibbou Ines (Alž.) (606) | 0 | 1 | |||||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Lohoff Julia (Nem.) (814) | 2 | 2 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Lairon Navarro Gemma (Špan.) (861) | 1 | 6 | 5 | 8 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Murta Ines (Por.) (650) | 2 | 3 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Rosatello Camilla (Tal.) (464) | 1 | 6 | 0 | 9 | |||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) (765) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez Martinez Maria Dolores (Špan.) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.10.19 13:00 |
1. kolo | Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (947) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Negre Sanchez Gemma (Špan.) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
13.10.19 14:30 |
2. kolo | Bucsa Cristina (Špan.) (204) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Horackova Gabriela (ČR) (667) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
13.10.19 10:00 |
1. kolo | Horackova Gabriela (ČR) (667) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Emma (Špan.) | 0 | 0 | 0 |