member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Telavi (X) I 2019 / Gruzínsko, antuka
kvalifikácia
13.10.19
08:00
1. kolo Martirosyan Evelina (Arm.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gavrish Alina (Azer.) 0 1 3
13.10.19
10:00
osemfinale Kurginyan Nonna (Rus.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gorbunova Mayya (Rus.) 0 2 3
13.10.19
10:00
osemfinale Brglez Pia (Slov.) 2 7 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kuznetsova Elizaveta (Rus.) 0 5 4
13.10.19
10:00
osemfinale Nuudi Maileen (Est.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Tumanyan Arevik (Arm.) 0 2 4
13.10.19
10:00
osemfinale Daujotaite Iveta (Litva.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Peckl Kerstin (Rak.) 0 2 3
13.10.19
10:00
osemfinale Toma Maria (Rum.) 2 7 1 10 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Lebedeva Alina (Rus.) 1 6 (8) 6 3
13.10.19
10:00
osemfinale Sasnouskaya Tatsiana (Biel.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Martirosyan Evelina (Arm.) 0 0 3
13.10.19
08:00
osemfinale Helbet Julia (Mda.) 2 6 4 11 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Bobrovnikova Stanislava (Rus.) 1 1 6 9
13.10.19
08:00
1. kolo Krasnova Diana (Rus.) 2 6 7 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Shchetinina Irina (Rus.) 0 2 5
13.10.19
08:00
1. kolo Gorbunova Mayya (Rus.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kurtsikashvili Anamaria (Gruz.) 0 1 1
13.10.19
08:00
1. kolo Brglez Pia (Slov.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Pyrozhenko Mariya (Ukr.) 0 0 0
13.10.19
08:00
1. kolo Tumanyan Arevik (Arm.) 2 4 7 11 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kozaeva Alina (Rus.) 1 6 5 9
13.10.19
08:00
1. kolo Daujotaite Iveta (Litva.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Lesnikova Olga (Rus.) 0 1 2
13.10.19
08:00
1. kolo Lebedeva Alina (Rus.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Teoman Cagla (Tur.) 0 0 1
13.10.19
10:00
osemfinale Krasnova Diana (Rus.) 2 6 6 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Beberechi Andreia (Rum.) 0 2 3
18+