member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Telavi (X) I 2019 / Gruzínsko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
18.10.19
12:10
finále Lazareva Margarita (Rus.) /
Simion Oana Georgeta (Rum.)
2 6 4 10 1.90 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Olyanovskaya Valeriya (Rus.) /
Pachkaleva Taisya (Rus.)
1 4 6 8 1.75
17.10.19
11:45
semifinále Olyanovskaya Valeriya (Rus.) /
Pachkaleva Taisya (Rus.)
2 7 6 1.97 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
0 6 (4) 2 1.70
17.10.19
11:45
semifinále Lazareva Margarita (Rus.) /
Simion Oana Georgeta (Rum.)
2 7 2 12 1.12 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Novac Izabela Gabriela (Rum.) /
Toma Maria (Rum.)
1 5 6 10 4.98
16.10.19
12:10
štvťfinále Olyanovskaya Valeriya (Rus.) /
Pachkaleva Taisya (Rus.)
2 6 6 1.12 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gagoshidze Tamari (Gruz.) /
Natsvlishvili Nino (Gruz.)
0 3 2 5.25
16.10.19
12:00
štvťfinále Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
2 6 7 1.18 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Helbet Julia (Mda.) /
Zolotareva Anastasia (Rus.)
0 1 6 (5) 4.06
15.10.19
11:30
štvťfinále Novac Izabela Gabriela (Rum.) /
Toma Maria (Rum.)
2 6 6 1.39 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kentchiashvili Lana (Gruz.) /
Shanidze Ana (Gruz.)
0 3 1 2.69
15.10.19
12:45
štvťfinále Lazareva Margarita (Rus.) /
Simion Oana Georgeta (Rum.)
2 6 6 1.58 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Mesochoritou Galateia (Gr) /
Nikiforova Ekaterina (Rus.)
0 4 1 2.19
14.10.19
09:55
osemfinale Olyanovskaya Valeriya (Rus.) /
Pachkaleva Taisya (Rus.)
2 6 6 1.26 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Brglez Pia (Slov.) /
Peckl Kerstin (Rak.)
0 3 0 3.38
14.10.19
12:45
osemfinale Gagoshidze Tamari (Gruz.) /
Natsvlishvili Nino (Gruz.)
2 6 6 1.83 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Beberechi Andreia (Rum.) /
Ugrelidze Nina (USA)
0 2 4 1.83
14.10.19
09:30
osemfinale Helbet Julia (Mda.) /
Zolotareva Anastasia (Rus.)
2 7 2 10 1.74 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kardava Zoziya (Gruz.) /
Shchetinina Irina (Rus.)
1 6 (5) 6 7 1.93
14.10.19
11:30
osemfinale Astakhova Darya (Rus.) /
Semenistaja Darja (Lot.)
2 6 6 10 1.57 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Daujotaite Iveta (Litva.) /
Nuudi Maileen (Est.)
1 7 (5) 4 2 2.25
14.10.19
12:00
osemfinale Kentchiashvili Lana (Gruz.) /
Shanidze Ana (Gruz.)
2 6 6 3.40 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kurginyan Nonna (Rus.) /
Zakarlyuk Marianna (Ukr.)
0 4 1 1.25
14.10.19
12:40
osemfinale Novac Izabela Gabriela (Rum.) /
Toma Maria (Rum.)
2 6 2 10 1.96 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Ignatjeva Margarita (Lot.) /
Kuznetsova Elizaveta (Rus.)
1 4 6 8 1.71
14.10.19
12:00
osemfinale Mesochoritou Galateia (Gr) /
Nikiforova Ekaterina (Rus.)
2 6 6 1.82 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Gorbunova Mayya (Rus.) /
Sasnouskaya Tatsiana (Biel.)
0 4 4 1.83
14.10.19
10:30
osemfinale Lazareva Margarita (Rus.) /
Simion Oana Georgeta (Rum.)
2 6 6 1.01 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Kurtsikashvili Anamaria (Gruz.) /
Pyrozhenko Mariya (Ukr.)
0 2 1 9.48
18+