prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Antalya (XI) 2019 / Turecko, tvrdý , ATP Antalya (XI) 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Horvath Adrienn (Ma) (1230) | 51.13% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Popa Maria Sara (Rum.) | 48.87% | 0 | 2 | 3 | 2.13 | ||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Mogilnitskaya Yana (Rus.) (1155) | 48.42% | 2 | 6 | 6 | 1.43 | I H2H O | |||
Mader Corina (Švaj.) | 51.58% | 0 | 1 | 3 | 2.55 | ||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Rittberger Sabrina (Nem.) (1175) | 55.43% | 2 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Baykan Ilayda (Tur.) | 44.57% | 0 | 4 | 2 | 3.42 | ||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Pirok Alexa (Ma) (1244) | 42.07% | 2 | 6 | 6 | 1.89 | I H2H O | |||
Csabi Petra (ČR) | 57.93% | 0 | 4 | 4 | 1.77 | ||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Pepelyaeva Veronika (Rus.) (1219) | 55.12% | 2 | 6 | 6 | 1.14 | I H2H O | |||
Hinka Anna Laura (Ukr.) | 44.88% | 0 | 1 | 2 | 4.60 | ||||||
22.10.19 09:00 |
osemfinale | Petrovskaia Vladislava (Rus.) | 46.90% | 2 | 6 | 6 | 3.20 | I H2H O | |||
Touly Carla (Fra.) (1175) | 53.10% | 0 | 4 | 2 | 1.28 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Baykan Ilayda (Tur.) | 47.35% | 2 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Glantz Lola Mireille (Nem.) | 52.65% | 0 | 0 | 1 | 3.40 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Pirok Alexa (Ma) (1204) | 55.22% | 2 | 6 | 6 | 1.11 | I H2H O | |||
Michalitsch Alina (Rak.) | 44.78% | 0 | 0 | 3 | 5.10 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Csabi Petra (ČR) | 48.87% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Njoze Mirabelle (V.Br.) (1228) | 51.13% | 0 | 3 | 4 | 2.08 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Pepelyaeva Veronika (Rus.) (1213) | 52.22% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Rittberger Annika Chiara (Nem.) | 47.78% | 0 | 1 | 2 | 4.80 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Hinka Anna Laura (Ukr.) | 54.81% | 2 | 6 | 7 | 3.03 | I H2H O | |||
Ogescu Simona (Rum.) | 45.19% | 0 | 3 | 5 | 1.31 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Touly Carla (Fra.) (1175) | 61.21% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Djamshidi Nakisa (Aus.) | 38.79% | 0 | 1 | 2 | 8.95 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Petrovskaia Vladislava (Rus.) | 43.61% | 2 | 7 | 6 | 2.08 | I H2H O | |||
Sokovic Nevena (Srb.) (1213) | 56.39% | 0 | 5 | 4 | 1.64 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Horvath Adrienn (Ma) (1230) | 60.19% | 2 | 6 | 6 | 1.71 | I H2H O | |||
Farbas Reka (Ma) | 39.81% | 0 | 3 | 3 | 1.96 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Popa Maria Sara (Rum.) | 54.12% | 2 | 6 | 7 | 2.63 | I H2H O | |||
Milosevic Tamara (Srb.) | 45.88% | 0 | 4 | 6 (4) | 1.40 | ||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Rittberger Sabrina (Nem.) (1168) | 54.62% | 2 | 4 | 6 | 10 | 1.16 | I H2H O | ||
Gubina Polina (Ukr.) | 45.38% | 1 | 6 | 1 | 6 | 4.30 | |||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Mader Corina (Švaj.) | 45.64% | 1 | 3.00 | I H2H O | |||||
Petrenko Viktoriya (Ukr.) (1225) | 54.36% | 0 | 1.32 | ||||||||
21.10.19 09:00 |
2. kolo | Mogilnitskaya Yana (Rus.) (1146) | 45.49% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Cirpanli Defne (Tur.) | 54.51% | 0 | 1 | 0 | 6.80 | ||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Petrenko Viktoriya (Ukr.) (1225) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sevcikova Linda (ČR) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Gubina Polina (Ukr.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Auer Stefanie (Rak.) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Baykan Ilayda (Tur.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Karatancheva Lia (Bul.) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Glantz Lola Mireille (Nem.) | 1 | 6 | 3 | I H2H O | |||||
Graovac Angelina (Aus.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Michalitsch Alina (Rak.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 2 | |||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Csabi Petra (ČR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mokrousova Greta (Rus.) (1278) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Njoze Mirabelle (V.Br.) (1228) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Draskovic Anja () | 0 | 5 | 6 (3) | ||||||||
20.10.19 11:00 |
1. kolo | Rittberger Annika Chiara (Nem.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Petrova Anastasia (Ma) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Hinka Anna Laura (Ukr.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tinaztepe Tuana (Tur.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Djamshidi Nakisa (Aus.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Suvirdjonkova Darja (Srb.) | 0 | 6 (5) | 3 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Petrovskaia Vladislava (Rus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lior Roni (Izr.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Horvath Adrienn (Ma) (1230) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Handiakova Karin Maria (Svk) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Popa Maria Sara (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Timofeeva Marina (Rus.) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
20.10.19 09:30 |
1. kolo | Cirpanli Defne (Tur.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Sasinka Victoria (USA) | 0 | 4 | 6 (1) |