prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Gwalior 2019 / India, tvrdý , ATP Gwalior 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
11.11.19 05:30 |
osemfinale | Yadav Mihika (Ind.) (1035) | 48.58% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Girishkumar Patel Dakshata (Ind.) | 51.42% | 0 | 0 | 1 | 7.17 | ||||||
11.11.19 05:30 |
osemfinale | Bavisetti Sowjanya (Ind.) (795) | 62.09% | 2 | 6 | 6 | 1.36 | I H2H O | |||
Sadiq Soha (Ind.) | 37.91% | 0 | 2 | 4 | 2.77 | ||||||
11.11.19 07:00 |
osemfinale | Kozaki Funa (Jap.) (839) | 50.20% | 2 | 7 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Vutukuru Lakshmi Sahithi Reddy (Ind.) | 49.80% | 0 | 5 | 4 | 8.38 | ||||||
11.11.19 07:25 |
osemfinale | Wang Dan Ni (Čína) (852) | 35.29% | 2 | 2 | 6 | 10 | 2.83 | I H2H O | ||
Kawamura Mana (Jap.) (1041) | 64.71% | 1 | 6 | 3 | 8 | 1.32 | |||||
11.11.19 08:55 |
osemfinale | Timofeeva Maria (Rus.) (888) | 62.92% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Chilakalapudi Sravya Shivani (Ind.) | 37.08% | 0 | 4 | 1 | 7.50 | ||||||
11.11.19 09:20 |
osemfinale | Burdina Evgeniya (Rus.) (907) | 62.50% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Narayan Prasad Prathiba (Ind.) | 37.50% | 0 | 0 | 4 | 6.95 | ||||||
11.11.19 07:00 |
osemfinale | Luikham Jennifer (Ind.) (978) | 61.21% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Sagwal Avika (Ind.) | 38.79% | 0 | 3 | 2 | 7.00 | ||||||
11.11.19 09:00 |
osemfinale | Chaudhari Vaidehi (Ind.) | 58.92% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Easwaramurthi Ashmitha (Ind.) (1001) | 41.08% | 0 | 1 | 1 | 7.38 | ||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Girishkumar Patel Dakshata (Ind.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vig Saumya (Ind.) (1273) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Yadav Mihika (Ind.) (1035) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Solankar Pragati (Ind.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Chaudhari Vaidehi (Ind.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rajmohan Niditra (Ind.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Easwaramurthi Ashmitha (Ind.) (1001) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Muniyan Arthi (Ind.) (1263) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Sagwal Avika (Ind.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tanwar Aayushi (Ind.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Kozaki Funa (Jap.) (839) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bhamidipaty Shrivalli Rashmikaa (Ind.) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Vutukuru Lakshmi Sahithi Reddy (Ind.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Mane Snehal (Ind.) (1247) | 0 | 2 | 6 (4) | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Wang Dan Ni (Čína) (852) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bhargava Ananyaa (Ind.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Kawamura Mana (Jap.) (1041) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jani Vidhi (Ind.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Timofeeva Maria (Rus.) (888) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Raju Leera (Ind.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Chilakalapudi Sravya Shivani (Ind.) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Malviya Rashi (Ind.) | 1 | 3 | 6 | 2 | |||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Burdina Evgeniya (Rus.) (907) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tomar Kriti (Ind.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Narayan Prasad Prathiba (Ind.) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Manju Prasad Deeksha (Ind.) | 1 | 7 | 1 | 4 | |||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Luikham Jennifer (Ind.) (978) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bhambri Prerna (Ind.) (924) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
10.11.19 ?? |
1. kolo | Sadiq Soha (Ind.) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Shivekar Pareen (Ind.) | 1 | 4 | 7 | 7 |