member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Antalya (XI) III 2019 / Turecko, antuka , www, LIVE, pavúk / draw
dotácia: 15 tis. USD
24.11.19
11:00
finále Ajdukovic Duje (Chor.) /
Kranic Karlo (Chor.)
2 6 3 10 2.71 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Dima Dragos (Rum.) /
Jecan Mircea-Alexandru (Rum.)
1 3 6 6 1.37
22.11.19
11:30
semifinále Ajdukovic Duje (Chor.) /
Kranic Karlo (Chor.)
2 6 4 10 1.82 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Agabigun Sarp (Tur.) /
Ilkel Berk (Tur.)
1 0 6 4 1.82
22.11.19
12:15
semifinále Dima Dragos (Rum.) /
Jecan Mircea-Alexandru (Rum.)
2 6 6 2.20 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Casanova Hernan (Arg.) /
Zukas Matias (Arg.)
0 4 2 1.55
21.11.19
12:00
štvťfinále Dima Dragos (Rum.) /
Jecan Mircea-Alexandru (Rum.)
2 6 7 1.63 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Ionel Nicholas David (Rum.) /
Luncanu Petru (Rum.)
0 4 5 2.01
21.11.19
12:00
štvťfinále Casanova Hernan (Arg.) /
Zukas Matias (Arg.)
2 6 6 1.17 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Volpi Octavio (Arg.)
0 4 3 4.23
21.11.19
12:00
štvťfinále Ajdukovic Duje (Chor.) /
Kranic Karlo (Chor.)
2 6 6 2.11 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Arreche Nicolas Alberto (Arg.) /
Paz Juan Pablo (Arg.)
0 3 2 1.57
21.11.19
12:00
štvťfinále Agabigun Sarp (Tur.) /
Ilkel Berk (Tur.)
1 6 4 2.19 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Grigoriu Patrick (Rum.) /
Lomakin Grigoriy (Kaz.)
0 3 1 1.53
20.11.19
13:25
osemfinale Ionel Nicholas David (Rum.) /
Luncanu Petru (Rum.)
2 6 7 1.50 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Boyer Tristan (USA) /
Farjat Tomas (Arg.)
0 4 6 (5) 2.33
19.11.19
12:20
osemfinale Arreche Nicolas Alberto (Arg.) /
Paz Juan Pablo (Arg.)
2 3 6 10 1.16 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Durguti Besir (Mac.) /
Srbljak Gorazd (Mac.)
1 6 4 5 4.23
19.11.19
12:35
osemfinale Ajdukovic Duje (Chor.) /
Kranic Karlo (Chor.)
2 7 6 1.81 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Filip Vladimir (Rum.) /
Manda Calin (Rum.)
0 6 (2) 0 1.81
19.11.19
11:45
osemfinale Grigoriu Patrick (Rum.) /
Lomakin Grigoriy (Kaz.)
2 6 6 1.06 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Dabryian Artsiom (Bel.) /
Yehayan Mikhail (Biel.)
0 1 1 6.29
19.11.19
11:30
osemfinale Agabigun Sarp (Tur.) /
Ilkel Berk (Tur.)
2 6 6 1.06 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Busch Ruben (Nem.) /
Cekirge Kuzey (Tur.)
0 1 3 7.38
19.11.19
14:00
osemfinale Dima Dragos (Rum.) /
Jecan Mircea-Alexandru (Rum.)
2 6 7 1.36 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Monzon Ignacio (Arg.) /
Tenti Fermin (Arg.)
0 0 6 (5) 2.93
19.11.19
11:50
osemfinale Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Volpi Octavio (Arg.)
2 6 6 1.01 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Arabaci Mert (Tur.) /
Karabulut Furkan (Tur.)
0 4 1 9.31
19.11.19
13:15
osemfinale Casanova Hernan (Arg.) /
Zukas Matias (Arg.)
2 6 6 1.05 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Akkoyun Umut (Tur.) /
Alkaya Mert (Tur.)
0 2 4 6.30
18+