prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Manacor I 2020 / Španielsko, tvrdý , ATP Manacor I 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Ochsner Svenja (Švaj.) (855) | 64.42% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Escauriza Lara (Par.) (795) | 35.58% | 0 | 3 | 4 | 2.13 | ||||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Hodzic Mina (Nem.) (1045) | 66.17% | 2 | 6 | 3 | 10 | 1.40 | I H2H O | ||
Le Bihan Kelia (Fra.) (767) | 33.83% | 1 | 4 | 6 | 5 | 2.61 | |||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Robbe Alice (Fra.) (766) | 37.06% | 2 | 6 | 2 | 10 | 2.22 | I H2H O | ||
Cervino Ruiz Celia (Špan.) (882) | 62.94% | 1 | 4 | 6 | 4 | 1.55 | |||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Ryser Valentina (Švaj.) (765) | 55.03% | 2 | 6 | 6 | 1.61 | I H2H O | |||
Kanev Kathleen (Nem.) (1019) | 44.97% | 0 | 3 | 4 | 2.09 | ||||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (871) | 37.42% | 2 | 6 | 6 | 2.46 | I H2H O | |||
Gambogi Sara (Tal.) (755) | 62.58% | 0 | 2 | 3 | 1.45 | ||||||
28.01.20 10:30 |
osemfinale | Koshiishi Ayumi (Jap.) (856) | 51.08% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Lee Eun Ji (J.Kor.) | 48.92% | 0 | 0 | 1 | 6.89 | ||||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Ryser Valentina (Švaj.) (765) | 55.05% | 2 | 1 | 6 | 10 | 1.30 | I H2H O | ||
Bornay Jade (Fra.) | 44.95% | 1 | 6 | 3 | 2 | 3.05 | |||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (871) | 60.38% | 2 | 6 | 7 | 1.02 | I H2H O | |||
Osabuohien Adesuwa (USA) (1267) | 39.62% | 0 | 1 | 5 | 8.41 | ||||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Gambogi Sara (Tal.) (755) | 59.52% | 2 | 6 | 6 | 1.19 | I H2H O | |||
Radenkovic Maja (Švé.) | 40.48% | 0 | 0 | 2 | 3.81 | ||||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Koshiishi Ayumi (Jap.) (856) | 57.23% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Boone Jerricka (USA) | 42.77% | 0 | 4 | 4 | 7.30 | ||||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Lee Eun Ji (J.Kor.) | 37.72% | 2 | 6 | 1 | 10 | 9.17 | I H2H O | ||
Malmqvist Linnea (Švé.) (723) | 62.28% | 1 | 0 | 6 | 4 | 1.01 | |||||
27.01.20 10:30 |
2. kolo | Kanev Kathleen (Nem.) (1019) | 61.54% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.25 | I H2H O | ||
Villet Marie (Fra.) (1144) | 38.46% | 1 | 6 | 4 | 5 | 3.31 | |||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Robbe Alice (Fra.) (766) | 57.73% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) | 42.27% | 0 | 1 | 1 | 2.63 | ||||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Cervino Ruiz Celia (Špan.) (882) | 49.32% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Sameliak Klara (Svk) | 50.68% | 0 | 0 | 0 | 10.50 | ||||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Le Bihan Kelia (Fra.) (767) | 57.22% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Sun Cyan (Aus.) | 42.78% | 0 | 3 | 3 | 8.87 | ||||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Hodzic Mina (Nem.) (1045) | 59.04% | 2 | 6 | 6 | 1.50 | I H2H O | |||
Yoshitomi Aiko (Jap.) (945) | 40.96% | 0 | 3 | 2 | 2.31 | ||||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Escauriza Lara (Par.) (795) | 57.22% | 2 | 2 | 6 | 10 | 1.09 | I H2H O | ||
Solomatina Arina (Rus.) | 42.78% | 1 | 6 | 1 | 6 | 5.50 | |||||
27.01.20 11:30 |
2. kolo | Ochsner Svenja (Švaj.) (855) | 57.82% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Roa Jillian Louise (USA) | 42.18% | 0 | 1 | 1 | 4.97 | ||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Le Bihan Kelia (Fra.) (767) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milatova Sofia (Svk) (1258) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Radenkovic Maja (Švé.) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Ogata Haine (Jap.) (1150) | 1 | 2 | 6 | 6 | |||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Ochsner Svenja (Švaj.) (855) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kruger Isabella (JAR) (978) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Roa Jillian Louise (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schubries Anna (Nem.) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Solomatina Arina (Rus.) | 2 | 6 | 4 | 13 | I H2H O | ||||
Cerezo Marie (Fra.) | 1 | 4 | 6 | 11 | |||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Bornay Jade (Fra.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koricinova Michaela (Svk) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Ryser Valentina (Švaj.) (765) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Norin Fanny (Švé.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (871) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Maria (Ekv.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Osabuohien Adesuwa (USA) (1267) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barrett Graziella (V.Br.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Gambogi Sara (Tal.) (755) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barad Itzhaki Tamara (Izr.) (944) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Koshiishi Ayumi (Jap.) (856) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Boone Jerricka (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sperb Juliana (Braz.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Lee Eun Ji (J.Kor.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hopfensperger Sonya (Rak.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Kanev Kathleen (Nem.) (1019) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saner Julita (Švé.) (1193) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Villet Marie (Fra.) (1144) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moreno Barranquero Angeles (Špan.) (908) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Escauriza Lara (Par.) (795) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Yoshitomi Aiko (Jap.) (945) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Duerst Jenny (Švaj.) (836) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Hodzic Mina (Nem.) (1045) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Lovqvist Julia (Švé.) (1009) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Sun Cyan (Aus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Redondo Gutierrez Andrea (Špan.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Cervino Ruiz Celia (Špan.) (882) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marandel Lola (Fra.) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Sameliak Klara (Svk) | 2 | 1 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Suviste Karola (Est.) | 1 | 6 | 4 | 9 | |||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Lopez Alcaraz Esther (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Neri Sofia (Tal.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
26.01.20 14:00 |
1. kolo | Robbe Alice (Fra.) (766) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortega Redondo Paula (Špan.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
26.01.20 13:00 |
1. kolo | Malmqvist Linnea (Švé.) (723) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Gancev Tara (Srb.) | 1 | 6 | 6 (3) | 4 |