prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Palmanova 2020 / Španielsko, antuka , ATP Palmanova 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
04.02.20 10:00 |
osemfinale | Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) | 57.84% | 2 | 7 | 3 | 10 | 1.24 | I H2H O | ||
Cortijo Parreno Blanca (Špan.) | 42.16% | 1 | 6 (2) | 6 | 8 | 3.28 | |||||
04.02.20 11:00 |
osemfinale | Dols Sara (Špan.) | 52.56% | 2 | 6 | 6 | 2.58 | I H2H O | |||
Dzemeshkevich Maria (Rus.) | 47.44% | 0 | 2 | 1 | 1.41 | ||||||
04.02.20 10:00 |
osemfinale | Perello Saavedra Judith (Špan.) | 57.00% | 2 | 6 | 6 | 1.33 | I H2H O | |||
Garri Murcia Carmen (Špan.) | 43.00% | 0 | 1 | 1 | 2.78 | ||||||
04.02.20 11:00 |
osemfinale | Van De Peer Vicky (Bel.) (1236) | 61.14% | 2 | 7 | 1 | 11 | 1.40 | I H2H O | ||
Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 38.86% | 1 | 5 | 6 | 9 | 2.52 | |||||
04.02.20 10:00 |
osemfinale | Chiesa Enola (Tal.) (1256) | 58.64% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Garcia Reboredo Montesdeoca Marta (Špan.) | 41.36% | 0 | 2 | 4 | 2.93 | ||||||
04.02.20 11:00 |
osemfinale | Milatova Sofia (Svk) (1256) | 48.17% | 2 | 6 | 6 | 1.54 | I H2H O | |||
Sun Cyan (Aus.) | 51.83% | 0 | 2 | 3 | 2.17 | ||||||
03.02.20 11:00 |
2. kolo | Garri Murcia Carmen (Špan.) | 42.81% | 2 | 6 | 6 | 1.67 | I H2H O | |||
Suviste Karola (Est.) | 57.19% | 0 | 4 | 4 | 2.00 | ||||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Van De Peer Vicky (Bel.) (1240) | 51.72% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Lee Eun Ji (J.Kor.) | 48.28% | 0 | 3 | 2 | 4.87 | ||||||
03.02.20 11:00 |
2. kolo | Ugrelidze Nina (USA) (1273) | 51.89% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O | |||
Redondo Gutierrez Andrea (Špan.) | 48.11% | 0 | 4 | 2 | 5.59 | ||||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Chiesa Enola (Tal.) (1258) | 51.96% | 2 | 7 | 6 | 1.49 | I H2H O | |||
Barrera Aguirre Isabella (USA) | 48.04% | 0 | 5 | 2 | 2.33 | ||||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Garcia Reboredo Montesdeoca Marta (Špan.) | 43.01% | 2 | 6 | 2 | 11 | 1.55 | I H2H O | ||
Lawrence Freia (V.Br.) | 56.99% | 1 | 0 | 6 | 9 | 2.21 | |||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Milatova Sofia (Svk) (1258) | 60.00% | 2 | 6 | 6 | 1.48 | I H2H O | |||
Boehner Laura (Nem.) | 40.00% | 0 | 2 | 1 | 2.33 | ||||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Sun Cyan (Aus.) | 46.76% | 1 | 6 | 2 | 1.64 | I H2H O | |||
Moreno Bautista Paola Maria (Špan.) | 53.24% | 0 | 3 | 0 | 2.05 | ||||||
03.02.20 11:00 |
2. kolo | Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) | 46.84% | 2 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | |||
Krish Milan (Aus.) | 53.16% | 0 | 4 | 0 | 4.40 | ||||||
03.02.20 11:00 |
2. kolo | Cortijo Parreno Blanca (Špan.) | 45.35% | 2 | 6 | 6 | 10 | 1.51 | I H2H O | ||
Kostiuk Mariia (Ukr.) | 54.65% | 1 | 7 (5) | 2 | 3 | 2.29 | |||||
03.02.20 10:00 |
2. kolo | Perello Saavedra Judith (Špan.) | 56.68% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.88 | I H2H O | ||
Koussenkova Valeria (Špan.) (1204) | 43.32% | 1 | 6 | 1 | 4 | 1.77 | |||||
03.02.20 11:00 |
2. kolo | Dols Sara (Špan.) | 51.04% | 2 | 2 | 6 | 10 | 1.20 | I H2H O | ||
Norin Fanny (Švé.) | 48.96% | 1 | 6 | 3 | 3 | 3.20 | |||||
03.02.20 04:21 |
2. kolo | Dzemeshkevich Maria (Rus.) | 1 | I H2H O | |||||||
Rey Garcia Alba (Špan.) (1183) | 0 | ||||||||||
03.02.20 04:21 |
1. kolo | Dols Sara (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yazawa Tomoe (Jap.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
03.02.20 04:21 |
1. kolo | Barrera Aguirre Isabella (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Giralt Laia (Špan.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
03.02.20 04:21 |
1. kolo | Moreno Bautista Paola Maria (Špan.) | 2 | 4 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Ortenzi Benedetta (Tal.) | 1 | 6 | 4 | 10 | |||||||
03.02.20 04:21 |
1. kolo | Dzemeshkevich Maria (Rus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pitta Athina (Gr) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Kostiuk Mariia (Ukr.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Abed Yara (Izr.) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
02.02.20 09:30 |
1. kolo | Perello Saavedra Judith (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Esteve Mendez Olga (Špan.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
02.02.20 09:30 |
1. kolo | Suviste Karola (Est.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hopfensperger Sonya (Rak.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
02.02.20 09:30 |
1. kolo | Garri Murcia Carmen (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Peric Jovana (2001) (Srb.) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
02.02.20 09:30 |
1. kolo | Lee Eun Ji (J.Kor.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stumpf Aliz (Ma) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Redondo Gutierrez Andrea (Špan.) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) | 1 | 6 | 1 | 3 | |||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Krish Milan (Aus.) | 1 | 1 | I H2H O | ||||||
Gomez Maria (Ekv.) | 0 | 0 | |||||||||
02.02.20 09:30 |
1. kolo | Lawrence Freia (V.Br.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Langiu Greta (Tal.) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Garcia Reboredo Montesdeoca Marta (Špan.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zingale Rachele Elisa (Tal.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Boehner Laura (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortega Redondo Paula (Špan.) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
02.02.20 10:30 |
1. kolo | Sun Cyan (Aus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barrett Graziella (V.Br.) | 0 | 2 | 1 |