member neprihlásený | prihlásiť | registrovať | TennisPrediction.com english    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Cancun (II) I 2020 / Mexiko, tvrdý
dotácia: 15 tis. USD
15.02.20
16:45
finále Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Marcondes Igor (Braz.)
2 6 6 1.85 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Goldhoff George (USA) /
Perez Alfredo (USA)
0 4 2 1.80
14.02.20
19:00
semifinále Goldhoff George (USA) /
Perez Alfredo (USA)
2 7 6 1.49 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Farren Connor (USA) /
Flores Jesse (Kos.R.)
0 6 (4) 4 2.38
14.02.20
19:55
semifinále Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Marcondes Igor (Braz.)
2 7 7 1.95 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Klier Junior Gilbert (Braz.) /
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.)
0 5 6 (4) 1.74
13.02.20
22:00
štvťfinále Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Marcondes Igor (Braz.)
2 4 6 10 1.99 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Cozbinov Alexander (Mda.) /
Walkin Brandon (Aus.)
1 6 3 8 1.70
13.02.20
20:00
štvťfinále Klier Junior Gilbert (Braz.) /
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.)
2 6 6 1.70 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Ribeiro Eduardo (Braz.) /
Yamacita Fernando (Braz.)
0 4 3 1.96
13.02.20
20:10
štvťfinále Goldhoff George (USA) /
Perez Alfredo (USA)
2 6 6 10 1.24 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Urrea Andres (Kol.) /
Vernier Michel (Chile)
1 7 (2) 4 6 3.50
13.02.20
22:05
štvťfinále Farren Connor (USA) /
Flores Jesse (Kos.R.)
2 6 3 10 2.70 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Comesana Francisco (Arg.) /
Lipovsek Puches Tomas (Slov.)
1 2 6 8 1.40
12.02.20
21:20
osemfinale Cozbinov Alexander (Mda.) /
Walkin Brandon (Aus.)
2 7 3 10 1.33 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Echazu Mauricio (Peru) /
Steiner Maik (Nem.)
1 6 (4) 6 1 2.94
12.02.20
21:20
osemfinale Ribeiro Eduardo (Braz.) /
Yamacita Fernando (Braz.)
2 6 6 1.82 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Corwin Felix (USA) /
Spec Matic (Slov.)
0 2 3 1.83
12.02.20
19:55
osemfinale Klier Junior Gilbert (Braz.) /
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.)
2 6 6 1.41 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Palan Dominik (ČR) /
Tikhomirov Maksim (USA)
0 1 2 2.60
12.02.20
20:25
osemfinale Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) /
Marcondes Igor (Braz.)
2 6 6 1.03 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Alexandre Ronaldo (Braz.) /
Stefani Figlia Bruno (Braz.)
0 4 4 8.54
11.02.20
21:30
osemfinale Urrea Andres (Kol.) /
Vernier Michel (Chile)
2 6 6 3.30 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Petit Gabriel (Fra.) /
Thirouin Jean (Fra.)
0 3 4 1.26
11.02.20
20:00
osemfinale Comesana Francisco (Arg.) /
Lipovsek Puches Tomas (Slov.)
2 6 7 1.06 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Aramburu Contreras Ivar Jose (Mex.) /
Casso Alfredo (Mex.)
0 1 6 (3) 6.65
11.02.20
20:10
osemfinale Farren Connor (USA) /
Flores Jesse (Kos.R.)
2 6 6 1.15 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Chamdani Adrian (USA) /
Han Nathan (USA)
0 2 1 4.45
11.02.20
21:10
osemfinale Goldhoff George (USA) /
Perez Alfredo (USA)
2 6 6 1.60 porovnaj týchto hráčov v podobných zápasoch za posledných 360 dní
Maginley Herbert Jody (Ant.-B.) /
Roberts Justin (Bah.)
0 3 3 2.14
18+