prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Campionati Italiani Assoluti 2020 / Taliansko, antuka , ATP Campionati Italiani Assoluti 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
22.06.20 14:20 |
osemfinale | Gigante Matteo (Tal.) (1128) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Potenza Luca (Tal.) (1154) | 1 | 2 | 6 | 8 | |||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Fonio Giovanni (Tal.) (555) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Bolla Andrea (Tal.) (952) | 0 | 1 | |||||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Arnaldi Matteo (Tal.) (1115) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pontoglio Davide (Tal.) (1440) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Giacomini Luca (Tal.) (686) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Miceli Marco (Tal.) (731) | 1 | 7 (7) | 4 | 5 | |||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Capecchi Daniele (Tal.) (614) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Frinzi Mattia (Tal.) (1036) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Ricca Giorgio (Tal.) (688) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mosciatti Marco (Tal.) (1200) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.06.20 10:00 |
osemfinale | Arnaboldi Federico (Tal.) (890) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Crepaldi Erik (Tal.) (605) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
22.06.20 14:10 |
osemfinale | Passaro Francesco (Tal.) (975) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Rondoni Pietro (Tal.) (621) | 1 | 7 (4) | 3 | 5 | |||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Miceli Marco (Tal.) (731) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pecci Alessandro (Tal.) (1597) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Giacomini Luca (Tal.) (686) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Di Nocera Riccardo (Tal.) (1550) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Frinzi Mattia (Tal.) (1036) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Noce Gabriele Maria (Tal.) (803) | 0 | 6 (11 | 4 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Capecchi Daniele (Tal.) (614) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortenzi Gian Marco (Tal.) (1370) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Ricca Giorgio (Tal.) (688) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Picchione Andrea (Tal.) (993) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Arnaboldi Federico (Tal.) (890) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Procopio Alessandro (Tal.) (1375) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Crepaldi Erik (Tal.) (605) | 2 | 5 | 7 | 12 | I H2H O | ||||
D'Agostino Stefano (Tal.) | 1 | 7 | 5 | 10 | |||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Rondoni Pietro (Tal.) (621) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baldoni Stefano (Tal.) (1572) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Passaro Francesco (Tal.) (975) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Di Nicola Gianluca (Tal.) (752) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Gigante Matteo (Tal.) (1128) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Bocchi Lorenzo (Tal.) (738) | 1 | 3 | 7 | 8 | |||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Potenza Luca (Tal.) (1154) | 2 | 6 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Galoppini Davide (Tal.) (629) | 1 | 3 | 6 | 7 | |||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Pontoglio Davide (Tal.) (1440) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petrone Alessandro (Tal.) (749) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Arnaldi Matteo (Tal.) (1115) | 2 | 6 | 2 | 13 | I H2H O | ||||
Roncalli Simone (Tal.) (693) | 1 | 4 | 6 | 11 | |||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Bolla Andrea (Tal.) (952) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Orso Alberto (Tal.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Fonio Giovanni (Tal.) (555) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Vincent Ruggeri Samuel (Tal.) | 0 | 6 (7) | 4 | ||||||||
21.06.20 10:00 |
2. kolo | Mosciatti Marco (Tal.) (1200) | 2 | 1 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Guerrieri Andrea (Tal.) (727) | 1 | 6 | 6 (1) | 8 | |||||||
20.06.20 15:30 |
1. kolo | Gigante Matteo (Tal.) (1128) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ceppellini Alessandro (Tal.) (1413) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
20.06.20 17:00 |
1. kolo | Potenza Luca (Tal.) (1154) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gramaticopolo Biagio (Tal.) (1597) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
20.06.20 15:30 |
1. kolo | Passaro Francesco (Tal.) (975) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ferrari Gianmarco (Tal.) (1935) | 0 | 3 | 6 (6) | ||||||||
20.06.20 15:30 |
1. kolo | Baldoni Stefano (Tal.) (1572) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Parenti Luca (Tal.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.06.20 11:30 |
1. kolo | Pontoglio Davide (Tal.) (1440) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Malgaroli Leonardo (Tal.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
20.06.20 10:00 |
1. kolo | Arnaldi Matteo (Tal.) (1115) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Tresca Giuseppe (Tal.) | 1 | 0 | 7 | 6 | |||||||
20.06.20 10:00 |
1. kolo | Orso Alberto (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
De Giorgio Pasquale (Tal.) (1481) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
20.06.20 14:00 |
1. kolo | Pecci Alessandro (Tal.) (1597) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
De Bernardis Alessio (Tal.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.06.20 13:00 |
1. kolo | Di Nocera Riccardo (Tal.) (1550) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Catani Leonardo (Tal.) (1677) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.06.20 11:30 |
1. kolo | Frinzi Mattia (Tal.) (1036) | 2 | 3 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Campana Federico (Tal.) (1537) | 1 | 6 | 4 | 9 | |||||||
20.06.20 11:30 |
1. kolo | Ortenzi Gian Marco (Tal.) (1370) | 2 | 7 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Calvano Giovanni (Tal.) (1156) | 1 | 6 (7) | 6 | 6 | |||||||
20.06.20 ?? |
1. kolo | Mosciatti Marco (Tal.) (1200) | I H2H O | ||||||||
De Rossi Marco (S.Mar.) (1362) | |||||||||||
20.06.20 13:00 |
1. kolo | Picchione Andrea (Tal.) (993) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Lavagno Edoardo (Tal.) (1111) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
20.06.20 14:00 |
1. kolo | Procopio Alessandro (Tal.) (1375) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cacciapuoti Simone (Tal.) (1677) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.06.20 14:00 |
1. kolo | D'Agostino Stefano (Tal.) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Lulli Gregorio (Tal.) (1178) | 0 | 6 (3) | 6 (2) | ||||||||
20.06.20 13:00 |
1. kolo | Mosciatti Marco (Tal.) (1200) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Acquaroli Gianluca (Tal.) (1755) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
20.06.20 10:00 |
1. kolo | Vincent Ruggeri Samuel (Tal.) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Taddia Leonardo (Tal.) (1563) | 1 | 6 | 3 | 2 |