prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Guangzhou 2004 / Čína, tvrdý , www, LIVE, DRAW, ATP Guangzhou 2004 Tenis live dotácia: 10 tis. USD |
|||||||||||
20.11.04 ?? |
finále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [7] (531) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Im Kyu-Tae (J.Kor.) [6] (520) | 1 | 3 | 6 | 0 | |||||||
19.11.04 ?? |
semifinále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [7] (531) | 1 | 6 | 2 | I H2H O | |||||
Cipolla Flavio (Tal.) [8] (553) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
19.11.04 ?? |
semifinále | Im Kyu-Tae (J.Kor.) [6] (520) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zeng Shao-Xuan (Čína) (723) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
18.11.04 ?? |
štvťfinále | Im Kyu-Tae (J.Kor.) [6] (520) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tarpley Ry (USA) [Q] (1483) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
18.11.04 ?? |
štvťfinále | Zeng Shao-Xuan (Čína) (723) | 2 | 7 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Istomin Denis (Uzb.) (904) | 1 | 5 | 6 | 2 | |||||||
18.11.04 ?? |
štvťfinále | Cipolla Flavio (Tal.) [8] (553) | 2 | 7 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Op Der heijde Melvyn (Hol.) [3] (398) | 1 | 5 | 6 | 3 | |||||||
18.11.04 ?? |
štvťfinále | Zhu Ben-Qiang (Čína) [7] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chen Ti (Taipei) [2] (368) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Im Kyu-Tae (J.Kor.) [6] (520) | 2 | 6 | 4 | 7 | I H2H O | ||||
Kwon Oh-Hee (J.Kor.) (574) | 1 | 2 | 6 | 6 (3) | |||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Zeng Shao-Xuan (Čína) (723) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Madden Shuon (USA) [Q] (1305) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Istomin Denis (Uzb.) (904) | 1 | 3 | 2 | I H2H O | |||||
Kim Young-Jun (J.Kor.) [5] (497) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Cipolla Flavio (Tal.) [8] (553) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Liu Tai-Wei (Taipei) (633) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [3] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wong Wing-Luen (Hong.) [Q] (1292) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Zhu Ben-Qiang (Čína) [7] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kim Dong-Hyun (J.Kor.) (678) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Chen Ti (Taipei) [2] (368) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Thompson Adam (N.Zél.) (752) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
17.11.04 ?? |
osemfinale | Tarpley Ry (USA) [Q] (1483) | 2 | 6 | 2 | 7 | I H2H O | ||||
Wang Yu (Čína) [Q] (1314) | 1 | 3 | 6 | 6 (4) | |||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Chen Ti (Taipei) [2] (368) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Li Jing-Yi (Čína) [Q] (1133) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Thompson Adam (N.Zél.) (752) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chang Kai-Lung (Taipei) (918) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Wang Yu (Čína) [Q] (1314) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Xue Feng (Čína) [WC] | 0 | 2 | 2 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Kwon Oh-Hee (J.Kor.) (574) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Motti Alessandro (Tal.) (732) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Im Kyu-Tae (J.Kor.) [6] (520) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Inoyatov Murad (Uzb.) (841) | 1 | 7 | 4 | 4 | |||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Madden Shuon (USA) [Q] (1305) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sun Peng (Čína) [4] (441) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Zeng Shao-Xuan (Čína) (723) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Lee Chul-Hee (J.Kor.) [Q] (1145) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Istomin Denis (Uzb.) (904) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jiang Yang (Čína) [WC] | 0 | 1 | 2 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Kim Young-Jun (J.Kor.) [5] (497) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ye Bo (Čína) [WC] (1648) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Cipolla Flavio (Tal.) [8] (553) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Yi-Ning (Čína) (1128) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Liu Tai-Wei (Taipei) (633) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lu Hao (Čína) (712) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Wong Wing-Luen (Hong.) [Q] (1292) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kudryavtsev Alexander (Rus.) [Q] (1108) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Op Der heijde Melvyn (Hol.) [3] (398) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zhang Yu (Čína) (926) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Zhu Ben-Qiang (Čína) [7] (531) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ijzermann Marc (Hol.) [Q] | 0 | 1 | 0 | ||||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Kim Dong-Hyun (J.Kor.) (678) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O | ||||
Shi Ji (Čína) [WC] | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
16.11.04 ?? |
1. kolo | Tarpley Ry (USA) [Q] (1483) | 2 | 6 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Wang Yu, Jr. (Čína) [1] (320) | 1 | 7 | 6 | 4 |