prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Sezze 2019 / Taliansko, antuka , ATP Sezze 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
30.07.19 10:15 |
osemfinale | Rocchetti Sofia (Tal.) | 48.84% | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Sacco Federica (Tal.) | 51.16% | 0 | 4 | 2 | 1.95 | ||||||
30.07.19 10:15 |
osemfinale | Gambogi Sara (Tal.) (1145) | 60.74% | 2 | 6 | 6 | 1.34 | I H2H O | |||
Pinto Giorgia (Tal.) (1163) | 39.26% | 0 | 0 | 1 | 2.83 | ||||||
30.07.19 11:25 |
osemfinale | Dentoni Corinna (Tal.) (772) | 67.46% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Chiesa Enola (Tal.) | 32.54% | 0 | 2 | 0 | 7.18 | ||||||
30.07.19 12:15 |
osemfinale | Lombardo Beatrice (Tal.) (1228) | 63.36% | 2 | 6 | 6 | 11 | 1.72 | I H2H O | ||
Raggi Angelica (Tal.) (755) | 36.64% | 1 | 4 | 7 (8) | 9 | 1.95 | |||||
30.07.19 10:15 |
osemfinale | Zantedeschi Aurora (Tal.) | 37.71% | 2 | 6 | 4 | 10 | 2.82 | I H2H O | ||
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (708) | 62.29% | 1 | 3 | 6 | 3 | 1.36 | |||||
30.07.19 12:35 |
osemfinale | Spigarelli Martina (Tal.) (787) | 57.99% | 2 | 6 | 6 | 1.39 | I H2H O | |||
Fossa Huergo Nicole (Tal.) (1195) | 42.01% | 0 | 1 | 1 | 2.65 | ||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Sacco Federica (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zotta Ana Maria Alexandra (Rus.) (1252) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Rocchetti Sofia (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Arcidiacono Federica (Tal.) (1145) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Pinto Giorgia (Tal.) (1163) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Avvantaggiati Vittoria (Tal.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Gambogi Sara (Tal.) (1145) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ortenzi Benedetta (Tal.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Chiesa Enola (Tal.) | 1 | I H2H O | |||||||
Luccone Benedetta (Tal.) | 0 | ||||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Dentoni Corinna (Tal.) (1123) | 1 | I H2H O | |||||||
De Agelis Rosanna (Tal.) | 0 | ||||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Lombardo Beatrice (Tal.) (1228) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mazzola Alessandra (Tal.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
29.07.19 ?? |
1. kolo | Raggi Angelica (Tal.) (755) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Di Sauro Ludovica (Tal.) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Zantedeschi Aurora (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ciccone Virginia (Tal.) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Oliynykova Oleksandra (Ukr.) (708) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Aprea Ginevra (Tal.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Fossa Huergo Nicole (Tal.) (1195) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Carbonaro Giulia (Tal.) | 1 | 4 | 7 (4) | 2 | |||||||
29.07.19 12:00 |
1. kolo | Spigarelli Martina (Tal.) (794) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Giovanardi Susanna (Tal.) | 0 | 4 | 0 |