prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Tipy tipéra Dinko1


mesiac:   tipér:

Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

označiť všetky kritéria »

Pre pridanie tipéra medzi mojich PRO tipérov, kliknite na ikonku pri zvolenom tipérovi.
Dinko1


Pre zobrazenie aktívnych tipov musíte byť prihlásený a mať aktívne PRO členstvo - VIAC INFO - prihlásiť | registrovať | PRO info

Zápasy

24.02.24
13:30
24.02.24,04:13
??? ??? ??
???
24.02.24
12:00
24.02.24,04:11
??? ??? ??
???
24.02.24
11:30
24.02.24,04:10
??? ??? ??
???
24.02.24
10:30
24.02.24,04:14
??? ??? ??
???
24.02.24
09:00
24.02.24,04:11
??? ??? ??
???
23.02.24
20:00
23.02.24,09:12
Cerundolo Francisco (Arg.) (22) 2 3 6 6 Cerundolo Francisco (Arg.)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 ITO
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 1 6 4 4
23.02.24
18:15
23.02.24,09:12
Riedi Leandro (Švaj.) (176) 2 3 6 7 Riedi Leandro (Švaj.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Prizmic Dino (Chor.) (171) 1 6 2 5
23.02.24
18:15
23.02.24,09:12
Mensik Jakub (ČR) (129) 2 6 1 6 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Monfils Gael (Fra.) (70) 1 4 6 3
23.02.24
11:35
23.02.24,09:12
Marie Jules (Fra.) (210) 2 6 7 Marie Jules (Fra.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Rocha Henrique (Por.) (241) 0 3 5
23.02.24
09:30
23.02.24,09:12
Ajdukovic Duje (Chor.) (125) 2 6 6 Ajdukovic Duje (Chor.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Zakharov Alexey (Rus.) (673) 0 4 3
22.02.24
23:00
22.02.24,09:05
Monteiro Thiago (Braz.) (118) 2 7 6 Monteiro Thiago (Braz.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 ITO
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (151) 0 5 3
22.02.24
21:15
22.02.24,09:05
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 7 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 0 6 (1) 3
22.02.24
19:05
22.02.24,09:05
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 2 6 7 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Djere Laslo (Srb.) (35) 0 2 5
22.02.24
18:05
22.02.24,09:05
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.54)
-1 ITO
Humbert Ugo (Fra.) (18) 0 2 4
22.02.24
12:30
22.02.24,09:05
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.64)
-1 ITO
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 0 4 4
21.02.24
19:20
21.02.24,07:12
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 4 7 7 Monfils Gael (Fra.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 6 5 6 (2)
21.02.24
16:06
21.02.24,07:12
Herbert Pierre-Hugues (Fra.) (167) 2 7 6 7 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.41)
-1 ITO
Goffin David (Bel.) (133) 1 6 (2) 7 (3) 5
21.02.24
14:40
21.02.24,07:12
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 2 7 6 6 Grenier Hugo (Fra.)
vyhrá (2.62)
-1 ITO
Grenier Hugo (Fra.) (148) 1 6 (3) 7 (8) 1
21.02.24
12:30
21.02.24,07:10
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 2 6 6 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.42)
+ 0.42 ITO
O'Connell Christopher (Aus.) (67) 0 3 3
21.02.24
07:35
21.02.24,07:13
Couacaud Enzo (Fra.) (238) 1 6 5 4 Couacaud Enzo (Fra.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (174) 0 4 7 1
21.02.24
01:20
20.02.24,06:31
Garin Christian (Chile) (91) 2 2 7 6 Carballes Baena Roberto (Špan.)
vyhrá (1.75)
+ 0.75 ITO
Carballes Baena Roberto (Špan.) (64) 1 6 6 (1) 3
20.02.24
23:30
20.02.24,06:31
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 2 4 7 6 Lajovic Dusan (Srb.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Galan Daniel Elahi (Kol.) (80) 1 6 6 (8) 1
20.02.24
14:10
20.02.24,06:32
Gerasimov Egor (Biel.) (368) 2 1 6 6 Barrere Gregoire (Fra.)
vyhrá (1.42)
-1 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (110) 1 6 3 2
20.02.24
12:30
20.02.24,06:31
Mensik Jakub (ČR) (129) 2 7 6 Davidovich Fokina Alejandro (Špan.)
vyhrá (1.42)
-1 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 0 6 (3) 4
20.02.24
07:00
20.02.24,06:32
Kasnikowski Maks (Poľ.) (267) 2 6 6 Kasnikowski Maks (Poľ.)
vyhrá (1.58)
+ 0.58 ITO
Hong Seong Chan (J.Kor.) (221) 0 4 2
19.02.24
18:30
18.02.24,11:20
Fritz Taylor (USA) (9) 2 6 6 Fritz Taylor (USA)
vyhrá (1.68)
+ 0.68 ITO
Paul Tommy (USA) (14) 0 2 3
19.02.24
16:30
19.02.24,10:37
Marozsan Fabian (Ma) (61) 2 7 7 Marozsan Fabian (Ma)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 5 6 (6)
19.02.24
14:45
19.02.24,10:37
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 2 6 6 Musetti Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Musetti Lorenzo (Tal.) (26) 0 2 0
19.02.24
14:45
19.02.24,10:37
Kuzmanov Dimitar (Bul.) (215) 2 6 7 Misolic Filip (Rak.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Misolic Filip (Rak.) (162) 0 3 6 (3)
19.02.24
12:30
19.02.24,10:37
Kotov Pavel (Rus.) (65) 2 6 7 Sonego Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Sonego Lorenzo (Tal.) (48) 0 2 5
19.02.24
11:00
19.02.24,10:37
Fonio Giovanni (Tal.) (277) 2 6 3 6 Fonio Giovanni (Tal.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Barranco Cosano Javier (Špan.) (302) 1 4 6 4
18.02.24
20:00
18.02.24,11:20
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 6 6 Jarry Nicolas (Chile)
vyhrá (1.54)
-1 ITO
Jarry Nicolas (Chile) (21) 0 3 4
18.02.24
15:10
18.02.24,11:21
Piros Zsombor (Ma) (128) 2 6 6 Martineau Matteo (Fra.)
vyhrá (1.71)
-1 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (218) 0 3 4
18.02.24
13:15
18.02.24,11:21
Landaluce Martin (Špan.) (465) 2 6 6 Landaluce Martin (Špan.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Sultanov Khumoun (Uzb.) (354) 0 0 3
18.02.24
12:10
18.02.24,11:21
Chidekh Clement (Fra.) (563) 2 0 6 6 Jubb Paul (V.Br.)
vyhrá (1.61)
-1 ITO
Jubb Paul (V.Br.) (502) 1 6 4 1
17.02.24
18:10
17.02.24,08:58
Guillen Meza Alvaro (Ekv.) (311) 2 6 6 Guillen Meza Alvaro (Ekv.)
vyhrá (2.08)
+ 1.08 ITO
Casanova Hernan (Arg.) (377) 0 2 4
17.02.24
12:10
17.02.24,08:57
Chidekh Clement (Fra.) (563) 2 6 6 Chidekh Clement (Fra.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 ITO
Guinard Manuel (Fra.) (272) 0 3 4
17.02.24
11:25
17.02.24,09:05
Muller Alexandre (Fra.) (73) 2 6 6 Muller Alexandre (Fra.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 ITO
Ritschard Alexander (Švaj.) (181) 0 1 2
17.02.24
11:00
17.02.24,08:57
Hong Seong Chan (J.Kor.) (221) 2 6 3 6 Roca Batalla Oriol (Špan.)
vyhrá (2.20)
-1 ITO
Roca Batalla Oriol (Špan.) (209) 1 2 6 3
17.02.24
09:00
17.02.24,08:58
Visker Niels (Hol.) (717) 2 6 3 7 Hudd Emile (V.Br.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Hudd Emile (V.Br.) (843) 1 4 6 6 (5)
16.02.24
23:00
16.02.24,04:19
Ejupovic Elmar (Nem.) (433) 1 Parker Stuart (V.Br.)
vyhrá (1.44)
stor. ITO
Parker Stuart (V.Br.) (733) 0
16.02.24
16:00
16.02.24,04:19
Nagal Sumit (Ind.) (98) 2 7 6 Nagal Sumit (Ind.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 ITO
Walton Adam (Aus.) (153) 0 5 2
16.02.24
14:30
16.02.24,04:19
Gasquet Richard (Fra.) (130) 2 6 7 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Dzumhur Damir (BaH.) (160) 0 3 6 (4)
16.02.24
12:05
16.02.24,04:20
Sels Jelle (Hol.) (577) 2 7 6 Rocha Henrique (Por.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Rocha Henrique (Por.) (241) 0 5 3
16.02.24
09:45
16.02.24,04:19
Hong Seong Chan (J.Kor.) (221) 2 7 5 6 Hong Seong Chan (J.Kor.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Ramanathan Ramkumar (Ind.) (462) 1 5 7 4
15.02.24
14:50
15.02.24,10:03
Griekspoor Tallon (Hol.) (29) 2 6 7 7 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.45)
-1 ITO
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 1 7 (5) 6 (5) 6 (4)
15.02.24
12:10
15.02.24,10:04
Vylegzhanin Nikolay (Rus.) (557) 2 1 6 6 Marie Jules (Fra.)
vyhrá (1.42)
-1 ITO
Marie Jules (Fra.) (210) 1 6 3 2
15.02.24
11:30
15.02.24,10:03
Chidekh Clement (Fra.) (563) 2 6 6 Chidekh Clement (Fra.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Taberner Carlos (Špan.) (400) 0 4 2
15.02.24
11:10
15.02.24,10:03
Dzumhur Damir (BaH.) (160) 2 6 6 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Rincon Daniel (Špan.) (217) 0 4 4
15.02.24
10:45
15.02.24,10:03
Napolitano Stefano (Tal.) (204) 2 6 4 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 ITO
Pospisil Vasek (Kan.) (816) 1 4 6 4
14.02.24
15:05
14.02.24,07:56
Rune Holger (Dán.) (7) 2 6 2 6 Rune Holger (Dán.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Safiullin Roman (Rus.) (39) 1 4 6 1
14.02.24
13:45
14.02.24,07:56
Raonic Milos (Kan.) (309) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.56)
-1 ITO
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 0 4 4
14.02.24
11:00
14.02.24,07:56
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 2 7 4 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.80)
-1 ITO
Humbert Ugo (Fra.) (18) 1 6 (5) 6 3
14.02.24
11:00
14.02.24,07:56
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 7 7 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.62)
-1 ITO
Shapovalov Denis (Kan.) (127) 0 6 (4) 6 (5)
14.02.24
09:05
14.02.24,07:57
Dzumhur Damir (BaH.) (160) 2 6 6 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (1.55)
+ 0.55 ITO
Andreev Adrian (Bul.) (265) 0 0 1
13.02.24
16:20
13.02.24,10:01
Lokoli Laurent (Fra.) (322) 2 6 6 Kopriva Vit (ČR)
vyhrá (1.47)
-1 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 1 4
13.02.24
13:25
13.02.24,09:59
Shevchenko Alexander (Kaz.) (57) 2 4 6 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.87)
+ 0.87 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 6 4 3
13.02.24
13:10
13.02.24,10:00
Fatic Nerman (BaH.) (200) 2 7 7 Fatic Nerman (BaH.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Oliveira Goncalo (Por.) (216) 0 6 (3) 6 (5)
13.02.24
11:30
13.02.24,10:01
Broom Charles (V.Br.) (333) 2 4 6 7 Broom Charles (V.Br.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
McHugh Aidan (V.Br.) (346) 1 6 2 6 (5)
13.02.24
10:30
13.02.24,09:59
Harris Billy (V.Br.) (191) 1 7 0 O'Connell Christopher (Aus.)
vyhrá (1.43)
-1 ITO
O'Connell Christopher (Aus.) (67) 0 6 (6) 0
12.02.24
20:45
12.02.24,07:34
Djere Laslo (Srb.) (35) 2 4 6 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 ITO
Cilic Marin (Chor.) (1042) 1 6 3 0
12.02.24
19:00
12.02.24,07:34
Lestienne Constant (Fra.) (104) 2 6 6 Vukic Aleksandar (Aus.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Vukic Aleksandar (Aus.) (69) 0 4 4
12.02.24
15:20
12.02.24,07:35
Searle Henry (V.Br.) (868) 2 7 6 Vesely Jiri (ČR)
vyhrá (1.51)
-1 ITO
Vesely Jiri (ČR) (283) 0 6 (5) 4
12.02.24
13:00
12.02.24,07:34
Goffin David (Bel.) (134) 2 6 6 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Prizmic Dino (Chor.) (169) 1 4 7 (12 1
12.02.24
11:40
12.02.24,07:35
Onclin Gauthier (Bel.) (259) 2 6 1 7 Fonio Giovanni (Tal.)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Fonio Giovanni (Tal.) (270) 1 4 6 6 (5)
11.02.24
16:30
11.02.24,08:56
Popko Dmitry (Kaz.) (339) 2 7 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 ITO
Rybakov Alex (USA) (538) 0 5 2
11.02.24
14:50
11.02.24,08:59
Semenistaja Darja (Lot.) (121) 2 5 7 6 Hunter Storm (Aus.)
vyhrá (1.46)
-1 ITO
Hunter Storm (Aus.) (150) 1 7 6 (6) 2
11.02.24
14:15
11.02.24,08:58
Minnen Greetje (Bel.) (75) 2 6 6 Minnen Greetje (Bel.)
vyhrá (1.52)
+ 0.52 ITO
Maria Tatiana (Nem.) (49) 0 1 1
11.02.24
12:30
11.02.24,08:55
Nagal Sumit (Ind.) (121) 2 6 6 Nardi Luca (2003) (Tal.)
vyhrá (2.23)
-1 ITO
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 0 1 4
11.02.24
12:25
11.02.24,08:58
Goffin David (Bel.) (134) 2 7 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Brouwer Gijs (Hol.) (159) 0 6 (8) 2
10.02.24
13:00
10.02.24,08:59
Chidekh Clement (Fra.) (511) 2 7 0 6 Masur Daniel (Nem.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Masur Daniel (Nem.) (392) 1 6 (4) 6 4
10.02.24
12:45
10.02.24,08:56
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 2 6 4 7 Nardi Luca (2003) (Tal.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 ITO
Tseng Chun Hsin (Taipei) (307) 1 4 6 6 (6)
10.02.24
12:05
10.02.24,08:57
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (198) 2 7 6 Blockx Alexander (Bel.)
vyhrá (1.84)
-1 ITO
Blockx Alexander (Bel.) (338) 0 6 (8) 2
10.02.24
11:40
10.02.24,08:58
Clarke Jay (V.Br.) (398) 2 6 1 7 Clarke Jay (V.Br.)
vyhrá (1.97)
+ 0.97 ITO
Ionel Nicholas David (Rum.) (267) 1 3 6 5
10.02.24
10:30
10.02.24,08:56
Nagal Sumit (Ind.) (121) 2 6 6 Nagal Sumit (Ind.)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 ITO
Svrcina Dalibor (ČR) (186) 0 3 4
10.02.24
08:10
09.02.24,08:44
Tabur Clement (Fra.) (226) 2 7 1 6 Tabur Clement (Fra.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 ITO
Gima Sebastian (Rum.) (475) 1 5 6 2
09.02.24
16:05
09.02.24,08:42
Hurkacz Hubert (Poľ.) (8) 2 6 6 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Machac Tomas (ČR) (66) 0 3 4
09.02.24
14:30
09.02.24,08:42
Humbert Ugo (Fra.) (21) 2 6 6 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 ITO
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 0 1 4
09.02.24
12:15
09.02.24,08:43
Svrcina Dalibor (ČR) (186) 2 6 6 6 Svrcina Dalibor (ČR)
vyhrá (1.55)
+ 0.55 ITO
Mukund Sasi Kumar (Ind.) (486) 1 7 (6) 2 4
09.02.24
12:05
09.02.24,08:44
Blockx Alexander (Bel.) (338) 2 7 6 Blockx Alexander (Bel.)
vyhrá (2.17)
+ 1.17 ITO
Shelbayh Abedallah (Jord.) (188) 0 6 (0) 3
08.02.24
10:35
08.02.24,04:10
Tseng Chun Hsin (Taipei) (307) 2 6 4 6 Blanchet Ugo (Fra.)
vyhrá (1.65)
-1 ITO
Blanchet Ugo (Fra.) (205) 1 0 6 2
08.02.24
09:30
08.02.24,04:12
Blanch Dali (USA) (653) 2 7 2 6 Gonzalez Fernandez Mario (Špan.)
vyhrá (1.65)
-1 ITO
Gonzalez Fernandez Mario (Špan.) (697) 1 6 (1) 6 2
08.02.24
09:30
08.02.24,04:11
Gutierrez Oscar Jose (Braz.) (838) 2 6 6 Gutierrez Oscar Jose (Braz.)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 ITO
Fancutt Thomas John (Aus.) (587) 0 1 1
08.02.24
08:00
08.02.24,04:11
Gima Sebastian (Rum.) (475) 2 6 4 7 Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Lingua Lavallen Alejo Lorenzo (Arg.) (792) 1 4 6 6 (4)
08.02.24
08:00
08.02.24,04:11
Merida Aguilar Daniel (Špan.) (506) 2 6 4 7 Merida Aguilar Daniel (Špan.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Polukhin Savva (Rus.) (1766) 1 4 6 5
07.02.24
16:25
07.02.24,04:28
Kuzmanov Dimitar (Bul.) (225) 2 6 1 6 Choinski Jan (V.Br.)
vyhrá (1.55)
-1 ITO
Choinski Jan (V.Br.) (161) 1 4 6 3
07.02.24
12:25
07.02.24,04:27
Napolitano Stefano (Tal.) (214) 2 6 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 ITO
Added Dan (Fra.) (302) 0 2 1
07.02.24
12:05
07.02.24,04:27
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 2 7 6 Nardi Luca (2003) (Tal.)
vyhrá (1.43)
+ 0.43 ITO
Tomic Bernard (Aus.) (277) 0 5 3
07.02.24
11:30
07.02.24,04:28
De Loore Joris (Bel.) (194) 2 7 6 6 Edmund Kyle (V.Br.)
vyhrá (1.57)
-1 ITO
Edmund Kyle (V.Br.) (408) 1 6 (4) 7 (5) 4
07.02.24
09:45
07.02.24,04:28
Cadenasso Gianluca (Tal.) (1119) 2 6 6 Cadenasso Gianluca (Tal.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Baldoni Stefano (Tal.) (1766) 0 2 4
06.02.24
14:50
06.02.24,08:10
Gutierrez Oscar Jose (Braz.) (838) 2 6 6 Zielinski Marcel (Nem.)
vyhrá (1.67)
-1 ITO
Zielinski Marcel (Nem.) (713) 0 3 0
06.02.24
13:40
06.02.24,08:09
Zhang Zhizhen (Čína) (50) Muller Alexandre (Fra.)
vyhrá (1.72)
?? ITO
Muller Alexandre (Fra.) (72)
06.02.24
13:35
06.02.24,08:09
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 2 4 6 6 Barrere Gregoire (Fra.)
vyhrá (2.35)
-1 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (105) 1 6 4 4
06.02.24
12:05
06.02.24,08:10
Vincent Ruggeri Samuel (Tal.) (312) 2 6 6 Vincent Ruggeri Samuel (Tal.)
vyhrá (1.63)
+ 0.63 ITO
Dougaz Aziz (Tun.) (220) 0 3 3
06.02.24
09:35
06.02.24,08:09
Blanchet Ugo (Fra.) (205) 2 6 3 7 Blanchet Ugo (Fra.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Forejtek Jonas (ČR) (441) 1 3 6 6 (5)
05.02.24
18:25
05.02.24,04:30
Bautista-Agut Roberto (Špan.) (101) 2 6 7 Bautista-Agut Roberto (Špan.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Gasquet Richard (Fra.) (130) 0 3 5
05.02.24
13:40
05.02.24,04:31
Grenier Hugo (Fra.) (151) 2 3 7 6 Zeppieri Giulio (Tal.)
vyhrá (1.47)
-1 ITO
Zeppieri Giulio (Tal.) (110) 1 6 5 3
05.02.24
13:10
05.02.24,04:31
Haddad Maia Beatriz (Braz.) (13) 2 6 7 Haddad Maia Beatriz (Braz.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Wang Xiyu (Čína) (63) 0 2 6 (4)
05.02.24
12:50
05.02.24,04:30
Napolitano Stefano (Tal.) (216) 2 6 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.41)
+ 0.41 ITO
Uchida Kaichi (Jap.) (351) 0 1 2
05.02.24
04:50
05.02.24,04:30
Sekulic Philip (Aus.) (273) 2 6 6 Sekulic Philip (Aus.)
vyhrá (1.41)
+ 0.41 ITO
Chazal Maxime (Fra.) (417) 0 3 4
04.02.24
15:05
04.02.24,06:14
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (149) 2 7 6 Ugo Carabelli Camilo (Arg.)
vyhrá (1.69)
+ 0.69 ITO
Coria Federico (Arg.) (103) 0 5 4
04.02.24
14:30
04.02.24,06:17
Miyazaki Yuriko (V.Br.) (213) 2 3 6 6 Ponchet Jessika (Fra.)
vyhrá (1.40)
-1 ITO
Ponchet Jessika (Fra.) (134) 1 6 4 1
04.02.24
14:05
04.02.24,06:16
Ostapenko Jelena (Lot.) (12) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Alexandrova Ekaterina (Rus.) (21) 0 2 3
04.02.24
12:10
04.02.24,06:17
Sramkova Rebecca (Svk) (128) 2 6 7 6 Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.55)
-1 ITO
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (151) 1 7 (4) 5 1
04.02.24
11:00
04.02.24,06:15
Cox Daniel (V.Br.) (430) 2 6 6 Barton Hynek (ČR)
vyhrá (1.86)
-1 ITO
Barton Hynek (ČR) (480) 0 2 3
03.02.24
18:00
03.02.24,15:02
Coric Borna (Chor.) (37) 1 6 4 Rune Holger (Dán.)
vyhrá (1.45)
-1 ITO
Rune Holger (Dán.) (7) 0 3 1
03.02.24
17:05
03.02.24,15:03
Ajdukovic Duje (Chor.) (125) 2 6 6 Ajdukovic Duje (Chor.)
vyhrá (1.67)
+ 0.67 ITO
De Loore Joris (Bel.) (192) 0 1 4
03.02.24
17:05
03.02.24,15:03
Hovde Liv (USA) (317) 2 6 4 6 Anderson Robin (USA)
vyhrá (1.71)
-1 ITO
Anderson Robin (USA) (366) 1 4 6 4
03.02.24
17:00
03.02.24,15:04
Arango Emiliana (Kol.) (112) 2 6 6 Arango Emiliana (Kol.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 ITO
Popa Maria Sara (Rum.) (454) 0 2 2
03.02.24
16:35
03.02.24,15:03
Coria Federico (Arg.) (103) 2 7 7 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz.) (343) 0 5 6 (6)
03.02.24
10:00
02.02.24,04:03
Parker Stuart (V.Br.) (776) 2 6 7 Tabacco Fausto (Tal.)
vyhrá (2.37)
-1 ITO
Tabacco Fausto (Tal.) (520) 0 3 6 (6)
02.02.24
14:30
02.02.24,03:59
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 4 6 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (2.58)
-1 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 1 6 3 4
02.02.24
13:00
02.02.24,04:03
Serafini Marcello (Tal.) (458) 2 6 7 6 Serafini Marcello (Tal.)
vyhrá (2.26)
+ 1.26 ITO
Oberleitner Neil (Rak.) (611) 1 7 (7) 6 (3) 4
02.02.24
09:30
02.02.24,04:02
Erhard Mathys (Fra.) (335) 2 7 6 Erhard Mathys (Fra.)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 ITO
Popovic Stefan (Srb.) (545) 0 6 (4) 3
02.02.24
08:00
02.02.24,04:02
Barranco Cosano Javier (Špan.) (331) 2 6 6 Barranco Cosano Javier (Špan.)
vyhrá (1.37)
+ 0.37 ITO
Martinez Martinez Jorge (Špan.) (676) 0 1 4
01.02.24
16:30
01.02.24,04:16
Cobolli Flavio (Tal.) (76) 2 6 6 Cobolli Flavio (Tal.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Lestienne Constant (Fra.) (106) 0 4 1
01.02.24
14:15
01.02.24,04:16
Travaglia Stefano (Tal.) (201) 2 6 6 Marie Jules (Fra.)
vyhrá (1.65)
-1 ITO
Marie Jules (Fra.) (220) 0 1 1
01.02.24
14:10
01.02.24,04:19
Burel Clara (Fra.) (52) 2 6 5 6 Burel Clara (Fra.)
vyhrá (1.94)
+ 0.94 ITO
Siniakova Katerina (ČR) (49) 1 3 7 4
01.02.24
13:00
01.02.24,04:21
Zhu Lin (Čína) (45) 2 6 6 Zhu Lin (Čína)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 ITO
Fruhvirtova Linda (ČR) (126) 0 2 2
01.02.24
08:10
01.02.24,04:20
Volynets Katie (USA) (125) 2 5 6 6 Volynets Katie (USA)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Maria Tatiana (Nem.) (44) 1 7 2 2
ŠTATISTIKY
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 10247 6384 61.6 -1071.45 -6.4
mes. 65 48 57.5 -8.36 -7.4
18+