neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra alfonz


mesiac:   tipér:

Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

označiť všetky kritéria »

Zápasy

24.10.20
21:20
24.10.20,09:43
Schwartzman Diego (Arg.) (9) 2 6 5 6 Schwartzman Diego (Arg.)
vyhrá (1.86)
-1 IT
Auger Aliassime Felix (Kan.) (22) 1 4 7 4
24.10.20
19:10
24.10.20,09:42
Zverev Alexander (Nem.) (7) 2 7 6 Zverev Alexander (Nem.)
vyhrá (1.77)
+ 0.77 IT
Sinner Jannik (Tal.) (46) 0 6 (3) 3
24.10.20
16:05
24.10.20,09:43
Sabalenka Aryna (Biel.) (12) 2 6 6 Brady Jennifer (USA)
vyhrá (1.53)
-1 IT
Brady Jennifer (USA) (26) 0 4 4
24.10.20
15:40
24.10.20,09:42
Humbert Ugo (Fra.) (38) 2 4 7 6 Evans Daniel (V.Br.)
vyhrá (1.80)
-1 IT
Evans Daniel (V.Br.) (35) 1 6 6 (7) 4
24.10.20
11:50
24.10.20,09:42
Klizan Martin (Svk) (168) 2 6 7 Klizan Martin (Svk)
vyhrá (1.98)
+ 0.98 IT
Gojo Borna (Chor.) (245) 0 4 5
23.10.20
22:35
23.10.20,08:32
Auger Aliassime Felix (Kan.) (22) 2 6 6 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.52)
+ 0.52 IT
Nishioka Yoshihito (Jap.) (56) 0 3 4
23.10.20
17:05
23.10.20,08:31
Schwartzman Diego (Arg.) (9) 2 2 7 6 Schwartzman Diego (Arg.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 IT
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (64) 1 6 6 (3) 1
23.10.20
16:05
23.10.20,08:32
Azarenka Viktoria (Biel.) (14) 2 6 6 Mertens Elise (Bel.)
vyhrá (2.15)
-1 IT
Mertens Elise (Bel.) (21) 0 4 1
23.10.20
14:05
23.10.20,08:32
Humbert Ugo (Fra.) (38) 2 6 7 Humbert Ugo (Fra.)
vyhrá (1.57)
+ 0.57 IT
Harris Lloyd (JAR) (90) 0 3 6 (2)
23.10.20
12:30
23.10.20,08:31
Van De Zandschulp Botic (Hol.) (174) 2 6 3 7 Van De Zandschulp Botic (Hol.)
vyhrá (1.75)
+ 0.75 IT
Kamke Tobias (Nem.) (238) 1 3 6 6 (9)
22.10.20
21:25
22.10.20,13:21
Giron Marcos (USA) (94) 2 6 7 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.37)
-1 IT
Goffin David (Bel.) (14) 0 3 5
22.10.20
19:50
22.10.20,13:21
Nishioka Yoshihito (Jap.) (56) 2 2 6 7 Struff Jan-Lennard (Nem.)
vyhrá (1.60)
-1 IT
Struff Jan-Lennard (Nem.) (32) 1 6 3 6 (3)
22.10.20
16:25
22.10.20,13:21
Mertens Elise (Bel.) (21) 2 6 6 Mertens Elise (Bel.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 IT
Muchova Karolina (ČR) (28) 0 4 2
22.10.20
16:00
22.10.20,13:22
Puig Monica (Portor.) (103) Di Lorenzo Francesca (USA)
vyhrá (1.90)
?? IT
Di Lorenzo Francesca (USA) (141)
22.10.20
15:50
22.10.20,13:21
Simon Gilles (Fra.) (58) 2 6 4 6 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.24)
-1 IT
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 1 1 6 2
21.10.20
18:10
21.10.20,08:48
Sakkari Maria (Gr) (23) 2 6 6 Svitolina Elina (Ukr.)
vyhrá (1.67)
-1 IT
Svitolina Elina (Ukr.) (5) 0 3 3
21.10.20
15:45
21.10.20,08:48
Evans Daniel (V.Br.) (35) 2 7 6 Evans Daniel (V.Br.)
vyhrá (1.87)
+ 0.87 IT
Tiafoe Frances (USA) (63) 0 6 (3) 2
21.10.20
14:10
21.10.20,08:48
Fritz Taylor Harry (USA) (28) 2 7 6 Fritz Taylor Harry (USA)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 IT
Opelka Reilly (USA) (33) 0 6 (5) 1
21.10.20
13:40
21.10.20,08:48
Azarenka Viktoria (Biel.) (14) 2 2 6 6 Azarenka Viktoria (Biel.)
vyhrá (1.28)
+ 0.28 IT
Krejcikova Barbora (ČR) (85) 1 6 2 1
21.10.20
12:15
21.10.20,08:48
Ofner Sebastian (Rak.) (176) 2 4 7 6 Ofner Sebastian (Rak.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 IT
Celikbilek Altug (Tur.) (336) 1 6 5 3
20.10.20
18:30
20.10.20,08:15
Petrovic Danilo (Srb.) (137) Novak Dennis (Rak.)
vyhrá (1.38)
?? IT
Novak Dennis (Rak.) (91)
20.10.20
16:40
20.10.20,08:15
Harris Lloyd (JAR) (90) 2 7 6 Moutet Corentin (Fra.)
vyhrá (2.40)
-1 IT
Moutet Corentin (Fra.) (74) 0 5 2
20.10.20
15:40
20.10.20,08:14
Herbert Pierre-Hugues (Fra.) (82) 2 6 3 6 Herbert Pierre-Hugues (Fra.)
vyhrá (1.50)
+ 0.5 IT
Sandgren Tennys (USA) (48) 1 3 6 3
20.10.20
12:40
20.10.20,08:14
Norrie Cameron (V.Br.) (70) 2 6 7 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (2.39)
+ 1.39 IT
Ruusuvuori Emil (Fín.) (100) 0 3 6 (4)
20.10.20
12:10
20.10.20,08:15
Kudermetova Veronika (Rus.) (47) 2 6 6 Vekic Donna (Chor.)
vyhrá (1.94)
-1 IT
Vekic Donna (Chor.) (31) 0 2 4
19.10.20
18:40
19.10.20,08:56
Mannarino Adrian (Fra.) (39) 2 6 6 Mannarino Adrian (Fra.)
vyhrá (1.98)
+ 0.98 IT
Popyrin Alexei (Aus.) (108) 0 2 2
19.10.20
16:45
19.10.20,08:56
Tiafoe Frances (USA) (64) 2 6 7 Lajovic Dusan (Srb.)
vyhrá (2.65)
-1 IT
Lajovic Dusan (Srb.) (24) 0 3 6 (6)
19.10.20
16:25
19.10.20,08:56
Sorribes Tormo Sara (Špan.) (73) 2 6 6 Sorribes Tormo Sara (Špan.)
vyhrá (2.10)
+ 1.1 IT
Linette Magda (Poľ.) (40) 0 1 3
19.10.20
15:20
19.10.20,08:56
Lopez Feliciano (Špan.) (60) 2 6 6 Lopez Feliciano (Špan.)
vyhrá (2.46)
+ 1.46 IT
Paul Tommy (USA) (58) 0 3 2
19.10.20
12:10
19.10.20,08:57
Kontaveit Anett (Est.) (22) 2 4 6 7 Kontaveit Anett (Est.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 IT
Alexandrova Ekaterina (Rus.) (33) 1 6 2 6 (6)
18.10.20
15:40
18.10.20,08:23
Rublev Andrey (Rus.) (10) 2 7 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (4.19)
-1 IT
Coric Borna (Chor.) (27) 0 6 (5) 4
18.10.20
14:30
18.10.20,08:23
Sijsling Igor (Hol.) (290) 2 6 6 Sijsling Igor (Hol.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Sels Jelle (Hol.) (355) 0 3 3
18.10.20
14:05
18.10.20,08:23
Zverev Alexander (Nem.) (7) 2 6 6 Zverev Alexander (Nem.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 IT
Auger Aliassime Felix (Kan.) (22) 0 3 3
18.10.20
12:05
18.10.20,08:23
Djere Laslo (Srb.) (74) 2 7 7 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (2.43)
+ 1.43 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (103) 0 6 (3) 5
18.10.20
11:35
18.10.20,08:23
Munar Jaume (Špan.) (112) 2 7 6 Munar Jaume (Špan.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 IT
Sousa Pedro (Por.) (111) 0 6 (3) 2
17.10.20
16:20
17.10.20,08:45
Sijsling Igor (Hol.) (290) 2 7 6 Sijsling Igor (Hol.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 IT
Virtanen Otto (Fín.) (734) 0 6 (4) 3
17.10.20
13:10
17.10.20,08:44
Rublev Andrey (Rus.) (10) 2 4 6 6 Rublev Andrey (Rus.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 IT
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 1 6 3 4
17.10.20
12:00
17.10.20,08:45
Haddad Maia Beatriz (Braz.) (378) 2 3 6 6 Hartono Arianne (Hol.)
vyhrá (6.45)
-1 IT
Hartono Arianne (Hol.) (418) 1 6 2 3
17.10.20
11:10
17.10.20,08:44
Djere Laslo (Srb.) (74) 1 2 6 4 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (2.18)
+ 1.18 IT
Musetti Lorenzo (Tal.) (143) 0 6 2 1
17.10.20
11:05
17.10.20,08:45
Alcaraz Carlos (Špan.) (158) 2 1 6 6 Vilella Martinez Mario (Špan.)
vyhrá (2.33)
-1 IT
Vilella Martinez Mario (Špan.) (188) 1 6 3 4
16.10.20
20:00
16.10.20,08:37
Bautista-Agut Roberto (Špan.) (13) 2 7 5 6 Hurkacz Hubert (Poľ.)
vyhrá (2.99)
-1 IT
Hurkacz Hubert (Poľ.) (31) 1 6 (4) 7 0
16.10.20
16:10
16.10.20,08:37
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (71) 2 6 2 6 Novak Dennis (Rak.)
vyhrá (2.17)
-1 IT
Novak Dennis (Rak.) (94) 1 3 6 3
16.10.20
15:35
16.10.20,08:37
Coric Borna (Chor.) (27) 2 7 6 Opelka Reilly (USA)
vyhrá (1.89)
-1 IT
Opelka Reilly (USA) (36) 0 6 (3) 3
16.10.20
13:35
16.10.20,08:37
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 2 6 7 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
Wawrinka Stan (Švaj.) (18) 0 4 5
16.10.20
10:30
16.10.20,08:37
Gatica Barbara (Chile) (454) 1 6 4 Gatica Barbara (Chile)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 IT
Evtimova Dia (Bul.) (646) 0 4 0
15.10.20
20:55
15.10.20,08:07
Raonic Milos (Kan.) (21) 2 6 6 Raonic Milos (Kan.)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 IT
Bublik Alexander (Kaz.) (52) 0 3 2
15.10.20
15:30
15.10.20,08:07
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (71) 2 3 7 6 Cilic Marin (Chor.)
vyhrá (1.58)
-1 IT
Cilic Marin (Chor.) (40) 1 6 6 (3) 2
15.10.20
15:10
15.10.20,08:07
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (45) 2 6 6 Ramos-Vinolas Albert (Špan.)
vyhrá (2.15)
+ 1.15 IT
Moutet Corentin (Fra.) (73) 0 0 3
15.10.20
12:55
15.10.20,08:07
Cecchinato Marco (Tal.) (103) 2 7 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (2.74)
-1 IT
Paul Tommy (USA) (58) 0 6 (1) 4
15.10.20
12:10
15.10.20,08:07
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 2 6 6 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.20)
+ 0.2 IT
Ivashka Ilya (Biel.) (141) 0 1 4
13.10.20
14:10
13.10.20,09:52
Laaksonen Henri (Švaj.) (139) 2 3 6 7 Altmaier Daniel (Nem.)
vyhrá (1.61)
-1 IT
Altmaier Daniel (Nem.) (122) 1 6 3 6 (5)
13.10.20
12:00
13.10.20,09:52
Coric Borna (Chor.) (27) 2 6 7 Lopez Feliciano (Špan.)
vyhrá (3.09)
-1 IT
Lopez Feliciano (Špan.) (60) 0 3 6 (2)
13.10.20
12:00
13.10.20,09:52
Ivashka Ilya (Biel.) (141) 2 6 7 Mannarino Adrian (Fra.)
vyhrá (1.74)
-1 IT
Mannarino Adrian (Fra.) (39) 0 3 6 (6)
13.10.20
10:10
13.10.20,09:52
Andujar Pablo (Špan.) (54) 2 7 7 Andujar Pablo (Špan.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 IT
Kovalik Jozef (Svk) (125) 0 5 5
13.10.20
10:00
13.10.20,09:52
Sinner Jannik (Tal.) (46) Sinner Jannik (Tal.)
vyhrá (1.54)
?? IT
Opelka Reilly (USA) (36)
12.10.20
19:00
12.10.20,08:17
Wawrinka Stan (Švaj.) (17) 2 3 7 7 Wawrinka Stan (Švaj.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 IT
Evans Daniel (V.Br.) (34) 1 6 6 (3) 5
12.10.20
14:40
12.10.20,08:18
Bublik Alexander (Kaz.) (49) 2 2 7 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 IT
McDonald Mackenzie (USA) (236) 1 6 6 (2) 4
12.10.20
13:10
12.10.20,08:18
Norrie Cameron (V.Br.) (72) 2 6 4 6 Fritz Taylor Harry (USA)
vyhrá (1.35)
-1 IT
Fritz Taylor Harry (USA) (30) 1 4 6 3
12.10.20
12:10
12.10.20,08:18
Karatsev Aslan (Rus.) (116) 2 7 3 7 Sandgren Tennys (USA)
vyhrá (1.59)
-1 IT
Sandgren Tennys (USA) (47) 1 5 6 5
12.10.20
10:10
12.10.20,08:17
Tiafoe Frances (USA) (67) 2 6 3 6 Tiafoe Frances (USA)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 IT
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 1 3 6 4
11.10.20
15:10
11.10.20,08:23
Nadal Rafael (Špan.) (2) 3 6 6 7 Nadal Rafael (Špan.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 IT
Djokovic Novak (Srb.) (1) 0 0 2 5
11.10.20
12:05
11.10.20,08:24
Nagal Sumit (Ind.) (127) 2 6 6 Martin Andrej (Svk)
vyhrá (1.82)
-1 IT
Martin Andrej (Svk) (102) 0 4 2
11.10.20
10:25
11.10.20,08:23
Grigelis Laurynas (Litva.) (515) 2 6 6 Descotte Matias Franco (Arg.)
vyhrá (2.30)
-1 IT
Descotte Matias Franco (Arg.) (637) 0 3 4
11.10.20
10:00
11.10.20,08:23
Alcaraz Carlos (Špan.) (189) 2 6 7 Alcaraz Carlos (Špan.)
vyhrá (1.28)
+ 0.28 IT
Collarini Andrea (Arg.) (198) 0 3 5
11.10.20
10:00
11.10.20,08:23
Podzus Martins (Lot.) (450) 2 6 1 7 Chappell Nick (USA)
vyhrá (1.91)
-1 IT
Chappell Nick (USA) (441) 1 4 6 5
09.10.20
18:40
09.10.20,08:05
Djokovic Novak (Srb.) (1) 3 6 6 5 4 6 Djokovic Novak (Srb.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 IT
Tsitsipas Stefanos (Gr) (6) 2 3 2 7 6 1
09.10.20
13:30
09.10.20,08:05
Delbonis Federico (Arg.) (81) 2 4 6 6 Delbonis Federico (Arg.)
vyhrá (2.03)
+ 1.03 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 1 6 2 2
09.10.20
12:35
09.10.20,08:06
Dzumhur Damir (BaH.) (114) 2 3 6 6 Janvier Maxime (Fra.)
vyhrá (3.25)
-1 IT
Janvier Maxime (Fra.) (204) 1 6 1 3
09.10.20
11:50
09.10.20,08:06
Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
2 6 4 7 Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
vyhrajú (1.66)
+ 0.66 IT
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
1 2 6 5
09.10.20
11:05
09.10.20,08:05
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 2 6 2 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.86)
-1 IT
Djere Laslo (Srb.) (73) 1 4 6 4
08.10.20
16:45
08.10.20,08:05
Kenin Sofia (USA) (6) 2 6 7 Kenin Sofia (USA)
vyhrá (2.56)
+ 1.56 IT
Kvitova Petra (ČR) (11) 0 4 5
08.10.20
15:10
08.10.20,08:06
Swiatek Iga (Poľ.) (54) 2 6 6 Podoroska Nadia (Arg.)
vyhrá (4.19)
-1 IT
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 0 2 1
08.10.20
12:40
08.10.20,08:05
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 2 7 6 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 IT
Popko Dmitry (Kaz.) (171) 0 5 2
08.10.20
11:45
08.10.20,08:06
Juarez Facundo (Arg.) (581) 2 6 6 Juarez Facundo (Arg.)
vyhrá (1.92)
+ 0.92 IT
Tsitsipas Petros (Gr) (1134) 0 4 0
08.10.20
10:00
08.10.20,08:05
Ureke Anna (Rus.) (796) 2 6 6 Ureke Anna (Rus.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 IT
Zund Sylvie (Lich.) 0 2 3
05.10.20
20:45
05.10.20,07:48
Carreno-Busta Pablo (Špan.) (18) 3 6 7 6 Carreno-Busta Pablo (Špan.)
vyhrá (1.21)
+ 0.21 IT
Altmaier Daniel (Nem.) (186) 0 2 5 2
05.10.20
15:20
05.10.20,07:47
Collins Danielle (USA) (57) 2 6 4 6 Collins Danielle (USA)
vyhrá (2.20)
+ 1.2 IT
Jabeur Ons (Tun.) (35) 1 4 6 4
05.10.20
13:10
05.10.20,07:48
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
2 6 6 Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
vyhrajú (1.62)
+ 0.62 IT
Kuzmova Viktoria (Svk) /
Pliskova Kristyna (ČR)
0 4 2
05.10.20
11:10
05.10.20,07:48
Kvitova Petra (ČR) (11) 2 6 6 Kvitova Petra (ČR)
vyhrá (1.29)
+ 0.29 IT
Zhang Shuai (Čína) (39) 0 2 4
05.10.20
11:00
05.10.20,07:47
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 1 6 6 0 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 IT
Kavcic Blaz (Slov.) (298) 0 7 (4) 4 0
04.10.20
14:00
04.10.20,08:09
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 2 2 6 6 Krejcikova Barbora (ČR)
vyhrá (2.09)
-1 IT
Krejcikova Barbora (ČR) (114) 1 6 2 3
04.10.20
13:20
04.10.20,08:09
Garcia-Perez Georgina (Špan.) (228) 2 6 7 Garcia-Perez Georgina (Špan.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 IT
Haddad Maia Beatriz (Braz.) (439) 0 3 5
04.10.20
13:05
04.10.20,08:09
Sinner Jannik (Tal.) (75) 3 6 6 4 6 Sinner Jannik (Tal.)
vyhrá (2.79)
+ 1.79 IT
Zverev Alexander (Nem.) (7) 1 3 3 6 3
04.10.20
12:05
04.10.20,08:09
Cerundolo Francisco (Arg.) (223) 2 4 6 7 Sousa Pedro (Por.)
vyhrá (1.76)
-1 IT
Sousa Pedro (Por.) (113) 1 6 3 6 (4)
04.10.20
11:05
04.10.20,08:09
Trevisan Martina (Tal.) (159) 2 6 6 Bertens Kiki (Hol.)
vyhrá (1.31)
-1 IT
Bertens Kiki (Hol.) (8) 0 4 4
03.10.20
15:55
03.10.20,08:51
Khachanov Karen (Rus.) (16) 3 6 3 6 6 Garin Christian (Chile)
vyhrá (1.84)
-1 IT
Garin Christian (Chile) (19) 1 2 6 4 2
03.10.20
14:30
03.10.20,08:52
Kozlov Stefan (USA) (393) 2 6 6 Kelly Dayne (Aus.)
vyhrá (2.35)
-1 IT
Kelly Dayne (Aus.) (335) 0 2 2
03.10.20
13:15
03.10.20,08:52
Cerundolo Francisco (Arg.) (223) 2 6 6 6 Cerundolo Francisco (Arg.)
vyhrá (1.64)
+ 0.64 IT
Ajdukovic Duje (Chor.) (462) 1 7 (2) 4 3
03.10.20
13:10
03.10.20,08:51
Fucsovics Marton (Ma) (63) 3 7 6 6 Fucsovics Marton (Ma)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
Monteiro Thiago Moura (Braz.) (84) 0 5 1 3
03.10.20
12:45
03.10.20,08:52
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 2 7 6 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Horansky Filip (Svk) (177) 0 5 1
02.10.20
19:30
02.10.20,07:50
Zverev Alexander (Nem.) (7) 3 6 7 6 Zverev Alexander (Nem.)
vyhrá (1.37)
+ 0.37 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 0 1 5 3
02.10.20
17:40
02.10.20,07:51
Krejcikova Barbora (ČR) (114) 2 5 6 6 Pironkova Tsvetana (Bul.)
vyhrá (1.89)
-1 IT
Pironkova Tsvetana (Bul.) (157) 1 7 4 3
02.10.20
13:00
02.10.20,07:51
Korda Sebastian (USA) (213) 3 6 6 6 Korda Sebastian (USA)
vyhrá (3.01)
+ 2.01 IT
Martinez Pedro (Špan.) (105) 0 4 3 1
02.10.20
12:50
02.10.20,07:51
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 2 6 6 Schmiedlova Karolina Anna (Svk)
vyhrá (1.92)
-1 IT
Schmiedlova Karolina Anna (Svk) (161) 0 3 2
02.10.20
11:20
02.10.20,07:50
Svitolina Elina (Ukr.) (5) 2 6 7 Svitolina Elina (Ukr.)
vyhrá (1.34)
+ 0.34 IT
Alexandrova Ekaterina (Rus.) (31) 0 4 5
01.10.20
16:05
01.10.20,08:17
Bara Irina Maria (Rum.) (142) 1 6 4 Van Uytvanck Alison (Bel.)
vyhrá (1.74)
-1 IT
Van Uytvanck Alison (Bel.) (65) 0 1 0
01.10.20
15:30
01.10.20,08:16
Siegemund Laura (Nem.) (66) 2 1 6 6 Siegemund Laura (Nem.)
vyhrá (1.58)
+ 0.58 IT
Goerges Julia (Nem.) (41) 1 6 1 3
01.10.20
14:30
01.10.20,08:16
Carreno-Busta Pablo (Špan.) (18) 3 6 6 6 Carreno-Busta Pablo (Špan.)
vyhrá (1.39)
+ 0.39 IT
Pella Guido (Arg.) (37) 0 3 2 1
01.10.20
12:45
01.10.20,08:16
Sabalenka Aryna (Biel.) (12) 2 7 6 Sabalenka Aryna (Biel.)
vyhrá (1.54)
+ 0.54 IT
Kasatkina Darya (Rus.) (71) 0 6 (6) 0
01.10.20
11:25
01.10.20,08:16
Khachanov Karen (Rus.) (16) 3 6 6 7 7 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 IT
Vesely Jiri (ČR) (68) 1 1 7 (4) 6 (7) 6 (2)
ŠTATISTIKY
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 9771 7012 58.2 -1291.64 -7.7
mes. 59 38 60.8 3.81 3.9
18+