prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Tipy tipéra alfonz


mesiac:   tipér:

Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

označiť všetky kritéria »

Pre pridanie tipéra medzi mojich PRO tipérov, kliknite na ikonku pri zvolenom tipérovi.
alfonz


Pre zobrazenie aktívnych tipov musíte byť prihlásený a mať aktívne PRO členstvo - VIAC INFO - prihlásiť | registrovať | PRO info

Zápasy

28.02.24
02:20
26.02.24,07:42
??? ??? ??
???
27.02.24
19:30
27.02.24,07:38
??? ??? ??
???
27.02.24
13:30
27.02.24,07:38
??? ??? ??
???
27.02.24
11:00
27.02.24,07:38
??? ??? ??
???
27.02.24
09:05
27.02.24,07:38
Paz Juan Pablo (Arg.) (589) Safwat Mohamed (Egy.)
vyhrá (1.57)
?? ITO
Safwat Mohamed (Egy.) (363)
27.02.24
09:00
27.02.24,07:37
Kruger Isabella (JAR) (676) Karunaratne Adithya (Hong.)
vyhrá (2.17)
?? ITO
Karunaratne Adithya (Hong.) (489)
26.02.24
14:10
26.02.24,07:42
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 2 2 6 7 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (2.01)
+ 1.01 ITO
Machac Tomas (ČR) (62) 1 6 3 6 (5)
26.02.24
13:25
26.02.24,07:42
Murray Andy (V.Br.) (50) 2 4 7 6 Murray Andy (V.Br.)
vyhrá (2.24)
+ 1.24 ITO
Shapovalov Denis (Kan.) (127) 1 6 6 (5) 3
26.02.24
11:13
26.02.24,07:42
Van De Zandschulp Botic (Hol.) (66) 2 7 7 Mannarino Adrian (Fra.)
vyhrá (2.00)
-1 ITO
Mannarino Adrian (Fra.) (19) 0 6 (3) 5
25.02.24
17:00
25.02.24,08:03
Popko Dmitry (Kaz.) (338) 2 3 7 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Andrade Andres (Ekv.) (650) 1 6 6 (4) 4
25.02.24
10:50
25.02.24,08:03
Fita Boluda Angela (Špan.) (415) 2 6 6 Fita Boluda Angela (Špan.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Colmegna Martina (Tal.) (447) 0 0 2
25.02.24
10:35
25.02.24,08:02
Masur Daniel (Nem.) (398) 2 7 6 Oradini Giovanni (Tal.)
vyhrá (3.10)
-1 ITO
Oradini Giovanni (Tal.) (392) 0 6 (5) 3
25.02.24
09:30
25.02.24,08:03
Dodig Matej (Chor.) (484) 2 3 6 6 Dodig Matej (Chor.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Cina Federico (Tal.) (1860) 1 6 3 0
25.02.24
09:00
25.02.24,08:02
Clarke Jay (V.Br.) (397) 2 4 6 6 Clarke Jay (V.Br.)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Kopp Sandro (Rak.) (452) 1 6 2 3
24.02.24
14:55
24.02.24,08:09
Noha Akugue Noma (Nem.) (202) 2 6 7 Lamens Suzan (Hol.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Lamens Suzan (Hol.) (203) 0 4 5
24.02.24
10:30
24.02.24,08:09
Glushko Lina (Izr.) (433) 2 6 7 Leonard Manon (Fra.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Leonard Manon (Fra.) (304) 0 3 5
24.02.24
09:00
24.02.24,08:09
Clarke Jay (V.Br.) (397) 2 7 6 Clarke Jay (V.Br.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Heller Peter (Nem.) (526) 0 6 (6) 3
24.02.24
08:30
24.02.24,08:09
Gimeno Valero Carlos (Špan.) (641) 1 6 2 Gimeno Valero Carlos (Špan.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 ITO
Cretu Cezar (2001) (Rum.) (347) 0 1 0
23.02.24
23:05
23.02.24,08:19
Norrie Cameron (V.Br.) (20) 2 6 3 6 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (1.42)
+ 0.42 ITO
Seyboth Wild Thiago (Braz.) (83) 1 1 6 2
23.02.24
20:40
23.02.24,08:20
Baez Sebastian (Arg.) (30) 2 6 1 6 Baez Sebastian (Arg.)
vyhrá (1.42)
+ 0.42 ITO
Monteiro Thiago (Braz.) (118) 1 4 6 2
23.02.24
18:15
23.02.24,08:19
Mensik Jakub (ČR) (129) 2 6 1 6 Mensik Jakub (ČR)
vyhrá (2.17)
+ 1.17 ITO
Monfils Gael (Fra.) (70) 1 4 6 3
23.02.24
16:05
23.02.24,08:19
Nakashima Brandon (USA) (92) 2 3 6 7 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.23)
+ 0.23 ITO
Bellucci Mattia (Tal.) (193) 1 6 4 6 (2)
23.02.24
14:05
23.02.24,08:19
Paolini Jasmine (Tal.) (26) 2 6 7 Paolini Jasmine (Tal.)
vyhrá (2.14)
+ 1.14 ITO
Cirstea Sorana-Mihaela (Rum.) (22) 0 2 6 (6)
22.02.24
16:00
22.02.24,07:31
McCormick Tristan (USA) (668) 2 1 6 6 Wessels Louis (Nem.)
vyhrá (1.56)
-1 ITO
Wessels Louis (Nem.) (378) 1 6 3 4
22.02.24
14:10
22.02.24,07:31
Khachanov Karen (Rus.) (17) 1 3 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 0 0
22.02.24
13:50
22.02.24,07:32
Noha Akugue Noma (Nem.) (202) 2 6 3 6 Noha Akugue Noma (Nem.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 ITO
Jorge Francisca (Por.) (199) 1 4 6 2
22.02.24
12:30
22.02.24,07:31
Popyrin Alexei (Aus.) (45) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.64)
-1 ITO
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 0 4 4
22.02.24
11:05
22.02.24,07:31
Cirstea Sorana-Mihaela (Rum.) (22) 2 2 7 6 Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrá (1.63)
-1 ITO
Vondrousova Marketa (ČR) (8) 1 6 6 (1) 2
21.02.24
22:05
21.02.24,07:42
Starodubtseva Yulia (Ukr.) (135) 2 6 7 Vickery Sachia (USA)
vyhrá (1.77)
-1 ITO
Vickery Sachia (USA) (137) 0 3 5
21.02.24
19:20
21.02.24,07:42
Monfils Gael (Fra.) (70) 2 4 7 7 Zhang Zhizhen (Čína)
vyhrá (2.26)
-1 ITO
Zhang Zhizhen (Čína) (47) 1 6 5 6 (2)
21.02.24
12:30
21.02.24,07:42
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 2 6 6 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.41)
+ 0.41 ITO
O'Connell Christopher (Aus.) (67) 0 3 3
21.02.24
09:10
21.02.24,07:42
Paolini Jasmine (Tal.) (26) 2 6 6 Sakkari Maria (Gr)
vyhrá (1.53)
-1 ITO
Sakkari Maria (Gr) (11) 0 4 2
21.02.24
02:05
20.02.24,08:04
Navone Mariano (Arg.) (117) 2 1 6 6 Navone Mariano (Arg.)
vyhrá (1.76)
+ 0.76 ITO
Coria Federico (Arg.) (106) 1 6 4 2
21.02.24
01:20
20.02.24,08:03
Garin Christian (Chile) (91) 2 2 7 6 Carballes Baena Roberto (Špan.)
vyhrá (1.76)
+ 0.76 ITO
Carballes Baena Roberto (Špan.) (64) 1 6 6 (1) 3
20.02.24
23:30
20.02.24,08:03
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 7 6 Wawrinka Stan (Švaj.)
vyhrá (1.75)
-1 ITO
Wawrinka Stan (Švaj.) (60) 0 5 4
20.02.24
23:30
20.02.24,08:03
Lajovic Dusan (Srb.) (58) 2 4 7 6 Lajovic Dusan (Srb.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 ITO
Galan Daniel Elahi (Kol.) (80) 1 6 6 (8) 1
20.02.24
14:35
20.02.24,08:04
Gasquet Richard (Fra.) (130) 2 6 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz.) (57) 0 4 4
19.02.24
20:35
19.02.24,08:02
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (99) 2 3 6 7 Ramos-Vinolas Albert (Špan.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 ITO
Varillas Juan Pablo (Peru) (85) 1 6 3 5
19.02.24
18:30
19.02.24,08:01
Fritz Taylor (USA) (9) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (2.37)
-1 ITO
Paul Tommy (USA) (14) 0 2 3
19.02.24
16:30
19.02.24,08:02
Marozsan Fabian (Ma) (61) 2 7 7 Marozsan Fabian (Ma)
vyhrá (1.48)
+ 0.48 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 5 6 (6)
19.02.24
16:30
19.02.24,08:02
Marozsan Fabian (Ma) (61) 2 7 7 Kopriva Vit (ČR)
vyhrá (2.60)
-1 ITO
Kopriva Vit (ČR) (115) 0 5 6 (6)
19.02.24
09:50
19.02.24,08:02
Potapova Anastasia (Rus.) (34) 2 4 6 6 Potapova Anastasia (Rus.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 ITO
Zhu Lin (Čína) (57) 1 6 2 4
18.02.24
15:10
18.02.24,08:19
Piros Zsombor (Ma) (128) 2 6 6 Piros Zsombor (Ma)
vyhrá (2.04)
+ 1.04 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (218) 0 3 4
18.02.24
13:35
18.02.24,08:19
Muller Alexandre (Fra.) (73) 2 6 6 Muller Alexandre (Fra.)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 ITO
Klein Lukas (Svk) (140) 0 4 4
18.02.24
13:35
18.02.24,08:19
Zeppieri Giulio (Tal.) (113) 2 7 6 Zeppieri Giulio (Tal.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Dzumhur Damir (BaH.) (160) 0 5 1
18.02.24
12:10
18.02.24,08:19
Chidekh Clement (Fra.) (563) 2 0 6 6 Chidekh Clement (Fra.)
vyhrá (2.20)
+ 1.2 ITO
Jubb Paul (V.Br.) (502) 1 6 4 1
18.02.24
11:30
18.02.24,08:19
Sun Lulu (Švaj.) (202) 2 7 7 Watson Heather (V.Br.)
vyhrá (1.55)
-1 ITO
Watson Heather (V.Br.) (132) 0 5 5
17.02.24
20:05
17.02.24,07:40
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 6 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.83)
-1 ITO
Coria Federico (Arg.) (106) 0 2 3
17.02.24
18:10
17.02.24,07:40
Guillen Meza Alvaro (Ekv.) (311) 2 6 6 Guillen Meza Alvaro (Ekv.)
vyhrá (2.08)
+ 1.08 ITO
Casanova Hernan (Arg.) (377) 0 2 4
17.02.24
16:10
17.02.24,07:40
Kukushkin Mikhail (Kaz.) (231) 2 7 6 Kukushkin Mikhail (Kaz.)
vyhrá (2.13)
+ 1.13 ITO
Gasquet Richard (Fra.) (130) 0 6 (5) 4
17.02.24
15:10
17.02.24,07:40
De Minaur Alex (Aus.) (11) 2 6 6 De Minaur Alex (Aus.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 0 4 3
17.02.24
11:00
17.02.24,07:40
Hong Seong Chan (J.Kor.) (221) 2 6 3 6 Roca Batalla Oriol (Špan.)
vyhrá (2.15)
-1 ITO
Roca Batalla Oriol (Špan.) (209) 1 2 6 3
16.02.24
19:10
16.02.24,08:06
Paul Tommy (USA) (14) 2 6 6 Paul Tommy (USA)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Thompson Jordan (Aus.) (42) 0 4 3
16.02.24
14:30
16.02.24,08:06
Gasquet Richard (Fra.) (130) 2 6 7 Gasquet Richard (Fra.)
vyhrá (1.92)
+ 0.92 ITO
Dzumhur Damir (BaH.) (160) 0 3 6 (4)
16.02.24
13:05
16.02.24,08:07
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 7 3 6 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.22)
+ 0.22 ITO
Shevchenko Alexander (Kaz.) (57) 1 6 (2) 6 4
16.02.24
12:30
16.02.24,08:07
Sell Karue (Braz.) (666) 2 4 6 6 Buse Ignacio (Peru)
vyhrá (2.04)
-1 ITO
Buse Ignacio (Peru) (444) 1 6 1 0
16.02.24
08:00
16.02.24,08:06
Janicijevic Selena (Fra.) (254) 2 3 6 6 Havlickova Lucie (ČR)
vyhrá (2.40)
-1 ITO
Havlickova Lucie (ČR) (274) 1 6 1 2
16.02.24
00:20
14.02.24,07:53
Cobolli Flavio (Tal.) (72) 2 6 6 6 Cobolli Flavio (Tal.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Svajda Zachary (USA) (146) 1 4 7 (1) 2
15.02.24
16:00
15.02.24,08:18
Sell Karue (Braz.) (666) 2 6 6 Sell Karue (Braz.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 ITO
Demin Yaroslav (Rus.) (817) 0 4 2
15.02.24
13:55
15.02.24,08:18
Kachmazov Alibek (Rus.) (262) 2 6 6 Kachmazov Alibek (Rus.)
vyhrá (1.90)
+ 0.9 ITO
Lamasine Tristan (Fra.) (280) 0 3 4
15.02.24
13:50
15.02.24,08:18
Kraus Sinja (Rak.) (177) 2 7 4 6 Kraus Sinja (Rak.)
vyhrá (2.00)
+ 1 ITO
Chwalinska Maja (Poľ.) (290) 1 6 (4) 6 3
15.02.24
11:15
15.02.24,08:17
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 6 7 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 ITO
Fucsovics Marton (Ma) (86) 0 3 5
15.02.24
11:10
15.02.24,08:18
Kukushkin Mikhail (Kaz.) (231) 2 6 6 Kukushkin Mikhail (Kaz.)
vyhrá (1.98)
+ 0.98 ITO
Shelbayh Abedallah (Jord.) (187) 0 4 4
14.02.24
22:30
14.02.24,07:54
Diaz Acosta Facundo (Arg.) (87) 2 7 6 Cerundolo Francisco (Arg.)
vyhrá (1.66)
-1 ITO
Cerundolo Francisco (Arg.) (22) 0 6 (3) 0
14.02.24
15:30
14.02.24,07:53
Osaka Naomi (Jap.) (747) 1 Osaka Naomi (Jap.)
vyhrá (1.49)
stor. ITO
Tsurenko Lesya (Ukr.) (37) 0
14.02.24
13:40
14.02.24,07:54
Fernandez Leylah (Kan.) (38) 2 7 6 Zheng Qinwen (Čína)
vyhrá (1.57)
-1 ITO
Zheng Qinwen (Čína) (7) 0 5 3
14.02.24
12:05
14.02.24,07:54
Pavlyuchenkova Anastasia (Rus.) (32) 2 7 6 Vondrousova Marketa (ČR)
vyhrá (2.04)
-1 ITO
Vondrousova Marketa (ČR) (8) 0 5 3
13.02.24
19:10
13.02.24,08:01
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (134) 2 7 6 Varillas Juan Pablo (Peru)
vyhrá (2.19)
-1 ITO
Varillas Juan Pablo (Peru) (85) 0 6 (5) 4
13.02.24
17:30
13.02.24,08:00
Tabilo Alejandro (Chile) (54) 2 6 6 Hanfmann Yannick (Nem.)
vyhrá (1.82)
-1 ITO
Hanfmann Yannick (Nem.) (56) 0 1 3
13.02.24
14:45
13.02.24,08:00
Collins Danielle (USA) (63) 2 6 7 Bouzkova Marie (ČR)
vyhrá (2.45)
-1 ITO
Bouzkova Marie (ČR) (35) 0 4 5
13.02.24
14:30
13.02.24,08:00
Noskova Linda (ČR) (28) 2 3 7 7 Sakkari Maria (Gr)
vyhrá (2.11)
-1 ITO
Sakkari Maria (Gr) (9) 1 6 6 (2) 5
13.02.24
11:00
13.02.24,08:00
Bublik Alexander (Kaz.) (23) 2 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 ITO
Coric Borna (Chor.) (31) 0 3 4
12.02.24
23:15
12.02.24,08:20
Wawrinka Stan (Švaj.) (57) 2 6 6 6 Cachin Pedro (Arg.)
vyhrá (2.20)
-1 ITO
Cachin Pedro (Arg.) (73) 1 7 (4) 1 2
12.02.24
18:05
12.02.24,08:20
Gasquet Richard (Fra.) (131) 2 6 6 Huesler Marc-Andrea (Švaj.)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (201) 0 3 4
12.02.24
15:20
12.02.24,08:20
Searle Henry (V.Br.) (868) 2 7 6 Vesely Jiri (ČR)
vyhrá (1.51)
-1 ITO
Vesely Jiri (ČR) (283) 0 6 (5) 4
12.02.24
13:00
12.02.24,08:20
Goffin David (Bel.) (134) 2 6 6 6 Goffin David (Bel.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 ITO
Prizmic Dino (Chor.) (169) 1 4 7 (12 1
12.02.24
12:20
12.02.24,08:20
Peliwo Filip (Poľ.) (456) 2 6 6 Peliwo Filip (Poľ.)
vyhrá (1.95)
+ 0.95 ITO
Wendelken Harry (V.Br.) (575) 0 3 4
11.02.24
13:35
11.02.24,08:01
Siniakova Katerina (ČR) (42) 2 7 6 Vekic Donna (Chor.)
vyhrá (1.92)
-1 ITO
Vekic Donna (Chor.) (28) 0 5 1
11.02.24
13:00
11.02.24,08:00
Cressy Maxime (USA) (128) 2 6 6 6 Llamas Ruiz Pablo (Špan.)
vyhrá (2.28)
-1 ITO
Llamas Ruiz Pablo (Špan.) (147) 1 7 (6) 4 4
11.02.24
12:30
11.02.24,08:00
Nagal Sumit (Ind.) (121) 2 6 6 Nardi Luca (2003) (Tal.)
vyhrá (2.23)
-1 ITO
Nardi Luca (2003) (Tal.) (114) 0 1 4
11.02.24
12:05
11.02.24,08:01
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (198) 2 7 6 Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Martineau Matteo (Fra.) (250) 0 6 (2) 4
11.02.24
08:30
11.02.24,08:00
Hardt Nick (Dom.r.) (388) 2 6 6 Tabur Clement (Fra.)
vyhrá (1.73)
-1 ITO
Tabur Clement (Fra.) (226) 0 1 4
10.02.24
18:20
10.02.24,08:27
Dimitrov Grigor (Bul.) (13) 2 6 6 7 Dimitrov Grigor (Bul.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Khachanov Karen (Rus.) (18) 1 7 (3) 4 6 (5)
10.02.24
16:35
10.02.24,08:27
Falei Aliona (Biel.) (249) 2 6 6 Falei Aliona (Biel.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Maklakova Ekaterina (Rus.) (415) 0 3 2
10.02.24
12:05
10.02.24,08:27
Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.) (198) 2 7 6 Mpetshi Perricard Giovanni (Fra.)
vyhrá (1.94)
+ 0.94 ITO
Blockx Alexander (Bel.) (338) 0 6 (8) 2
10.02.24
12:00
10.02.24,08:27
Bertrand Robin (Fra.) (474) 2 6 6 7 Bertrand Robin (Fra.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 ITO
Simakin Ilia (Rus.) (670) 1 7 (5) 3 6 (3)
10.02.24
11:30
10.02.24,08:27
Majchrzak Kamil (Poľ.) (802) 2 7 6 Jianu Filip Cristian (Rum.)
vyhrá (4.80)
-1 ITO
Jianu Filip Cristian (Rum.) (377) 0 5 4
09.02.24
17:30
09.02.24,07:27
Maklakova Ekaterina (Rus.) (415) 2 7 6 Rouvroy Margaux (Fra.)
vyhrá (1.57)
-1 ITO
Rouvroy Margaux (Fra.) (260) 0 5 4
09.02.24
15:05
09.02.24,07:27
Cristian Jaqueline (Rum.) (81) 2 6 7 Cristian Jaqueline (Rum.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Sevastova Anastasija (Lot.) (656) 0 3 5
09.02.24
11:25
09.02.24,07:27
Palicova Barbora (ČR) (359) 2 3 6 7 Palicova Barbora (ČR)
vyhrá (2.35)
+ 1.35 ITO
Bolkvadze Mariam (Gruz.) (453) 1 6 0 6 (7)
09.02.24
10:10
09.02.24,07:27
Samsonova Ludmilla (Rus.) (15) 2 7 6 Samsonova Ludmilla (Rus.)
vyhrá (1.85)
+ 0.85 ITO
Krejcikova Barbora (ČR) (12) 0 5 4
09.02.24
10:00
09.02.24,07:27
Dal Selina (Nem.) (744) 2 6 2 6 Zucchini Arianna (Tal.)
vyhrá (1.78)
-1 ITO
Zucchini Arianna (Tal.) (654) 1 3 6 1
08.02.24
14:40
08.02.24,07:56
Leonard Manon (Fra.) (345) 2 6 6 Leonard Manon (Fra.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 ITO
Kovaleva Anastasia (Rus.) (448) 0 1 1
08.02.24
13:25
08.02.24,07:56
Bolkvadze Mariam (Gruz.) (453) 2 6 6 6 Bolkvadze Mariam (Gruz.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 ITO
Ruzic Antonia (Chor.) (199) 1 7 (4) 0 1
08.02.24
13:00
08.02.24,07:56
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 2 6 7 Ruusuvuori Emil (Fín.)
vyhrá (1.58)
-1 ITO
Ruusuvuori Emil (Fín.) (55) 0 3 5
08.02.24
10:05
08.02.24,07:56
Park Sohyun (J.Kor.) (306) 2 6 5 6 Rosatello Camilla (Tal.)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Rosatello Camilla (Tal.) (325) 1 3 7 3
08.02.24
10:00
08.02.24,07:56
Dart Harriet (V.Br.) (103) 2 5 7 6 Cocciaretto Elisabetta (Tal.)
vyhrá (1.44)
-1 ITO
Cocciaretto Elisabetta (Tal.) (56) 1 7 5 3
07.02.24
19:10
07.02.24,08:19
Kudla Denis (USA) (174) 2 6 7 Kudla Denis (USA)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 ITO
Albot Radu (Mda.) (137) 0 3 6 (3)
07.02.24
18:05
07.02.24,08:19
Coria Federico (Arg.) (93) 2 6 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (84) 0 1 3
07.02.24
12:25
07.02.24,08:19
Napolitano Stefano (Tal.) (214) 2 6 6 Napolitano Stefano (Tal.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 ITO
Added Dan (Fra.) (302) 0 2 1
07.02.24
11:00
07.02.24,08:18
Moroni Gian Marco (Tal.) (805) 2 6 7 Martin Tiffon Pol (Špan.)
vyhrá (1.99)
-1 ITO
Martin Tiffon Pol (Špan.) (403) 0 1 5
07.02.24
10:00
07.02.24,08:19
Kasatkina Darya (Rus.) (14) 2 6 7 Kasatkina Darya (Rus.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 ITO
Krueger Ashlyn (USA) (82) 0 3 5
06.02.24
19:05
06.02.24,08:34
Duckworth James (Aus.) (106) 2 7 6 Duckworth James (Aus.)
vyhrá (1.79)
+ 0.79 ITO
Svajda Zachary (USA) (145) 0 6 (3) 1
06.02.24
13:40
06.02.24,08:34
Zhang Zhizhen (Čína) (50) Zhang Zhizhen (Čína)
vyhrá (2.12)
?? ITO
Muller Alexandre (Fra.) (72)
06.02.24
13:35
06.02.24,08:34
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (24) 2 4 6 6 Davidovich Fokina Alejandro (Špan.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (105) 1 6 4 4
06.02.24
12:05
06.02.24,08:34
Vincent Ruggeri Samuel (Tal.) (312) 2 6 6 Dougaz Aziz (Tun.)
vyhrá (2.15)
-1 ITO
Dougaz Aziz (Tun.) (220) 0 3 3
06.02.24
09:00
06.02.24,08:34
Kudermetova Veronika (Rus.) (16) Kudermetova Veronika (Rus.)
vyhrá (2.04)
?? ITO
Noskova Linda (ČR) (31)
04.02.24
15:10
04.02.24,08:56
Bublik Alexander (Kaz.) (27) 2 5 6 6 Bublik Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.96)
+ 0.96 ITO
Coric Borna (Chor.) (37) 1 7 2 3
04.02.24
15:05
04.02.24,08:56
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (149) 2 7 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (2.10)
-1 ITO
Coria Federico (Arg.) (103) 0 5 4
04.02.24
14:05
04.02.24,08:56
Rodionov Jurij (Rak.) (108) 2 6 6 6 Nakashima Brandon (USA)
vyhrá (1.35)
-1 ITO
Nakashima Brandon (USA) (96) 1 7 (7) 1 2
04.02.24
14:05
04.02.24,08:56
Ostapenko Jelena (Lot.) (12) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 ITO
Alexandrova Ekaterina (Rus.) (21) 0 2 3
04.02.24
09:00
04.02.24,08:56
Bolkvadze Mariam (Gruz.) (452) 2 6 6 Pridankina Elena (Rus.)
vyhrá (1.85)
-1 ITO
Pridankina Elena (Rus.) (343) 0 0 3
03.02.24
17:35
03.02.24,08:12
Ostapenko Jelena (Lot.) (12) 2 6 6 Ostapenko Jelena (Lot.)
vyhrá (1.91)
+ 0.91 ITO
Pavlyuchenkova Anastasia (Rus.) (42) 0 2 3
03.02.24
16:35
03.02.24,08:12
Coria Federico (Arg.) (103) 2 7 7 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.47)
+ 0.47 ITO
Pucinelli De Almeida Matheus (Braz.) (343) 0 5 6 (6)
03.02.24
14:05
03.02.24,08:12
Alexandrova Ekaterina (Rus.) (21) 2 5 7 7 Alexandrova Ekaterina (Rus.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Vekic Donna (Chor.) (34) 1 7 6 (4) 6 (6)
03.02.24
13:00
03.02.24,08:12
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) (151) 2 7 6 Bouzas Maneiro Jessica (Špan.)
vyhrá (1.24)
+ 0.24 ITO
Jorge Francisca (Por.) (207) 0 5 4
03.02.24
11:55
03.02.24,08:12
Bronzetti Lucia (Tal.) (58) 2 6 6 Bronzetti Lucia (Tal.)
vyhrá (2.00)
+ 1 ITO
Saville Daria (Aus.) (148) 0 4 4
02.02.24
18:00
02.02.24,07:31
Hoang Antoine (Fra.) (544) 2 6 7 6 Hoang Antoine (Fra.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 ITO
Pecci Alessandro (Tal.) (827) 1 7 (5) 5 0
02.02.24
17:00
02.02.24,07:31
Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (149) 2 6 6 Ugo Carabelli Camilo (Arg.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Feldbausch Kilian (Švaj.) (452) 0 1 4
02.02.24
16:05
02.02.24,07:31
Naw Hazem (Sýr.) (422) 2 6 6 Kolar Zdenek (ČR)
vyhrá (1.68)
-1 ITO
Kolar Zdenek (ČR) (180) 0 2 4
02.02.24
15:00
02.02.24,07:31
Coria Federico (Arg.) (103) 2 6 4 6 Coria Federico (Arg.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 ITO
Mager Gianluca (Tal.) (263) 1 0 6 3
02.02.24
13:05
02.02.24,07:31
Vekic Donna (Chor.) (34) 2 6 7 Vekic Donna (Chor.)
vyhrá (1.77)
+ 0.77 ITO
Burel Clara (Fra.) (52) 0 0 6 (3)
01.02.24
19:00
01.02.24,08:06
Auger Aliassime Felix (Kan.) (30) 2 7 2 7 Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.98)
+ 0.98 ITO
Cazaux Arthur (Fra.) (83) 1 5 6 6 (4)
01.02.24
16:30
01.02.24,08:06
Cobolli Flavio (Tal.) (76) 2 6 6 Cobolli Flavio (Tal.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 ITO
Lestienne Constant (Fra.) (106) 0 4 1
01.02.24
14:30
01.02.24,08:06
Coric Borna (Chor.) (37) 2 6 6 Coric Borna (Chor.)
vyhrá (1.37)
+ 0.37 ITO
Martinez Pedro (Špan.) (99) 0 4 0
01.02.24
12:30
01.02.24,08:05
Shevchenko Alexander (Kaz.) (59) 2 7 2 6 Shevchenko Alexander (Kaz.)
vyhrá (1.90)
+ 0.9 ITO
Barrere Gregoire (Fra.) (104) 1 6 (3) 6 3
01.02.24
12:10
01.02.24,08:06
Rodionov Jurij (Rak.) (108) 2 7 6 Rodionov Jurij (Rak.)
vyhrá (1.70)
+ 0.7 ITO
Royer Valentin (Fra.) (250) 0 6 (4) 1
ŠTATISTIKY
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 12165 9326 56.6 -1674.3 -7.8
mes. 73 45 61.9 7.83 6.6
18+