neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra axel


mesiac:   tipér:

Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

označiť všetky kritéria »

Zápasy

23.10.20
16:05
23.10.20,07:44
Evans Daniel (V.Br.) (35) 2 3 7 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (2.08)
-1 IT
Khachanov Karen (Rus.) (17) 1 6 6 (7) 4
23.10.20
16:05
23.10.20,07:45
Azarenka Viktoria (Biel.) (14) 2 6 6 Azarenka Viktoria (Biel.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 IT
Mertens Elise (Bel.) (21) 0 4 1
23.10.20
13:00
23.10.20,07:45
Ivashka Ilya (Biel.) (129) 2 6 6 Popko Dmitry (Kaz.)
vyhrá (2.27)
-1 IT
Popko Dmitry (Kaz.) (173) 0 4 0
23.10.20
12:30
23.10.20,07:44
Van De Zandschulp Botic (Hol.) (174) 2 6 3 7 Kamke Tobias (Nem.)
vyhrá (2.59)
-1 IT
Kamke Tobias (Nem.) (238) 1 3 6 6 (9)
23.10.20
10:00
23.10.20,07:45
Gojo Borna (Chor.) (245) 1 6 1 Gojo Borna (Chor.)
vyhrá (1.59)
+ 0.59 IT
Ofner Sebastian (Rak.) (176) 0 3 0
22.10.20
13:50
22.10.20,07:18
Sabalenka Aryna (Biel.) (12) 2 1 7 7 Sabalenka Aryna (Biel.)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 IT
Gauff Cori (USA) (55) 1 6 5 6 (2)
22.10.20
12:20
22.10.20,07:17
Herrmann Sina (Nem.) (531) 2 6 6 Falkowska Weronika (Poľ.)
vyhrá (2.07)
-1 IT
Falkowska Weronika (Poľ.) (949) 0 4 2
22.10.20
10:00
22.10.20,07:19
Klizan Martin (Svk) (168) 2 7 6 Klizan Martin (Svk)
vyhrá (1.82)
+ 0.82 IT
Marcora Roberto (Tal.) (179) 0 6 (3) 1
22.10.20
09:55
22.10.20,07:17
Dart Harriet (V.Br.) (154) 2 6 6 Dart Harriet (V.Br.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 IT
Tan Harmony (Fra.) (239) 0 3 3
22.10.20
09:00
22.10.20,07:20
Cobolli Flavio (Tal.) (940) 1 6 4 Gakhov Ivan (Rus.)
vyhrá (1.47)
-1 IT
Gakhov Ivan (Rus.) (504) 0 1 0
21.10.20
16:05
21.10.20,09:03
Struff Jan-Lennard (Nem.) (32) 2 6 6 Cecchinato Marco (Tal.)
vyhrá (5.23)
-1 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (77) 0 3 1
21.10.20
14:25
21.10.20,07:47
Humbert Ugo (Fra.) (38) 2 5 6 6 Carreno-Busta Pablo (Špan.)
vyhrá (1.76)
-1 IT
Carreno-Busta Pablo (Špan.) (15) 1 7 3 4
21.10.20
13:40
21.10.20,09:01
Azarenka Viktoria (Biel.) (14) 2 2 6 6 Azarenka Viktoria (Biel.)
vyhrá (1.28)
+ 0.28 IT
Krejcikova Barbora (ČR) (85) 1 6 2 1
21.10.20
12:15
21.10.20,07:47
Ofner Sebastian (Rak.) (176) 2 4 7 6 Ofner Sebastian (Rak.)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Celikbilek Altug (Tur.) (336) 1 6 5 3
21.10.20
09:35
21.10.20,07:46
Gojo Borna (Chor.) (245) 2 6 7 6 Clarke Jay (V.Br.)
vyhrá (2.41)
-1 IT
Clarke Jay (V.Br.) (189) 1 7 (5) 5 2
20.10.20
18:30
20.10.20,08:36
Petrovic Danilo (Srb.) (137) Novak Dennis (Rak.)
vyhrá (1.38)
?? IT
Novak Dennis (Rak.) (91)
20.10.20
16:40
20.10.20,08:36
Harris Lloyd (JAR) (90) 2 7 6 Moutet Corentin (Fra.)
vyhrá (1.93)
-1 IT
Moutet Corentin (Fra.) (74) 0 5 2
20.10.20
15:40
20.10.20,07:48
Herbert Pierre-Hugues (Fra.) (82) 2 6 3 6 Sandgren Tennys (USA)
vyhrá (2.47)
-1 IT
Sandgren Tennys (USA) (48) 1 3 6 3
20.10.20
12:40
20.10.20,07:49
Norrie Cameron (V.Br.) (70) 2 6 7 Norrie Cameron (V.Br.)
vyhrá (2.39)
+ 1.39 IT
Ruusuvuori Emil (Fín.) (100) 0 3 6 (4)
20.10.20
12:10
20.10.20,08:35
Kudermetova Veronika (Rus.) (47) 2 6 6 Vekic Donna (Chor.)
vyhrá (1.94)
-1 IT
Vekic Donna (Chor.) (31) 0 2 4
19.10.20
16:10
19.10.20,10:28
Kecmanovic Miomir (Srb.) (41) 2 4 7 6 Kecmanovic Miomir (Srb.)
vyhrá (1.25)
+ 0.25 IT
Nagal Sumit (Ind.) (129) 1 6 6 (4) 1
19.10.20
15:20
19.10.20,10:24
Lopez Feliciano (Špan.) (60) 2 6 6 Lopez Feliciano (Špan.)
vyhrá (2.32)
+ 1.32 IT
Paul Tommy (USA) (58) 0 3 2
19.10.20
15:20
19.10.20,10:26
Lopez Feliciano (Špan.) (60) 2 6 6 Lopez Feliciano (Špan.)
vyhrá (2.32)
stor. IT
Paul Tommy (USA) (58) 0 3 2
19.10.20
11:00
19.10.20,10:26
Auger Aliassime Felix (Kan.) (22) Auger Aliassime Felix (Kan.)
vyhrá (1.28)
?? IT
Johnson Steve (USA) (68)
19.10.20
11:00
19.10.20,10:25
Cilic Marin (Chor.) (40) Cilic Marin (Chor.)
vyhrá (1.61)
?? IT
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) (71)
16.10.20
16:00
16.10.20,08:40
Sousa Pedro (Por.) (111) 2 7 6 Sousa Pedro (Por.)
vyhrá (1.73)
+ 0.73 IT
Popko Dmitry (Kaz.) (178) 0 5 2
16.10.20
15:35
16.10.20,08:40
Coric Borna (Chor.) (27) 2 7 6 Opelka Reilly (USA)
vyhrá (1.89)
-1 IT
Opelka Reilly (USA) (36) 0 6 (3) 3
16.10.20
15:20
16.10.20,08:40
Couacaud Enzo (Fra.) /
Olivetti Albano (Fra.)
2 7 5 10 Granollers-Pujol Gerard (Špan.) /
Martinez Pedro (Špan.)
vyhrajú (1.43)
-1 IT
Granollers-Pujol Gerard (Špan.) /
Martinez Pedro (Špan.)
1 6 (5) 7 7
16.10.20
13:35
16.10.20,08:38
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 2 6 7 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
Wawrinka Stan (Švaj.) (18) 0 4 5
16.10.20
10:30
16.10.20,08:38
Gatica Barbara (Chile) (454) 1 6 4 Gatica Barbara (Chile)
vyhrá (1.65)
+ 0.65 IT
Evtimova Dia (Bul.) (646) 0 4 0
15.10.20
18:20
15.10.20,08:31
Khachanov Karen (Rus.) (17) 2 4 7 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.21)
+ 0.21 IT
Karatsev Aslan (Rus.) (117) 1 6 5 3
15.10.20
15:10
15.10.20,08:28
Ramos-Vinolas Albert (Špan.) (45) 2 6 6 Ramos-Vinolas Albert (Špan.)
vyhrá (2.18)
+ 1.18 IT
Moutet Corentin (Fra.) (73) 0 0 3
15.10.20
14:45
14.10.20,08:11
Vilella Martinez Mario (Špan.) (188) 2 6 6 Jaziri Malek (Tun.)
vyhrá (2.69)
-1 IT
Jaziri Malek (Tun.) (251) 0 3 2
15.10.20
13:35
15.10.20,08:31
Rublev Andrey (Rus.) (10) 2 4 6 7 Rublev Andrey (Rus.)
vyhrá (1.33)
+ 0.33 IT
Humbert Ugo (Fra.) (38) 1 6 4 5
15.10.20
12:10
15.10.20,08:28
Shapovalov Denis (Kan.) (12) 2 6 6 Shapovalov Denis (Kan.)
vyhrá (1.20)
+ 0.2 IT
Ivashka Ilya (Biel.) (141) 0 1 4
15.10.20
10:10
15.10.20,08:30
Hanfmann Yannick (Nem.) (101) 2 6 6 Ruud Casper (Nór.)
vyhrá (1.39)
-1 IT
Ruud Casper (Nór.) (25) 0 2 1
14.10.20
14:00
14.10.20,08:08
Safiullin Roman (Rus.) (199) 2 6 6 Safiullin Roman (Rus.)
vyhrá (1.53)
+ 0.53 IT
Gomez Emilio (Ekv.) (151) 0 4 2
14.10.20
12:10
14.10.20,08:10
Sijsling Igor (Hol.) (290) 2 6 6 Sijsling Igor (Hol.)
vyhrá (1.20)
+ 0.2 IT
Robert Quentin (1994) (Fra.) (465) 0 2 0
14.10.20
12:10
14.10.20,08:09
Vesely Jiri (ČR) (67) 2 6 3 6 Sonego Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.64)
-1 IT
Sonego Lorenzo (Tal.) (42) 1 4 6 1
14.10.20
10:00
14.10.20,08:09
Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
2 6 7 Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
vyhrajú (1.28)
+ 0.28 IT
Arends Sander (Hol.) /
Pel David (Hol.)
0 4 5
13.10.20
22:30
13.10.20,14:48
Verdasco Fernando (Špan.) (61) 2 6 6 Murray Andy (V.Br.)
vyhrá (1.52)
-1 IT
Murray Andy (V.Br.) (115) 0 4 4
13.10.20
15:30
13.10.20,14:45
Berankis Ricardas (Litva.) (65) Cilic Marin (Chor.)
vyhrá (1.51)
?? IT
Cilic Marin (Chor.) (40)
09.10.20
13:30
09.10.20,08:22
Delbonis Federico (Arg.) (81) 2 4 6 6 Delbonis Federico (Arg.)
vyhrá (1.96)
+ 0.96 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 1 6 2 2
09.10.20
13:30
09.10.20,08:23
Alcaraz Carlos (Špan.) (189) 2 7 4 6 Horansky Filip (Svk)
vyhrá (2.80)
-1 IT
Horansky Filip (Svk) (177) 1 5 6 4
09.10.20
11:50
09.10.20,08:20
Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
2 6 4 7 Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
vyhrajú (1.64)
+ 0.64 IT
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
1 2 6 5
09.10.20
11:05
09.10.20,08:20
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 2 6 2 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.78)
-1 IT
Djere Laslo (Srb.) (73) 1 4 6 4
09.10.20
11:05
09.10.20,08:25
Popyrin Alexei (Aus.) (108) 2 6 6 7 Popyrin Alexei (Aus.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 IT
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (206) 1 7 (6) 4 5
08.10.20
12:40
08.10.20,07:16
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 2 7 6 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.61)
+ 0.61 IT
Popko Dmitry (Kaz.) (171) 0 5 2
08.10.20
10:55
08.10.20,07:19
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.) (584) 2 6 7 Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.)
vyhrá (1.55)
+ 0.55 IT
Johnson Luke (V.Br.) (684) 0 2 6 (3)
08.10.20
10:00
08.10.20,07:16
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (206) 2 6 6 Ficovich Juan Pablo (Arg.)
vyhrá (1.35)
+ 0.35 IT
Krueger Mitchell (USA) (187) 0 1 4
08.10.20
10:00
08.10.20,07:20
Ureke Anna (Rus.) (796) 2 6 6 Ureke Anna (Rus.)
vyhrá (1.80)
+ 0.8 IT
Zund Sylvie (Lich.) 0 2 3
08.10.20
10:00
08.10.20,07:17
Dmitrichenko Yekaterina (Kaz.) (905) 2 6 6 Kazionova Ekaterina (Rus.)
vyhrá (1.29)
-1 IT
Kazionova Ekaterina (Rus.) (420) 0 1 4
07.10.20
13:50
07.10.20,08:27
Kenin Sofia (USA) (6) 2 6 4 6 Kenin Sofia (USA)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 IT
Collins Danielle (USA) (57) 1 4 6 0
07.10.20
13:35
07.10.20,08:28
Kumar Omni (USA) (1380) 2 6 6 Kumar Omni (USA)
vyhrá (5.40)
+ 4.4 IT
Gengel Marek (ČR) (466) 0 2 4
07.10.20
10:30
07.10.20,08:28
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 2 7 6 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.32)
+ 0.32 IT
Domingues Joao (Por.) (161) 0 6 (5) 4
07.10.20
10:30
07.10.20,08:27
Dzumhur Damir (BaH.) (114) 2 6 6 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (1.49)
+ 0.49 IT
Coppejans Kimmer (Bel.) (163) 0 2 3
07.10.20
10:05
07.10.20,08:28
Djere Laslo (Srb.) (73) 2 7 4 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.38)
+ 0.38 IT
Nagal Sumit (Ind.) (127) 1 5 6 4
06.10.20
15:30
06.10.20,11:33
Schwartzman Diego (Arg.) (14) 3 7 5 6 7 6 Thiem Dominic (Rak.)
vyhrá (1.45)
-1 IT
Thiem Dominic (Rak.) (3) 2 6 (1) 7 7 (6) 6 (5) 2
06.10.20
15:00
06.10.20,11:35
Alcaraz Carlos (Špan.) (189) 2 6 6 Sousa Pedro (Por.)
vyhrá (3.21)
-1 IT
Sousa Pedro (Por.) (113) 0 3 3
06.10.20
14:55
06.10.20,11:33
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
2 1 6 6 Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
vyhrajú (1.62)
+ 0.62 IT
Kenin Sofia (USA) /
Mattek Bethanie (USA)
1 6 4 2
06.10.20
13:25
06.10.20,11:35
Podoroska Nadia (Arg.) (131) 2 6 6 Svitolina Elina (Ukr.)
vyhrá (1.28)
-1 IT
Svitolina Elina (Ukr.) (5) 0 2 4
06.10.20
11:35
06.10.20,11:34
Dzumhur Damir (BaH.) (114) 2 6 6 Dzumhur Damir (BaH.)
vyhrá (1.68)
+ 0.68 IT
Marterer Maximilian (Nem.) (267) 0 2 0
05.10.20
20:45
05.10.20,11:34
Carreno-Busta Pablo (Špan.) (18) 3 6 7 6 Carreno-Busta Pablo (Špan.)
vyhrá (1.22)
+ 0.22 IT
Altmaier Daniel (Nem.) (186) 0 2 5 2
05.10.20
20:05
05.10.20,11:34
Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
2 6 6 7 Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
vyhrajú (1.37)
+ 0.37 IT
Nielsen Frederik (Dán.) /
Puetz Tim (Nem.)
1 7 (10 4 6 (7)
05.10.20
15:20
05.10.20,11:34
Collins Danielle (USA) (57) 2 6 4 6 Collins Danielle (USA)
vyhrá (2.11)
+ 1.11 IT
Jabeur Ons (Tun.) (35) 1 4 6 4
05.10.20
13:15
05.10.20,11:34
Vilella Martinez Mario (Špan.) (183) 2 2 6 7 Vukic Aleksandar (Aus.)
vyhrá (1.84)
-1 IT
Vukic Aleksandar (Aus.) (193) 1 6 3 6 (5)
05.10.20
12:45
05.10.20,11:33
Lorenzi Paolo (Tal.) (130) 2 7 6 Lorenzi Paolo (Tal.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 IT
Gunneswaran Prajnesh (Ind.) (142) 0 6 (5) 2
ŠTATISTIKY
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 3671 2214 62.4 -391.05 -6.6
mes. 38 24 61.3 2.73 4.4
18+