neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Tipy tipéra tataso


mesiac:   tipér:

Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

označiť všetky kritéria »

Zápasy

14.10.20
13:20
14.10.20,09:16
Gakhov Ivan (Rus.) (504) 2 6 7 Gakhov Ivan (Rus.)
vyhrá (1.44)
+ 0.44 IT
Noskin Egor (Rus.) (999) 0 4 6 (3)
14.10.20
13:00
14.10.20,12:36
Giannessi Alessandro (Tal.) (164) 2 7 6 Giannessi Alessandro (Tal.)
vyhrá (1.78)
+ 0.78 IT
Lorenzi Paolo (Tal.) (134) 0 5 3
14.10.20
11:00
14.10.20,09:21
Guinard Manuel (Fra.) /
Miedler Lucas (Rak.)
2 6 6 Guinard Manuel (Fra.) /
Miedler Lucas (Rak.)
vyhrajú (1.88)
+ 0.88 IT
Bolt Alex (Aus.) /
Reid Matt (Aus.)
0 3 4
13.10.20
13:25
12.10.20,10:42
Jaziri Malek (Tun.) (251) 2 2 6 6 Varillas Juan Pablo (Peru)
vyhrá (1.70)
-1 IT
Varillas Juan Pablo (Peru) (150) 1 6 1 4
13.10.20
12:30
13.10.20,08:55
Sonego Lorenzo (Tal.) (42) 2 6 7 Sonego Lorenzo (Tal.)
vyhrá (1.31)
+ 0.31 IT
Zeppieri Giulio (Tal.) (317) 0 2 6 (4)
13.10.20
12:00
13.10.20,08:51
Ivashka Ilya (Biel.) (141) 2 6 7 Mannarino Adrian (Fra.)
vyhrá (1.80)
-1 IT
Mannarino Adrian (Fra.) (39) 0 3 6 (6)
13.10.20
10:00
13.10.20,08:51
Sinner Jannik (Tal.) (46) Opelka Reilly (USA)
vyhrá (2.38)
?? IT
Opelka Reilly (USA) (36)
12.10.20
11:05
12.10.20,10:38
Griekspoor Tallon (Hol.) (139) 2 7 2 6 Griekspoor Tallon (Hol.)
vyhrá (1.40)
+ 0.4 IT
Lestienne Constant (Fra.) (225) 1 5 6 3
11.10.20
15:10
11.10.20,10:31
Nadal Rafael (Špan.) (2) 3 6 6 7 Nadal Rafael (Špan.)
vyhrá (1.71)
+ 0.71 IT
Djokovic Novak (Srb.) (1) 0 0 2 5
11.10.20
12:30
11.10.20,10:33
Jaziri Malek (Tun.) (252) 2 6 6 Jaziri Malek (Tun.)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 IT
De Greef Arthur (Bel.) (327) 0 0 3
11.10.20
11:05
11.10.20,10:35
Laaksonen Henri (Švaj.) (135) 2 7 6 Laaksonen Henri (Švaj.)
vyhrá (1.72)
+ 0.72 IT
Masur Daniel (Nem.) (251) 0 5 2
10.10.20
12:05
10.10.20,09:35
Cervantes Inigo (Špan.) (579) 2 6 7 Guinard Manuel (Fra.)
vyhrá (1.78)
-1 IT
Guinard Manuel (Fra.) (290) 0 4 6 (5)
10.10.20
10:00
10.10.20,09:33
Podzus Martins (Lot.) (450) 2 6 6 Yevseyev Denis (Kaz.)
vyhrá (1.96)
-1 IT
Yevseyev Denis (Kaz.) (373) 0 3 3
09.10.20
13:30
09.10.20,08:47
Delbonis Federico (Arg.) (81) 2 4 6 6 Delbonis Federico (Arg.)
vyhrá (1.96)
+ 0.96 IT
Cecchinato Marco (Tal.) (110) 1 6 2 2
09.10.20
11:50
09.10.20,08:49
Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
2 6 4 7 Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
vyhrajú (1.64)
+ 0.64 IT
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
1 2 6 5
09.10.20
11:05
09.10.20,08:46
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 2 6 2 6 Djere Laslo (Srb.)
vyhrá (1.78)
-1 IT
Djere Laslo (Srb.) (73) 1 4 6 4
09.10.20
11:05
09.10.20,08:49
Popyrin Alexei (Aus.) (108) 2 6 6 7 Popyrin Alexei (Aus.)
vyhrá (1.83)
+ 0.83 IT
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (206) 1 7 (6) 4 5
08.10.20
15:00
08.10.20,08:52
Fallert Fabian (Nem.) /
Moreno De Alboran Nicolas (USA)
2 6 6 Fallert Fabian (Nem.) /
Moreno De Alboran Nicolas (USA)
vyhrajú (1.91)
+ 0.91 IT
Added Dan (Fra.) /
Doumbia Sadio (Fra.)
0 4 1
08.10.20
12:40
08.10.20,09:41
Bagnis Facundo (Arg.) (129) 2 7 6 Bagnis Facundo (Arg.)
vyhrá (1.62)
+ 0.62 IT
Popko Dmitry (Kaz.) (171) 0 5 2
08.10.20
10:00
08.10.20,09:43
Ureke Anna (Rus.) (796) 2 6 6 Ureke Anna (Rus.)
vyhrá (1.89)
+ 0.89 IT
Zund Sylvie (Lich.) 0 2 3
07.10.20
15:17
07.10.20,13:46
Caruso Salvatore (Tal.) (85) 2 6 7 Caruso Salvatore (Tal.)
vyhrá (2.04)
+ 1.04 IT
Machac Tomas (ČR) (253) 0 2 5
06.10.20
15:30
06.10.20,09:16
Schwartzman Diego (Arg.) (14) 3 7 5 6 7 6 Thiem Dominic (Rak.)
vyhrá (1.45)
-1 IT
Thiem Dominic (Rak.) (3) 2 6 (1) 7 7 (6) 6 (5) 2
06.10.20
11:00
06.10.20,09:14
Cerundolo Juan Manuel (Arg.) (342) 2 7 6 Cerundolo Juan Manuel (Arg.)
vyhrá (1.84)
+ 0.84 IT
Pervolarakis Michail (Gr) (438) 0 6 (5) 4
06.10.20
10:05
06.10.20,09:11
Diez Steven (Kan.) (181) Diez Steven (Kan.)
vyhrá (1.73)
?? IT
Giannessi Alessandro (Tal.) (172)
06.10.20
10:00
06.10.20,09:16
Harris Lloyd (JAR) (90) Harris Lloyd (JAR)
vyhrá (1.53)
?? IT
Petrovic Danilo (Srb.) (160)
06.10.20
10:00
06.10.20,09:13
Prechtel Sebastian (Nem.) (788) 2 3 7 6 Donski Alexander (Bul.)
vyhrá (1.63)
-1 IT
Donski Alexander (Bul.) (583) 1 6 6 (5) 4
05.10.20
20:05
05.10.20,14:39
Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
2 6 6 7 Cabal Juan-Sebastian (Kol.) /
Farah Robert (Kol.)
vyhrajú (1.47)
+ 0.47 IT
Nielsen Frederik (Dán.) /
Puetz Tim (Nem.)
1 7 (10 4 6 (7)
05.10.20
13:15
05.10.20,09:42
Vilella Martinez Mario (Špan.) (183) 2 2 6 7 Vukic Aleksandar (Aus.)
vyhrá (1.78)
-1 IT
Vukic Aleksandar (Aus.) (193) 1 6 3 6 (5)
05.10.20
12:45
05.10.20,09:42
Lorenzi Paolo (Tal.) (130) 2 7 6 Lorenzi Paolo (Tal.)
vyhrá (1.60)
+ 0.6 IT
Gunneswaran Prajnesh (Ind.) (142) 0 6 (5) 2
05.10.20
10:30
05.10.20,09:40
Gimeno Valero Carlos (Špan.) (534) 2 6 6 Gimeno Valero Carlos (Špan.)
vyhrá (2.18)
+ 1.18 IT
Couacaud Enzo (Fra.) (195) 0 3 2
04.10.20
15:20
04.10.20,09:00
Kostyuk Marta (Ukr.) /
Sasnovich Aliaksandra (Biel.)
2 6 6 Kostyuk Marta (Ukr.) /
Sasnovich Aliaksandra (Biel.)
vyhrajú (2.56)
+ 1.56 IT
Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
0 4 4
04.10.20
13:20
04.10.20,08:59
Garcia-Perez Georgina (Špan.) (228) 2 6 7 Garcia-Perez Georgina (Špan.)
vyhrá (2.16)
+ 1.16 IT
Haddad Maia Beatriz (Braz.) (439) 0 3 5
04.10.20
12:20
04.10.20,08:57
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (282) 2 6 4 6 Olivo Renzo (Arg.)
vyhrá (2.01)
-1 IT
Olivo Renzo (Arg.) (209) 1 4 6 1
04.10.20
10:35
04.10.20,08:56
Couacaud Enzo (Fra.) (195) 2 6 6 Couacaud Enzo (Fra.)
vyhrá (1.56)
+ 0.56 IT
Janvier Maxime (Fra.) (204) 0 4 3
04.10.20
10:30
04.10.20,08:55
Grigelis Laurynas (Litva.) (515) 2 6 7 Grigelis Laurynas (Litva.)
vyhrá (1.66)
+ 0.66 IT
Kocevar-Desman Tom (Slov.) (812) 0 1 5
03.10.20
15:55
03.10.20,08:59
Khachanov Karen (Rus.) (16) 3 6 3 6 6 Khachanov Karen (Rus.)
vyhrá (1.95)
+ 0.95 IT
Garin Christian (Chile) (19) 1 2 6 4 2
03.10.20
14:30
02.10.20,09:06
Fonio Giovanni (Tal.) (556) 2 3 6 6 Bega Alessandro (Tal.)
vyhrá (1.50)
-1 IT
Bega Alessandro (Tal.) (355) 1 6 4 3
03.10.20
13:15
02.10.20,09:10
O'Connell Christopher (Aus.) (112) 2 6 6 Istomin Denis (Uzb.)
vyhrá (2.18)
-1 IT
Istomin Denis (Uzb.) (169) 0 3 3
03.10.20
13:10
03.10.20,09:04
Zhang Shuai (Čína) (39) 2 7 7 Zhang Shuai (Čína)
vyhrá (1.46)
+ 0.46 IT
Burel Clara (Fra.) (357) 0 6 (2) 5
03.10.20
11:10
03.10.20,08:58
Carreno-Busta Pablo (Špan.) (18) 3 6 6 5 6 Bautista-Agut Roberto (Špan.)
vyhrá (1.72)
-1 IT
Bautista-Agut Roberto (Špan.) (10) 1 4 3 7 4
03.10.20
10:30
03.10.20,09:02
Grigelis Laurynas (Litva.) (515) 2 6 7 Grigelis Laurynas (Litva.)
vyhrá (1.95)
+ 0.95 IT
Tirante Thiago Agustin (Arg.) (717) 0 4 5
02.10.20
13:00
02.10.20,09:11
Korda Sebastian (USA) (213) 3 6 6 6 Korda Sebastian (USA)
vyhrá (2.92)
+ 1.92 IT
Martinez Pedro (Špan.) (105) 0 4 3 1
02.10.20
11:25
02.10.20,09:08
Swiatek Iga (Poľ.) (54) 2 6 6 Bouchard Eugenie (Kan.)
vyhrá (2.52)
-1 IT
Bouchard Eugenie (Kan.) (168) 0 3 2
02.10.20
11:05
02.10.20,09:04
Sousa Pedro (Por.) (113) 2 6 7 Sousa Pedro (Por.)
vyhrá (2.35)
+ 1.35 IT
Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (258) 0 4 6 (7)
02.10.20
10:30
01.10.20,19:50
Ignatik Uladzimir (Biel.) (377) 2 7 2 6 Ignatik Uladzimir (Biel.)
vyhrá (2.26)
+ 1.26 IT
Velotti Agustin (Arg.) (430) 1 6 (5) 6 3
01.10.20
16:05
01.10.20,11:56
Bara Irina Maria (Rum.) (142) 1 6 4 Van Uytvanck Alison (Bel.)
vyhrá (1.94)
-1 IT
Van Uytvanck Alison (Bel.) (65) 0 1 0
01.10.20
12:45
01.10.20,09:10
Sabalenka Aryna (Biel.) (12) 2 7 6 Sabalenka Aryna (Biel.)
vyhrá (1.55)
+ 0.55 IT
Kasatkina Darya (Rus.) (71) 0 6 (6) 0
01.10.20
12:35
01.10.20,09:09
Kenin Sofia (USA) (6) 2 3 6 6 Kenin Sofia (USA)
vyhrá (1.45)
+ 0.45 IT
Bogdan Ana (Rum.) (93) 1 6 3 2
01.10.20
09:30
01.10.20,09:06
Cachin Pedro (Arg.) (375) 2 6 6 Cachin Pedro (Arg.)
vyhrá (1.74)
+ 0.74 IT
Bellucci Thomaz (Braz.) (291) 0 3 3
ŠTATISTIKY
  OK KO úsp% IU ROI%
celk. 7396 9219 44.5 -2021.08 -12.2
mes. 32 14 69.6 12.63 27.5
18+