prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live



Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Obdobie celkom

posl. 30 dní posl. 90 dní posl. 180 dní posl. 360 dní viac ako 360 dní

----------

2021 2020

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasov podľa kritérií zvolených vyššie

10 20 30 40 50

označiť všetky kritéria

Shvartsmann Darya / Izrael
Darya Shvartsmann počet zápasov: 18
počet výhier: 8
úspešnosť: 44.4 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet prehier ako favorit: 3
počet prehier ako outsider: 5
počet výhier ako favorit: 5
počet výhier ako outsider: 1
spoľahlivosť ako outsider: 83.3 %
spoľahlivosť ako favorit: 62.5 %
Shvartsmann Darya - posledné zápasy podľa zvolených kritérií
18.10.21
09:00
2. kolo Yaffe Tamar (Izr.) 2 6 1 10 P 2.85 Netanya
kvalifikácia
tvrdý I
Shvartsmann Darya (Izr.) [9 BYE] 1 4 6 7 1.34
11.10.21
14:00
osemfinale Zelinskaya Daria (Rus.) [2 BYE] (1298) 2 5 6 10 P Sozopol II
kvalifikácia
tvrdý I
Shvartsmann Darya (Izr.) [10 BYE] 1 7 4 4
11.10.21
09:00
2. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) [10 BYE] 2 6 3 10 V 1.20 Sozopol II
kvalifikácia
tvrdý I
Ljubic Mija (Srb.) 1 3 6 3 3.80
05.10.21
09:30
osemfinale Szabo Briana (Rum.) [3 BYE] (1290) 2 6 6 P 1.83 Sozopol I
kvalifikácia
tvrdý I
Shvartsmann Darya (Izr.) [12 BYE] 0 1 1 1.83
04.10.21
11:30
2. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) [12 BYE] 2 6 3 10 V 1.39 Sozopol I
kvalifikácia
tvrdý I
Miteva Gabriela (Bul.) 1 3 6 5 2.61
23.08.21
14:00
2. kolo Dessolis Barbara (Tal.) [9] (1412) 2 6 6 P 1.58 Bad Waltersdorf
kvalifikácia
antuka I
Shvartsmann Darya (Izr.) 0 4 3 2.16
22.08.21
13:30
1. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) 2 6 7 V Bad Waltersdorf
kvalifikácia
antuka I
Dshandshgava Irina (Rak.) 0 3 6
16.08.21
09:00
1. kolo Michalitsch Alina (Rak.) 2 7 6 P 3.50 Warmbad-Villach
kvalifikácia
antuka I
Shvartsmann Darya (Izr.) 0 5 2 1.24
10.08.21
10:00
osemfinale Sebestova Ivana (ČR) [10] (1119) 2 6 6 P 1.70 Bratislava (VIII)
kvalifikácia
antuka I
Shvartsmann Darya (Izr.) 0 1 1 1.90
09.08.21
12:00
1. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) 2 6 3 10 V 1.82 Bratislava (VIII)
kvalifikácia
antuka I
Ignatjeva Margarita (Lot.) [6] (978) 1 2 6 7 1.83
29.06.21
08:30
osemfinale Pospelova Aleksandra (Rus.) [5 BYE] (1259) 2 6 6 P 1.60 Antalya XXVI
kvalifikácia
antuka I
Shvartsmann Darya (Izr.) [16 BYE] 0 1 3 2.09
28.06.21
11:20
2. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) [16 BYE] 2 6 6 V 1.08 Antalya XXVI
kvalifikácia
antuka I
Makhamatjonova Iroda (Uzb.) 0 0 0 5.86
22.06.21
09:00
osemfinale Silich Alina (Rus.) [5] (964) 2 6 1 10 P 1.21 Antalya XXV
kvalifikácia
antuka I
Shvartsmann Darya (Izr.) 1 4 6 8 3.78
21.06.21
09:00
2. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) 2 6 6 10 V 1.60 Antalya XXV
kvalifikácia
antuka I
Mikhaylova Victoria (Rus.) (1197) 1 7 (3) 2 5 2.11
20.06.21
09:00
1. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) 2 7 2 10 V Antalya XXV
kvalifikácia
antuka I
Mettraux Marie (Švaj.) [10] (1056) 1 5 6 5
11.05.21
08:30
osemfinale Howard Zoe (USA) [6 BYE] (1229) 2 6 6 P Jerusalem
kvalifikácia
tvrdý I
Shvartsmann Darya (Izr.) [13 BYE] 0 4 1
10.05.21
09:00
2. kolo Shvartsmann Darya (Izr.) [13 BYE] 2 7 6 V 2.13 Jerusalem
kvalifikácia
tvrdý I
Tilipman Lorin (Izr.) [WC] 0 5 2 1.60
05.05.21
13:40
1. kolo Jaruskova Timea (Svk) (970) 2 6 3 7 P 1.11 Ramat Hasharon
15 tis. USD
tvrdý I
Shvartsmann Darya (Izr.) [WC] 1 4 6 5 5.20
18+