prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live



Povrch / poháre

hala antuka tráva tvrdý / pohár

Obdobie celkom

posl. 30 dní posl. 90 dní posl. 180 dní posl. 360 dní viac ako 360 dní

----------

2024 2023

Dotácia

menej ako 250 tis. USD viac ako 250 tis. USD

Hlavný turnaj / kvalifikácia

hlavný kvalifikácia

Kolá

1. kolo 2. kolo 3. kolo osemfinále štvrťfinále semifinále finále

Počet zobrazených zápasov podľa kritérií zvolených vyššie

10 20 30 40 50

označiť všetky kritéria

Roots Andrea / Estónsko
Andrea Roots počet zápasov: 18
počet výhier: 4
úspešnosť: 22.2 %
FAVORIT vs. OUTSIDER
počet prehier ako favorit: 1
počet prehier ako outsider: 7
počet výhier ako favorit: 1
počet výhier ako outsider: 2
spoľahlivosť ako outsider: 77.8 %
spoľahlivosť ako favorit: 50 %
Roots Andrea - posledné zápasy podľa zvolených kritérií
18.02.24
15:00
1. kolo Zoppas Louna (Fra.) 2 6 6 P Monastir (II) III
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 0 3 1
11.02.24
13:00
1. kolo Hays Gigi (V.Br.) 2 3 6 10 P Monastir (II) II
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 1 6 2 8
11.12.23
??
2. kolo Gasparovic Claudia (Rak.) 2 3 7 10 P 1.48 Antalya (XII) I
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) 1 6 6 (5) 4 2.42
10.12.23
??
1. kolo Roots Andrea (Est.) 2 7 6 V Antalya (XII) I
kvalifikácia
antuka I
Medeghini Greta (Tal.) 0 5 3
27.11.23
09:00
2. kolo Bocchi Elena (Tal.) [ BYE] 2 6 6 14 P Heraklion (XII) I
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) [12 BYE] 1 2 7 (5) 12
20.11.23
09:00
2. kolo Michalkova Barbora (ČR) 2 6 6 P Heraklion (XII)
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) [9 BYE] 0 2 4
12.11.23
09:30
1. kolo Maduzzi Gaia (Tal.) 2 6 6 P Solarino II
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [15] 0 0 3
02.10.23
10:00
2. kolo Haddad Imogen (V.Br.) 1 P 1.10 Monastir (X) I
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [13 BYE] skreč 0 5.46
25.09.23
10:30
2. kolo Slavikova Emma (ČR) [8 BYE] 2 6 6 P 1.47 Monastir (X)
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [ BYE] 0 2 1 2.44
03.09.23
10:00
1. kolo Covi Francesca (Tal.) [15] 2 6 6 P Fiano Romano
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) 0 3 2
29.08.23
10:30
osemfinale Verster Nelise (JAR) [ BYE] (1237) 2 7 6 P 1.05 Monastir (IX)
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [ BYE] 0 5 2 6.85
28.08.23
10:00
2. kolo Roots Andrea (Est.) [ BYE] 2 6 6 V 2.09 Monastir (IX)
kvalifikácia
tvrdý I
Talleri Chiara (Švaj.) [6 BYE] 0 3 1 1.62
23.08.23
12:10
1. kolo Morozova Elizaveta (Rus.) [Q] (1338) 2 6 6 P 1.21 Monastir (VIII) III
15 tis. USD
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) [Q] 0 2 0 3.66
22.08.23
10:30
osemfinale Roots Andrea (Est.) 2 6 6 V 1.49 Monastir (VIII) III
kvalifikácia
tvrdý I
Blackbeard Keira (Kan.) 0 2 0 2.39
21.08.23
10:00
1. kolo Roots Andrea (Est.) 2 7 3 10 V 6.31 Monastir (VIII) III
kvalifikácia
tvrdý I
Gruber Taylor (USA) [14] 1 6 (6) 6 8 1.07
31.07.23
09:00
1. kolo Silva Johanna (Nem.) [11] (1237) 2 6 6 P 1.04 Savitaipale
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) 0 2 4 7.96
17.07.23
13:35
1. kolo Bubelyte Klaudija (Litva.) [2] (675) 2 6 6 P 1.04 Parnu
kvalifikácia
antuka I
Roots Andrea (Est.) [WC] 0 1 2 9.00
07.05.23
10:00
1. kolo Kotamaeki Milla (Fín.) 2 6 6 P 2.23 Vierumaki
kvalifikácia
tvrdý I
Roots Andrea (Est.) 0 2 4 1.56
18+