prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
QuanzhouQ 2010 / Čína, tvrdý , ATP QuanzhouQ 2010 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
04.01.10 ?? |
štvťfinále | Abduraimova Nigina (Uzb.) (603) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zhang Kai-Lin (Čína) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
04.01.10 ?? |
štvťfinále | Lu Jia-Jing (Čína) (525) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yuan Yue (Čína) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
04.01.10 ?? |
štvťfinále | Krunic Alexandra (Srb.) (571) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ham Mi-Rae (J.Kor.) (941) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
04.01.10 ?? |
štvťfinále | Kim Kun-Hee (J.Kor.) (454) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Zhong Yi (Čína) (954) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Kim Kun-Hee (J.Kor.) (454) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zhou Xiao (Čína) | 0 | 6 (5) | 0 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Zhong Yi (Čína) (954) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Yamasoto Aki (Jap.) (744) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Ham Mi-Rae (J.Kor.) (941) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Astrugo Chen (Izr.) (491) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Krunic Alexandra (Srb.) (571) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
He Si-rui (Čína) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Lu Jia-Jing (Čína) (525) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Li Ting (1991) (Čína) (839) | 0 | 6 (0) | 2 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Yuan Yue (Čína) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Solanki Kumari-Sweta (Ind.) (820) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Abduraimova Nigina (Uzb.) (603) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Artamonova Alexandra (Rus.) (936) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
03.01.10 ?? |
osemfinale | Zhang Kai-Lin (Čína) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ota Sanae (Jap.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Zhang Kai-Lin (Čína) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Moore Tara (V.Br.) (619) | 1 | 1 | 7 (4) | 6 (7) | |||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Ota Sanae (Jap.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Mei Jia-Bei (Čína) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Artamonova Alexandra (Rus.) (936) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guo Zhi-Xian (Čína) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Zhou Xiao (Čína) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Lu Jia Xiang (Čína) (1107) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Zhong Yi (Čína) (954) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Zhang Nan-Nan (Čína) (1107) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Yamasoto Aki (Jap.) (744) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Yu Min-Hwa (J.Kor.) (888) | 1 | 7 (4) | 4 | 5 | |||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Astrugo Chen (Izr.) (491) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Zheng Jun-Yi (Čína) | 0 | 1 | 6 (3) | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Ham Mi-Rae (J.Kor.) (941) | 2 | 4 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Byun Hye-Mi (J.Kor.) (1295) | 1 | 6 | 6 (2) | 1 | |||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | He Si-rui (Čína) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zhou Ya (Čína) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Krunic Alexandra (Srb.) (571) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wang Dan Ni (Čína) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Lu Jia-Jing (Čína) (525) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wen Xin (Čína) (1076) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Li Ting (1991) (Čína) (839) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Hong Hyun-Hui (J.Kor.) (1078) | 0 | 3 | 6 (3) | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Solanki Kumari-Sweta (Ind.) (820) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cheng Xiaomeng (Čína) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Yuan Yue (Čína) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Yang Yi Jr. (Čína) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Abduraimova Nigina (Uzb.) (603) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bai Xi (Čína) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
02.01.10 ?? |
1. kolo | Kim Kun-Hee (J.Kor.) (454) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Georgieva Yulia (Rus.) | 0 | 1 | 3 |