prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Gausdal 2010 / Nórsko, tvrdý , ATP Gausdal 2010 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
26.06.10
??
finále Sijsling Igor (Hol.) (154) 1 I H2H O AI
Ghedin Riccardo (Tal.) (247) 0
25.06.10
??
semifinále Ghedin Riccardo (Tal.) (247) 2 2 6 6 I H2H O AI
Sadecky Alexander (Švaj.) (369) 1 6 2 3
25.06.10
??
semifinále Sijsling Igor (Hol.) (154) 2 6 6 I H2H O AI
Paukku Juho (Fín.) (470) 0 2 2
24.06.10
??
štvťfinále Sijsling Igor (Hol.) (154) 2 7 7 I H2H O AI
Bossel Adrien (Švaj.) (421) 0 6 (2) 6 (0)
24.06.10
??
štvťfinále Paukku Juho (Fín.) (470) 2 6 6 I H2H O AI
Spong Xander (Hol.) [Q] (1363) 0 3 2
24.06.10
??
štvťfinále Sadecky Alexander (Švaj.) (369) 2 6 6 I H2H O AI
Moser Niki (Rak.) (452) 0 2 2
24.06.10
??
štvťfinále Ghedin Riccardo (Tal.) (247) 2 6 4 6 I H2H O AI
Ryderstedt Michael (Švé.) (539) 1 1 6 1
23.06.10
??
osemfinale Bossel Adrien (Švaj.) 2 6 6 I H2H O AI
Ward Alexander (V.Br.) 0 2 4
23.06.10
??
osemfinale Spong Xander (Hol.) [Q] 2 2 6 7 I H2H O AI
Juska Andis (Lot.) 1 6 2 6 (4)
23.06.10
??
osemfinale Paukku Juho (Fín.) 2 7 6 I H2H O AI
Martin Fabrice (Fra.) 0 6 (1) 2
23.06.10
??
osemfinale Moser Niki (Rak.) 2 7 6 I H2H O AI
Ask Fredrik (Nór.) 0 6 (6) 2
23.06.10
??
osemfinale Sadecky Alexander (Švaj.) 2 6 6 I H2H O AI
Borg Stefan (Švé.) [Q] 0 2 3
23.06.10
??
osemfinale Ryderstedt Michael (Švé.) 2 4 6 7 I H2H O AI
Walter Ludovic (Fra.) 1 6 2 5
23.06.10
??
osemfinale Ghedin Riccardo (Tal.) 2 6 6 I H2H O AI
Figueroa Pablo (Švé.) 0 2 3
23.06.10
??
osemfinale Sijsling Igor (Hol.) 2 7 6 I H2H O AI
Tveit Erling (Nór.) 0 6 (5) 4
22.06.10
??
1. kolo Ghedin Riccardo (Tal.) 2 6 6 I H2H O AI
Grammare Nicolas (Fra.) [Q] 0 0 3
22.06.10
??
1. kolo Figueroa Pablo (Švé.) 2 6 6 I H2H O AI
Bergman Carl (Švé.) 0 2 4
22.06.10
??
1. kolo Tveit Erling (Nór.) 2 6 6 I H2H O AI
Riseng Hans Adrian (Nór.) 0 2 1
22.06.10
??
1. kolo Ward Alexander (V.Br.) 2 6 6 I H2H O AI
Huurinainen Sami (Fín.) [Q] 0 1 2
22.06.10
??
1. kolo Bossel Adrien (Švaj.) 2 6 5 6 I H2H O AI
Cox Daniel (V.Br.) 1 2 7 3
22.06.10
??
1. kolo Juska Andis (Lot.) 2 6 6 I H2H O AI
Forberg Skogeng Adrian (Nór.) 0 1 1
22.06.10
??
1. kolo Spong Xander (Hol.) [Q] 2 5 6 6 I H2H O AI
Nord David (Švé.) [LL] 1 7 3 3
22.06.10
??
1. kolo Paukku Juho (Fín.) 2 6 6 I H2H O AI
Eriksson Markus (Švé.) [Q] 0 2 2
22.06.10
??
1. kolo Martin Fabrice (Fra.) 1 4 I H2H O AI
Boretti Stian (Nór.) 0 2
22.06.10
??
1. kolo Moser Niki (Rak.) 2 6 6 I H2H O AI
Heliovaara Harri (Fín.) 0 4 2
22.06.10
??
1. kolo Ask Fredrik (Nór.) 2 7 6 I H2H O AI
Rosenholm Patrik (Švé.) 0 5 2
22.06.10
??
1. kolo Borg Stefan (Švé.) [Q] 2 6 6 I H2H O AI
Stjern Viktor (Švé.) [Q] 0 4 2
22.06.10
??
1. kolo Sadecky Alexander (Švaj.) 2 6 6 I H2H O AI
Altuna Tuna (Tur.) [LL] 0 2 3
22.06.10
??
1. kolo Walter Ludovic (Fra.) 2 6 6 I H2H O AI
Vovk Stanislav (Rus.) [Q] 0 3 2
22.06.10
??
1. kolo Ryderstedt Michael (Švé.) 2 6 6 I H2H O AI
Steiro Oystein (Nór.) 0 2 1
22.06.10
??
1. kolo Sijsling Igor (Hol.) 2 7 6 I H2H O AI
Wolf Matthias (1989) (Tal.) [Q] 0 6 (5) 1
18+