prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion I 2014 / Grécko, tvrdý , www, LIVE, DRAW
kvalifikácia
17.03.14
15:10
osemfinale Kruk Vladzimir (Biel.) [7] (977) 50.52% 2 6 6 6 1.50 I H2H O
Godry Levente (Ma) [10] (1067) 49.48% 1 2 7 (3) 4 2.30
17.03.14
09:00
osemfinale Reuter Yannik (Bel.) [1] (334) 46.03% 2 5 7 7 1.29 I H2H O
Windahl Daniel (Švé.) [9] (1048) 53.97% 1 7 5 5 3.32
17.03.14
09:00
osemfinale Masur Daniel (Nem.) [11] (1094) 46.38% 2 6 6 1.76 I H2H O
Kaczynski Kevin (Nem.) [2] (820) 53.62% 0 3 3 1.94
17.03.14
12:00
osemfinale Sabanov Matej (Chor.) [3] (878) 51.46% 2 7 2 6 1.60 I H2H O
Filipsky Jakub (ČR) [12] (1193) 48.54% 1 6 (2) 6 1 2.12
17.03.14
15:55
osemfinale Stanek Robin (ČR) [4] (903) 53.62% 2 6 6 1.48 I H2H O
Fermosell Jaime (Špan.) [14] (1396) 46.38% 0 0 2 2.42
17.03.14
14:30
osemfinale Ndayishimiye Hassan (Bur.) [5] (907) 50.41% 2 6 6 1.36 I H2H O
Simunek David (ČR) (1917) 49.59% 0 4 2 2.73
17.03.14
15:30
osemfinale Leshem Edan (Izr.) 45.72% 2 6 6 1.56 I H2H O
Staubert Pavel (ČR) [13] (1365) 54.28% 0 3 3 2.21
17.03.14
14:40
osemfinale Uhlig Daniel (Nem.) [6] (926) 43.73% 2 7 6 1.71 I H2H O
Scholz Philipp (Nem.) [16] (1524) 56.27% 0 5 1 1.98
16.03.14
??
2. kolo Fermosell Jaime (Špan.) [14] (1396) 2 6 6 I H2H O
Dubinski Artur (Biel.) 0 4 1
16.03.14
??
2. kolo Stanek Robin (ČR) [4] (903) 2 6 6 I H2H O
Antonopoulos Christos (Gr) 0 1 0
16.03.14
??
2. kolo Sabanov Matej (Chor.) [3] (878) 2 6 6 I H2H O
Tubic Igor (Švé.) (2167) 0 2 3
16.03.14
??
2. kolo Filipsky Jakub (ČR) [12] (1193) 2 7 6 I H2H O
Savarino Agustin (Arg.) 0 6 (1) 4
16.03.14
??
2. kolo Masur Daniel (Nem.) [11] (1094) 1 2 6 1 I H2H O
Wagner Hannes (Nem.) (1558) 0 6 2 0
16.03.14
??
2. kolo Kaczynski Kevin (Nem.) [2] (820) 2 6 6 6 I H2H O
Kellovsky Dominik (ČR) (1671) 1 3 7 (4) 3
16.03.14
??
2. kolo Windahl Daniel (Švé.) [9] (1048) 1 6 2 I H2H O
Weyhausen Arnd (Nem.) 0 1 1
16.03.14
??
2. kolo Ndayishimiye Hassan (Bur.) [5] (907) 2 6 7 I H2H O
Molcan Alex (Svk) 0 2 5
16.03.14
??
2. kolo Simunek David (ČR) (1917) 2 6 6 I H2H O
Holm Anders Arenfeldt (Dán.) [15] (1494) 0 2 4
16.03.14
??
2. kolo Staubert Pavel (ČR) [13] (1365) 2 6 6 I H2H O
Stergiou Athanasios (Gr) 0 1 4
16.03.14
??
2. kolo Leshem Edan (Izr.) 2 6 6 I H2H O
Sabanov Ivan (Chor.) [8] (990) 0 4 4
16.03.14
??
2. kolo Reuter Yannik (Bel.) [1] (334) 2 6 6 I H2H O
Kaufman Yehonatan (Izr.) 0 0 1
16.03.14
??
2. kolo Godry Levente (Ma) [10] (1067) 2 6 6 7 I H2H O
Tarasevicius Tadas (Litva.) 1 7 (4) 0 5
16.03.14
??
2. kolo Kruk Vladzimir (Biel.) [7] (977) 2 6 6 I H2H O
Petrenko Anatoliy (Ukr.) 0 2 2
16.03.14
??
2. kolo Scholz Philipp (Nem.) [16] (1524) 2 6 7 I H2H O
Grynkowski Piotr (Poľ.) (2000) 0 2 6 (4)
16.03.14
??
2. kolo Uhlig Daniel (Nem.) [6] (926) 2 6 6 I H2H O
Stergiou Ioannis (Gr) (1917) 0 3 3
15.03.14
??
1. kolo Tubic Igor (Švé.) (2167) 2 6 6 I H2H O
Reznik Oran (Izr.) (2102) 0 3 4
15.03.14
??
1. kolo Kruk Vladzimir (Biel.) [7] (977) 2 6 7 6 I H2H O
Oravec Jakub (Svk) (1565) 1 7 (5) 6 (6) 4
15.03.14
??
1. kolo Staubert Pavel (ČR) [13] (1365) 2 3 6 6 I H2H O
Darmon Aviv (Izr.) (2057) 1 6 4 3
15.03.14
??
1. kolo Stergiou Athanasios (Gr) 2 7 6 I H2H O
Kokkotas Nikolaos (Gr) (2172) 0 5 4
15.03.14
??
1. kolo Fermosell Jaime (Špan.) [14] (1396) 2 6 6 I H2H O
Flavell William (V.Br.) 0 1 0
15.03.14
??
1. kolo Dubinski Artur (Biel.) 2 6 6 I H2H O
Tringali Tristan (Aus.) 0 0 1
15.03.14
??
1. kolo Antonopoulos Christos (Gr) 2 4 7 6 I H2H O
Bianciardi Piercarlo Bianciardi Salcido (Mex.) (1809) 1 6 6 (7) 3
15.03.14
??
1. kolo Filipsky Jakub (ČR) [12] (1193) 2 6 7 I H2H O
Forget Thibault (Fra.) (1691) 0 4 6 (4)
15.03.14
??
1. kolo Savarino Agustin (Arg.) 2 1 6 7 I H2H O
Djokovic Djordje (Srb.) (1682) 1 6 2 5
15.03.14
??
1. kolo Masur Daniel (Nem.) [11] (1094) 2 6 6 I H2H O
Ferrari Davide (Švaj.) 0 0 0
15.03.14
??
1. kolo Wagner Hannes (Nem.) (1558) 2 6 6 I H2H O
Bilis Athanasios (Gr) 0 0 0
15.03.14
??
1. kolo Kellovsky Dominik (ČR) (1671) 2 3 6 7 I H2H O
Garcia Diego (Fra.) (2140) 1 6 3 6 (6)
15.03.14
??
1. kolo Windahl Daniel (Švé.) [9] (1048) 2 6 6 I H2H O
Attrice Andrea (Tal.) 0 4 3
15.03.14
??
1. kolo Weyhausen Arnd (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Van Der Velden Sjors (Hol.) 0 2 4
15.03.14
??
1. kolo Molcan Alex (Svk) 2 6 6 I H2H O
Borisov Denis (Rus.) 0 3 1
15.03.14
??
1. kolo Simunek David (ČR) (1917) 2 6 6 I H2H O
Brokakis Ioannis (Gr) 0 1 0
15.03.14
??
1. kolo Leshem Edan (Izr.) 2 6 7 I H2H O
Saveljic Igor () 0 1 5
15.03.14
??
1. kolo Sabanov Ivan (Chor.) [8] (990) 2 6 6 I H2H O
Perdikogiannis Stylianos (Gr) (1691) 0 2 2
15.03.14
??
1. kolo Godry Levente (Ma) [10] (1067) 2 6 6 I H2H O
Kurbatov Oleg (Rus.) 0 2 0
15.03.14
??
1. kolo Tarasevicius Tadas (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Labat Stevan (Švaj.) 0 4 4
15.03.14
??
1. kolo Petrenko Anatoliy (Ukr.) 2 6 7 I H2H O
Saveljic Ivan () 0 3 5
15.03.14
??
1. kolo Scholz Philipp (Nem.) [16] (1524) 2 6 6 I H2H O
Longo Michele (Tal.) 0 1 4
15.03.14
??
1. kolo Grynkowski Piotr (Poľ.) (2000) 2 6 6 I H2H O
Cohen Lance (JAR) (1809) 0 1 1
15.03.14
??
1. kolo Stergiou Ioannis (Gr) (1917) 2 6 6 I H2H O
Antonic Dejan (Srb.) 0 0 0
15.03.14
??
1. kolo Uhlig Daniel (Nem.) [6] (926) 2 6 6 I H2H O
Cukierman Daniel (Izr.) 0 3 2
15.03.14
??
1. kolo Holm Anders Arenfeldt (Dán.) [15] (1494) 2 6 6 I H2H O
Gjoels Andersen Sander (Dán.) 0 3 3
15.03.14
??
1. kolo Kaufman Yehonatan (Izr.) 2 6 6 I H2H O
D'Alfonso Simon (USA) 0 0 1
18+