prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Oslo 2015 / Nórsko, hala , ATP Oslo 2015 Tenis live
dotácia: 10 tis. USD
23.10.15
15:00
finále Sabanov Ivan (Chor.) [1] /
Sabanov Matej (Chor.)
2 6 6 I H2H O
Griekspoor Scott (Hol.) [3] /
Griekspoor Tallon (Hol.)
0 3 4
22.10.15
14:00
semifinále Griekspoor Scott (Hol.) [3] /
Griekspoor Tallon (Hol.)
2 6 6 I H2H O
Margaroli Luca (Švaj.) [2] /
Raspudic Franjo (Chor.)
0 4 2
22.10.15
14:00
semifinále Sabanov Ivan (Chor.) [1] /
Sabanov Matej (Chor.)
2 7 6 I H2H O
Tabilo Alejandro (Chile) /
Thomson Bjorn (Ír.)
0 6 (8) 4
21.10.15
??
štvťfinále Griekspoor Scott (Hol.) [3] /
Griekspoor Tallon (Hol.)
2 6 7 I H2H O
Anker Peter August (Nór.) /
Sulen Marcus Anker Aarthun (Nór.)
0 1 5
21.10.15
??
štvťfinále Tabilo Alejandro (Chile) /
Thomson Bjorn (Ír.)
2 6 7 I H2H O
Gawron Marcin (Poľ.) [4] /
Kekez Duje (Chor.)
0 2 6 (3)
21.10.15
??
štvťfinále Sabanov Ivan (Chor.) [1] /
Sabanov Matej (Chor.)
2 2 6 10 I H2H O
Bratholm Simen Sunde (Nór.) /
Nordby Markus (Nór.)
1 6 2 2
21.10.15
??
štvťfinále Margaroli Luca (Švaj.) [2] /
Raspudic Franjo (Chor.)
2 6 6 I H2H O
Escoffier Antoine (Fra.) /
Santiago Mico (USA)
0 2 2
20.10.15
11:40
osemfinale Sabanov Ivan (Chor.) [1] /
Sabanov Matej (Chor.)
2 6 6 I H2H O
Izadifar Daniel (Nór.) /
Moe Fredrik (Nór.)
0 1 3
20.10.15
12:45
osemfinale Anker Peter August (Nór.) /
Sulen Marcus Anker Aarthun (Nór.)
2 4 7 10 I H2H O
Sarkisov David (Rus.) /
Taipale Martin (Švé.)
1 6 5 4
20.10.15
13:30
osemfinale Tabilo Alejandro (Chile) /
Thomson Bjorn (Ír.)
2 6 6 I H2H O
Appelgren Daniel (Švé.) /
Bjerke Joachim (Nór.)
0 3 4
20.10.15
13:30
osemfinale Bratholm Simen Sunde (Nór.) /
Nordby Markus (Nór.)
2 6 2 10 I H2H O
Catarina Lucas (Mon.) /
Petersen Bjoern (Nem.)
1 4 6 6
19.10.15
13:40
osemfinale Escoffier Antoine (Fra.) /
Santiago Mico (USA)
2 6 6 I H2H O
Simonsen August Peter (Nór.) /
Svensson Daniel (Švé.)
0 3 3
19.10.15
11:30
osemfinale Griekspoor Scott (Hol.) [3] /
Griekspoor Tallon (Hol.)
2 7 6 I H2H O
Ask Fredrik (Nór.) /
Mansson Marcus (Švé.)
0 6 (4) 3
19.10.15
11:30
osemfinale Gawron Marcin (Poľ.) [4] /
Kekez Duje (Chor.)
1 I H2H O
Haenle Pirmin (Nem.) /
Kivanda Sizya Ernest (V.Br.)
0
19.10.15
??
osemfinale Margaroli Luca (Švaj.) [2] /
Raspudic Franjo (Chor.)
2 6 7 I H2H O
Cimadamore-Werthein Bruno (Nór.) /
Cimadamore-Werthein Guido (Nór.)
0 1 5
18+