neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky


Santa Margherita Di Pula X 2017 / Taliansko, antuka
dotácia: 25 tis. USD
07.10.17
16:40
finále Trusendi Walter (Tal.) /
Vavassori Andrea (Tal.)
2 7 6 1.36 I H2H O
Johnson Hunter (USA) /
Johnson Yates (USA)
0 6 (3) 3 2.75
06.10.17
19:30
semifinále Johnson Hunter (USA) /
Johnson Yates (USA)
2 6 1 11 1.80 I H2H O
Heyman Christopher (Bel.) /
Horansky Filip (Svk)
1 2 6 9 1.83
06.10.17
17:05
semifinále Trusendi Walter (Tal.) /
Vavassori Andrea (Tal.)
2 6 6 10 1.65 I H2H O
Giacalone Omar (Tal.) /
Stefanini Jacopo (Tal.)
1 4 7 (5) 7 2.03
05.10.17
19:50
štvťfinále Johnson Hunter (USA) /
Johnson Yates (USA)
2 6 6 1.90 I H2H O
Ghedin Riccardo (Tal.) /
Summaria Corrado (Tal.)
0 3 4 1.74
05.10.17
21:00
štvťfinále Heyman Christopher (Bel.) /
Horansky Filip (Svk)
2 6 7 1.59 I H2H O
Di Nicola Gianluca (Tal.) /
Forti Francesco (Tal.)
0 3 5 2.16
05.10.17
19:40
štvťfinále Giacalone Omar (Tal.) /
Stefanini Jacopo (Tal.)
1 6 2 1.83 I H2H O
Apostol Andrei Stefan (Rum.) /
Frunza Nicolae (Rum.)
0 1 2 1.80
05.10.17
21:10
štvťfinále Trusendi Walter (Tal.) /
Vavassori Andrea (Tal.)
2 6 6 10 1.11 I H2H O
Monette Samuel (Kan.) /
Ricci Alessandro (ČR)
1 3 7 (2) 8 5.14
04.10.17
22:20
osemfinale Ghedin Riccardo (Tal.) /
Summaria Corrado (Tal.)
2 6 6 1.43 I H2H O
Iannaccone Federico (Tal.) /
Miceli Marco (Tal.)
0 2 4 2.51
04.10.17
21:10
osemfinale Johnson Hunter (USA) /
Johnson Yates (USA)
2 6 6 1.14 I H2H O
Freimuth Jesper Tull (Nem.) /
Gohlke Delf (Nem.)
0 3 2 4.50
04.10.17
21:00
osemfinale Di Nicola Gianluca (Tal.) /
Forti Francesco (Tal.)
1 2.19 I H2H O
Bortolotti Marco (Tal.) /
Mager Gianluca (Tal.)
0 1.55
04.10.17
22:30
osemfinale Heyman Christopher (Bel.) /
Horansky Filip (Svk)
2 6 6 1.08 I H2H O
Marasin Alexandru (Rum.) /
Tatomir Luca George (Rum.)
0 1 1 5.75
03.10.17
20:25
osemfinale Apostol Andrei Stefan (Rum.) /
Frunza Nicolae (Rum.)
1 4 1.44 I H2H O
Benchetrit Elliot (Fra.) /
Quilichini Paul-Antoine (Fra.)
0 6 2.62
03.10.17
19:10
osemfinale Giacalone Omar (Tal.) /
Stefanini Jacopo (Tal.)
2 6 6 1.18 I H2H O
Guerrieri Andrea (Tal.) /
Reitano Stefano (Tal.)
0 3 4 4.00
03.10.17
19:20
osemfinale Monette Samuel (Kan.) /
Ricci Alessandro (ČR)
2 6 6 1.03 I H2H O
Becuzzi Enrico (Tal.) /
Sudzum Marcel Marlon (Hol.)
0 0 3 7.49
18+