prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XI) 2017 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
28.10.17
14:10
finále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
62.65% 2 6 6 1.31 I H2H O
Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
37.35% 0 4 2 2.97
27.10.17
14:15
semifinále Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
42.67% 2 6 6 10 2.30 I H2H O
Colmegna Martina (Tal.) /
Katic Vlada (Izr.)
57.33% 1 7 (1) 4 8 1.49
26.10.17
09:00
semifinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
63.95% 1 1.19 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Stinga Teodora (Rum.)
36.05% 0 3.70
26.10.17
12:50
štvťfinále Colmegna Martina (Tal.) /
Katic Vlada (Izr.)
62.35% 2 6 6 1.04 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) /
Nikolaev Valeria (Izr.)
37.65% 0 3 0 7.50
26.10.17
14:20
štvťfinále Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
56.76% 2 6 7 1.39 I H2H O
Dmitrieva Sofia (Rus.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
43.24% 0 0 5 2.70
25.10.17
14:00
štvťfinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
61.73% 2 6 6 1.30 I H2H O
Iakovleva Anna (Rus.) /
Molinaro Eleonora (Lux.)
38.27% 0 1 2 2.93
25.10.17
14:15
štvťfinále Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Stinga Teodora (Rum.)
40.26% 2 6 2 14 1.84 I H2H O
Klincov Bojana (Švaj.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
59.74% 1 3 6 12 1.77
23.10.17
16:05
osemfinale Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
2 6 6 I H2H O
Bordo Chiara (Tal.) /
Mulder-Syrovatskaia Anastasiya (Hol.)
0 1 1
23.10.17
13:10
osemfinale Iakovleva Anna (Rus.) /
Molinaro Eleonora (Lux.)
2 6 3 14 I H2H O
Nikolopoulou Natalia (Gr) /
Ottomano Sara (Švaj.)
1 1 6 12
23.10.17
14:50
osemfinale Klincov Bojana (Švaj.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
2 1 6 12 I H2H O
Bonic Barbara (Srb.) /
Szupper Marlies (Rak.)
1 6 4 10
23.10.17
14:25
osemfinale Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Stinga Teodora (Rum.)
2 6 6 I H2H O
Biran Shahar (Izr.) /
Kimhi May (Izr.)
0 1 1
23.10.17
13:15
osemfinale Dmitrieva Sofia (Rus.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
2 6 6 I H2H O
Giaquinta Chiara (Tal.) /
Scotti Maria Aurelia (Tal.)
0 3 3
23.10.17
13:10
osemfinale Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
2 6 6 I H2H O
Krolitzky Shelly (Izr.) /
Tahan Maya (Izr.)
0 3 4
23.10.17
15:30
osemfinale Nepliy Elina (Rus.) /
Nikolaev Valeria (Izr.)
2 6 6 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) /
Negoita Maria Victoria (Rum.)
0 4 4
23.10.17
14:55
osemfinale Colmegna Martina (Tal.) /
Katic Vlada (Izr.)
2 6 6 I H2H O
Djakovic Mihaela (Srb.) /
Takamura Satsuki (Jap.)
0 0 3
18+