prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XI) I 2017 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
05.11.17
12:30
finále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
60.27% 2 6 2 10 1.33 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
39.73% 1 4 6 8 2.80
03.11.17
13:10
semifinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
63.95% 2 6 6 1.12 I H2H O
Kommer Franziska (Nem.) /
Schaeder Laura (Nem.)
36.05% 0 3 4 4.70
03.11.17
13:30
semifinále Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
35.09% 2 7 0 10 2.04 I H2H O
Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
64.91% 1 6 (3) 6 8 1.64
02.11.17
13:00
štvťfinále Kommer Franziska (Nem.) /
Schaeder Laura (Nem.)
55.65% 2 6 7 1.10 I H2H O
Davidescu Gabriela Ana Maria (Rum.) /
Staiculescu Alexandra Maria (Rum.)
44.35% 0 1 6 (4) 5.11
02.11.17
14:30
štvťfinále Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
59.52% 2 6 6 1.02 I H2H O
Laboutkova Aneta (ČR) /
Nikolaev Valeria (Izr.)
40.48% 0 4 4 7.70
01.11.17
13:00
štvťfinále Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
60.56% 2 6 6 1.51 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
39.44% 0 3 3 2.25
01.11.17
11:40
štvťfinále Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
58.49% 2 6 6 1.36 I H2H O
Djakovic Mihaela (Srb.) /
Takamura Satsuki (Jap.)
41.51% 0 4 4 2.66
31.10.17
13:35
osemfinale Bondar Anna (Ma) /
Jani Reka-Luca (Ma)
56.82% 2 6 6 1.02 I H2H O
Antonakis Emmanouela (Gr) /
Nikolopoulou Natalia (Gr)
43.18% 0 2 0 7.70
31.10.17
13:35
osemfinale Duca Gabriela (Rum.) /
Kulambayeva Zhibek (Kaz.)
53.85% 2 7 6 1.14 I H2H O
Giaquinta Chiara (Tal.) /
Scotti Maria Aurelia (Tal.)
46.15% 0 5 2 4.50
31.10.17
14:45
osemfinale Davidescu Gabriela Ana Maria (Rum.) /
Staiculescu Alexandra Maria (Rum.)
43.48% 2 6 6 2.88 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) /
Ottomano Sara (Švaj.)
56.52% 0 4 3 1.31
31.10.17
10:00
osemfinale Laboutkova Aneta (ČR) /
Nikolaev Valeria (Izr.)
56.36% 2 7 6 1.74 I H2H O
Dmitrieva Sofia (Rus.) /
Iakovleva Anna (Rus.)
43.64% 0 6 (1) 2 1.89
30.10.17
14:45
osemfinale Djakovic Mihaela (Srb.) /
Takamura Satsuki (Jap.)
2 6 6 I H2H O
Gheorghita Ioana (Rum.) /
Tahan Maya (Izr.)
0 1 1
30.10.17
14:00
osemfinale Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Marinkovic Bojana (Srb.)
2 6 7 I H2H O
Biran Shahar (Izr.) /
Miletic Kristina (Srb.)
0 0 5
30.10.17
14:30
osemfinale Kommer Franziska (Nem.) /
Schaeder Laura (Nem.)
2 6 6 10 I H2H O
Bonic Barbara (Srb.) /
Detiuc Anastasia (ČR)
1 4 7 (8) 2
30.10.17
13:10
osemfinale Boev Michaela (Bel.) /
Ukolova Anna (Rus.)
2 6 7 I H2H O
Klincov Bojana (Švaj.) /
Strombach Santa (Nem.)
0 0 5
18+