prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Telavi II 2018 / Gruzínsko, antuka , ATP Telavi II 2018 Tenis live dotácia: 15 tis. USD |
|||||||||||
29.07.18 09:00 |
finále | Lazarov Alexandar (Bul.) (728) | 74.16% | 2 | 6 | 6 | 1.27 | I H2H O | |||
Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 25.84% | 0 | 3 | 2 | 3.29 | ||||||
28.07.18 08:10 |
semifinále | Lazarov Alexandar (Bul.) (728) | 57.89% | 2 | 6 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Boitan Gabi Adrian (Rum.) (989) | 42.11% | 0 | 2 | 0 | 4.20 | ||||||
28.07.18 08:00 |
semifinále | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 60.42% | 2 | 6 | 5 | 7 | 1.60 | I H2H O | ||
Alekseenko Vadim (Ukr.) (1966) | 39.58% | 1 | 0 | 7 | 6 (9) | 2.14 | |||||
27.07.18 07:00 |
osemfinale | Lozan Cristian (Rus.) (610) | 2 | 6 | 2 | 7 | I H2H O | ||||
Bondarevskiy Yan (Rus.) (1120) | 1 | 2 | 6 | 5 | |||||||
27.07.18 07:00 |
štvťfinále | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Ghilea Vasile-Alexandru (Rum.) (1104) | 1 | 7 | 2 | 3 | |||||||
27.07.18 07:00 |
štvťfinále | Lazarov Alexandar (Bul.) (728) | 1 | 7 | I H2H O | ||||||
Tsivadze George (Gruz.) (1186) | 0 | 5 | |||||||||
27.07.18 07:10 |
štvťfinále | Boitan Gabi Adrian (Rum.) (989) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khassanov Roman (Kaz.) (765) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.07.18 09:30 |
štvťfinále | Alekseenko Vadim (Ukr.) (1966) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Lozan Cristian (Rus.) (610) | 1 | 6 | 2 | 1 | |||||||
26.07.18 13:35 |
osemfinale | Boitan Gabi Adrian (Rum.) (989) | 1 | 7 | 2 | I H2H O | |||||
Khotkov Oleg (Ukr.) (983) | 0 | 6 (2) | 0 | ||||||||
26.07.18 14:10 |
osemfinale | Khassanov Roman (Kaz.) (765) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Nazaruk Dominik (Poľ.) (1490) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
26.07.18 12:40 |
osemfinale | Lazarov Alexandar (Bul.) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Khaledan Shahin (Irán) (1166) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.07.18 12:10 |
osemfinale | Ghilea Vasile-Alexandru (Rum.) (1104) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Metreveli Aleksandre (Gruz.) (964) | 0 | 6 (6) | 2 | ||||||||
26.07.18 11:00 |
osemfinale | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Purtseladze Saba (Gruz.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
26.07.18 10:20 |
osemfinale | Alekseenko Vadim (Ukr.) (1966) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Orlov Vladyslav (Ukr.) (724) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
26.07.18 12:30 |
osemfinale | Tsivadze George (Gruz.) (1186) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Al Taweel Issam (Egy.) (901) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
26.07.18 08:20 |
1. kolo | Khotkov Oleg (Ukr.) (983) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nikitin Viktor (Rus.) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.07.18 07:00 |
1. kolo | Tsivadze George (Gruz.) (1186) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Desyatnik Anton (Rus.) (1604) | 1 | 2 | 6 | 3 | |||||||
26.07.18 07:00 |
1. kolo | Boitan Gabi Adrian (Rum.) (989) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Apostol Bogdan Ionut (Rum.) (637) | 1 | 6 | 1 | 4 | |||||||
26.07.18 07:10 |
1. kolo | Al Taweel Issam (Egy.) (901) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Igoshin Alexander (Rus.) (715) | 1 | 7 | 5 | 3 | |||||||
25.07.18 16:15 |
1. kolo | Nazaruk Dominik (Poľ.) (1490) | 2 | 6 | 3 | 6 | I H2H O | ||||
Melnic Vladislav (Rum.) (1075) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
25.07.18 11:10 |
1. kolo | Orlov Vladyslav (Ukr.) (724) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lomakin Grigoriy (Kaz.) (1113) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
25.07.18 12:45 |
1. kolo | Tikhomirov Maksim (USA) (1028) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Kivattsev Kirill (Rus.) (712) | 0 | 0 | |||||||||
25.07.18 13:20 |
1. kolo | Purtseladze Saba (Gruz.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Davlianidze Nikoloz (Gruz.) | 0 | 4 | 6 (3) | ||||||||
25.07.18 12:00 |
1. kolo | Metreveli Aleksandre (Gruz.) (964) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saidkarimov Saida'lo (Uzb.) (1135) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
25.07.18 10:40 |
1. kolo | Khaledan Shahin (Irán) (1166) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tkemaladze Zura (Gruz.) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
25.07.18 15:55 |
1. kolo | Khassanov Roman (Kaz.) (765) | 2 | 6 | 3 | 7 | I H2H O | ||||
Sabanin Yan (Rus.) (836) | 1 | 2 | 6 | 6 (3) | |||||||
25.07.18 10:30 |
1. kolo | Lozan Cristian (Rus.) (610) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baryshev Alexey (Rus.) (1890) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
25.07.18 11:45 |
1. kolo | Alekseenko Vadim (Ukr.) (1966) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Dimitrov Martin (Bul.) (1341) | 1 | 6 | 6 (4) | 2 | |||||||
25.07.18 13:20 |
1. kolo | Ghilea Vasile-Alexandru (Rum.) (1104) | 2 | 5 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Prihodko Oleg (Ukr.) (816) | 1 | 7 | 5 | 2 | |||||||
25.07.18 15:25 |
1. kolo | Lazarov Alexandar (Bul.) (728) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kalinin Ivan (Rus.) (1890) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
25.07.18 11:50 |
1. kolo | Bondarevskiy Yan (Rus.) (1120) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Ratniuk Maxim (Rus.) (852) | 0 | 5 | 0 |