neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Santa Margherita Di Pula (IX) 2018 / Taliansko, antuka
dotácia: 25 tis. USD
15.09.18
14:00
finále Colmegna Martina (Tal.) /
Di Sarra Federica (Tal.)
2 7 6 2.03 I H2H O
Arbuthnott Emily (V.Br.) /
Hobgarski Katharina (Nem.)
0 6 (0) 2 1.61
14.09.18
17:00
semifinále Colmegna Martina (Tal.) /
Di Sarra Federica (Tal.)
2 6 6 I H2H O
Kung Leonie (Švaj.) /
Zantedeschi Aurora (Tal.)
0 3 3
14.09.18
16:00
semifinále Arbuthnott Emily (V.Br.) /
Hobgarski Katharina (Nem.)
2 6 7 I H2H O
Hsu Chieh-Yu (Taipei) /
Scholl Chi Chi (USA)
0 2 5
14.09.18
13:35
štvťfinále Hsu Chieh-Yu (Taipei) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.68 I H2H O
Alves Carolina Meligeni Rodrigues (Braz.) /
Kennel Karin (Švaj.)
0 4 2 1.95
14.09.18
12:50
štvťfinále Colmegna Martina (Tal.) /
Di Sarra Federica (Tal.)
2 6 7 1.38 I H2H O
Samir Sandra (Egy.) /
Van Nguyen Chanelle (USA)
0 3 5 2.67
14.09.18
13:30
štvťfinále Kung Leonie (Švaj.) /
Zantedeschi Aurora (Tal.)
2 6 6 11 1.93 I H2H O
Burillo Escorihuela Irene (Špan.) /
Papamichail Despina (Gr)
1 7 (3) 1 9 1.69
13.09.18
21:45
štvťfinále Arbuthnott Emily (V.Br.) /
Hobgarski Katharina (Nem.)
2 6 6 2.36 I H2H O
Eraydin Basak (Tur.) /
Ruse Elena Gabriela (Rum.)
0 1 2 1.45
12.09.18
18:40
osemfinale Kung Leonie (Švaj.) /
Zantedeschi Aurora (Tal.)
2 7 6 2.75 I H2H O
Leykina Polina (Rus.) /
Zarazua Renata (Mex.)
0 6 (5) 2 1.32
12.09.18
19:20
osemfinale Burillo Escorihuela Irene (Špan.) /
Papamichail Despina (Gr)
1 1.74 I H2H O
Moratelli Angelica (Tal.) /
Parrizas-Diaz Nuria (Špan.)
0 1.86
12.09.18
20:20
osemfinale Colmegna Martina (Tal.) /
Di Sarra Federica (Tal.)
2 6 6 1.88 I H2H O
Caregaro Martina (Tal.) /
Spiteri Dalila (Tal.)
0 0 4 1.73
12.09.18
20:10
osemfinale Samir Sandra (Egy.) /
Van Nguyen Chanelle (USA)
2 6 6 1.50 I H2H O
Cao Siqi (Čína) /
Ma Shuyue (Čína)
0 4 3 2.25
12.09.18
19:55
osemfinale Arbuthnott Emily (V.Br.) /
Hobgarski Katharina (Nem.)
2 6 6 1.31 I H2H O
Eidukonyte Joana (Litva.) /
Hofer Verena (Tal.)
0 3 1 2.90
12.09.18
17:35
osemfinale Eraydin Basak (Tur.) /
Ruse Elena Gabriela (Rum.)
2 6 6 1.24 I H2H O
Pieri Tatiana (Tal.) /
Stefanini Lucrezia (Tal.)
0 1 2 3.31
12.09.18
20:00
osemfinale Alves Carolina Meligeni Rodrigues (Braz.) /
Kennel Karin (Švaj.)
2 6 7 11 1.36 I H2H O
Morderger Tayisiya (Nem.) /
Morderger Yana (Nem.)
1 7 (3) 5 9 2.67
12.09.18
20:10
osemfinale Hsu Chieh-Yu (Taipei) /
Scholl Chi Chi (USA)
2 6 6 1.22 I H2H O
Scala Camilla (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
0 2 1 3.65
18+