prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion II 2019 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
26.05.19
09:25
finále Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Maluniakova Laura (Svk)
49.19% 2 6 6 1.96 I H2H O
Kimmelmann Julia (Nem.) /
Liauw A Fong Noa (Hol.)
50.81% 0 4 2 1.70
25.05.19
09:40
semifinále Kimmelmann Julia (Nem.) /
Liauw A Fong Noa (Hol.)
45.40% 2 6 6 1.88 I H2H O
Isaeva Anhzelika (Rus.) /
Ivanov Valentina (N.Zél.)
54.60% 0 4 3 1.75
25.05.19
13:25
semifinále Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Maluniakova Laura (Svk)
45.00% 2 6 5 10 1.93 I H2H O
Ganz Fiona (Švaj.) /
Malesevic Tamara (Srb.)
55.00% 1 4 7 5 1.69
24.05.19
13:10
štvťfinále Ganz Fiona (Švaj.) /
Malesevic Tamara (Srb.)
52.63% 2 6 6 1.01 I H2H O
Biansumba Marie Perla (Ír.) /
Yordanova Kristin (Bul.)
47.37% 0 0 1 9.24
24.05.19
13:00
štvťfinále Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Maluniakova Laura (Svk)
45.83% 1 2.66 I H2H O
Astakhova Darya (Rus.) /
Oliynykova Oleksandra (Chor.)
54.17% 0 1.39
24.05.19
11:00
štvťfinále Isaeva Anhzelika (Rus.) /
Ivanov Valentina (N.Zél.)
54.60% 2 6 6 1.30 I H2H O
Kalinina Viktoriia (Rus.) /
Saidenova Noel (Rus.)
45.40% 0 3 2 2.94
24.05.19
13:10
štvťfinále Kimmelmann Julia (Nem.) /
Liauw A Fong Noa (Hol.)
56.98% 2 6 6 1.13 I H2H O
Saner Julita (Švé.) /
Sipek Lana (Chor.)
43.02% 0 1 1 4.63
23.05.19
13:00
osemfinale Biansumba Marie Perla (Ír.) /
Yordanova Kristin (Bul.)
49.50% 1 15.00 I H2H O
Schaeder Laura (Nem.) /
Schultheiss Carmen (Nem.)
50.50% 0 1.01
23.05.19
13:10
osemfinale Ganz Fiona (Švaj.) /
Malesevic Tamara (Srb.)
50.75% 2 6 6 1.07 I H2H O
Arol Wiegand Shiran (Izr.) /
Sposetti Ilaria (Tal.)
49.25% 0 4 0 6.10
21.05.19
16:30
osemfinale Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Maluniakova Laura (Svk)
49.37% 2 3 6 10 1.87 I H2H O
Malygina Elena (Est.) /
Ostlund Fanny (Švé.)
50.63% 1 6 4 8 1.77
21.05.19
13:30
osemfinale Astakhova Darya (Rus.) /
Oliynykova Oleksandra (Chor.)
51.20% 2 6 6 1.02 I H2H O
Malinak Lucia (Svk) /
Schwarcova Natalia (Svk)
48.80% 0 4 0 11.00
21.05.19
14:25
osemfinale Kalinina Viktoriia (Rus.) /
Saidenova Noel (Rus.)
50.30% 2 4 7 10 1.80 I H2H O
Jones Giorgie (Aus.) /
Mays Lisa (Aus.)
49.70% 1 6 5 8 1.81
21.05.19
15:10
osemfinale Isaeva Anhzelika (Rus.) /
Ivanov Valentina (N.Zél.)
49.75% 2 6 6 1.84 I H2H O
Shymanovich Iryna (Biel.) /
Skachkova Katsiaryna (Biel.)
50.25% 0 2 0 1.80
21.05.19
15:00
osemfinale Saner Julita (Švé.) /
Sipek Lana (Chor.)
43.48% 2 6 6 1.81 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) /
Gvozdenovic Sara (Srb.)
56.52% 0 2 1 1.81
21.05.19
13:15
osemfinale Kimmelmann Julia (Nem.) /
Liauw A Fong Noa (Hol.)
53.66% 2 6 6 1.50 I H2H O
Cadar Elena-Teodora (Rum.) /
Nepliy Elina (Rus.)
46.34% 0 1 2 2.30
18+