prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Arad 2019 / Rumunsko, antuka , LIVE, ATP Arad 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
17.09.19 09:10 |
osemfinale | Selekhmeteva Oksana (Rus.) (795) | 62.42% | 2 | 6 | 6 | 1.55 | I H2H O | |||
Brancaccio Nuria (Tal.) (818) | 37.58% | 0 | 3 | 3 | 2.21 | ||||||
17.09.19 09:10 |
osemfinale | Stokke Melanie (Nór.) (480) | 67.01% | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O | |||
Arcidiacono Federica (Tal.) (811) | 32.99% | 0 | 2 | 4 | 4.15 | ||||||
17.09.19 10:35 |
osemfinale | Isaeva Anhzelika (Rus.) (802) | 39.63% | 2 | 7 | 6 | 10 | 4.52 | I H2H O | ||
Carrillo Marin Alba (Špan.) (525) | 60.37% | 1 | 5 | 7 (5) | 4 | 1.14 | |||||
17.09.19 11:05 |
osemfinale | Drahota Szabo Dorka (Ma) (1105) | 42.19% | 2 | 6 | 2 | 12 | 3.57 | I H2H O | ||
Dinu Cristina (Rum.) (543) | 57.81% | 1 | 4 | 6 | 10 | 1.24 | |||||
17.09.19 10:40 |
osemfinale | Tatarus Gabriela Nicole (Rum.) (937) | 33.33% | 2 | 3 | 7 | 10 | 2.42 | I H2H O | ||
Escauriza Lara (Par.) (905) | 66.67% | 1 | 6 | 6 (7) | 5 | 1.45 | |||||
17.09.19 09:00 |
osemfinale | Burger Cindy (Hol.) (460) | 64.43% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Arango Emiliana (Kol.) (1013) | 35.57% | 0 | 2 | 0 | 3.73 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. kolo | Isaeva Anhzelika (Rus.) (796) | 41.20% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.08 | I H2H O | ||
Marko Iulia (Rum.) | 58.80% | 1 | 6 | 1 | 3 | 5.65 | |||||
16.09.19 11:30 |
2. kolo | Dinu Cristina (Rum.) (536) | 64.35% | 2 | 6 | 6 | 1.18 | I H2H O | |||
Sumova Diana (ČR) (965) | 35.65% | 0 | 0 | 0 | 4.03 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. kolo | Drahota Szabo Dorka (Ma) (1050) | 39.66% | 2 | 7 | 6 | 1.75 | I H2H O | |||
Horackova Gabriela (ČR) (835) | 60.34% | 0 | 6 (4) | 3 | 1.90 | ||||||
16.09.19 11:30 |
2. kolo | Escauriza Lara (Par.) (926) | 41.30% | 2 | 4 | 7 | 10 | 2.25 | I H2H O | ||
Bosio Victoria (Arg.) (554) | 58.70% | 1 | 6 | 5 | 8 | 1.57 | |||||
16.09.19 13:30 |
2. kolo | Tatarus Gabriela Nicole (Rum.) (897) | 36.71% | 2 | 6 | 6 | 1.91 | I H2H O | |||
Malesevic Tamara (Srb.) (858) | 63.29% | 0 | 3 | 0 | 1.73 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. kolo | Burger Cindy (Hol.) (572) | 55.91% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Popescu Maria Alexandra Medeea (Rum.) | 44.09% | 0 | 1 | 0 | 10.08 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. kolo | Arango Emiliana (Kol.) (1015) | 54.03% | 2 | 0 | 6 | 10 | 1.04 | I H2H O | ||
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) | 45.97% | 1 | 6 | 4 | 3 | 7.36 | |||||
16.09.19 11:30 |
2. kolo | Selekhmeteva Oksana (Rus.) (793) | 65.09% | 2 | 6 | 6 | 1.04 | I H2H O | |||
Surova Viktoria (Svk) (1236) | 34.91% | 0 | 1 | 2 | 7.10 | ||||||
16.09.19 13:30 |
2. kolo | Brancaccio Nuria (Tal.) (814) | 62.60% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Gvozdenovic Sara (Srb.) | 37.40% | 0 | 2 | 3 | 8.50 | ||||||
16.09.19 11:30 |
2. kolo | Carrillo Marin Alba (Špan.) (534) | 52.54% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Munteanu Tania (Rum.) | 47.46% | 0 | 1 | 0 | 8.05 | ||||||
16.09.19 10:00 |
2. kolo | Arcidiacono Federica (Tal.) (806) | 65.31% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.18 | I H2H O | ||
Duca Gabriela (Rum.) (1061) | 34.69% | 1 | 2 | 7 | 6 | 4.04 | |||||
16.09.19 10:00 |
2. kolo | Stokke Melanie (Nór.) (512) | 76.40% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Panfilov Lara (Hol.) (1199) | 23.60% | 0 | 0 | 3 | 8.91 | ||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Duca Gabriela (Rum.) (1061) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milatova Sofia (Svk) (1229) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Munteanu Tania (Rum.) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Gemovic Elena (Srb.) (1258) | 1 | 6 | 4 | 6 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Marko Iulia (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gvozdenovic Jovana (Srb.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Sumova Diana (ČR) (965) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Corneanu Oana Smaranda (Rum.) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Drahota Szabo Dorka (Ma) (1050) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Svatikova Laura (Svk) (1258) | 0 | 3 | 6 (2) | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Horackova Gabriela (ČR) (835) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Velcea Andreea (Rum.) (1121) | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Escauriza Lara (Par.) (926) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Novac Izabela Gabriela (Rum.) (1229) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Tatarus Gabriela Nicole (Rum.) (897) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Muller Nikoletta (Ma) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Malesevic Tamara (Srb.) (858) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Szlavikovics Szabina (Ma) (1024) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Popescu Maria Alexandra Medeea (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reljic Andjela (Aus.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Amariei Ilinca Dalina (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vlaiculescu Iulia (Rum.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Arango Emiliana (Kol.) (1015) | 2 | 7 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Cadar Elena-Teodora (Rum.) (840) | 1 | 5 | 7 | 3 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Surova Viktoria (Svk) (1236) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ciuca Alessia Beatrice (Rum.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Gvozdenovic Sara (Srb.) | 2 | 1 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Augustinova Natalie (ČR) | 1 | 6 | 2 | 10 | |||||||
15.09.19 ?? |
1. kolo | Panfilov Lara (Hol.) (1199) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Lanca Sara (Por.) (1125) | 0 | 5 | 3 |