prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Houston (XI) 2019 / USA, tvrdý , www, LIVE, DRAW
dotácia: 162 tis. USD
17.11.19
04:32
finále Erlich Jonathan (Izr.) /
Gonzalez Santiago (Mex.)
2 6 7 I H2H O
Behar Ariel (Uru.) /
Escobar Gonzalo (Ekv.)
0 3 6 (4)
16.11.19
00:56
štvťfinále Behar Ariel (Uru.) /
Escobar Gonzalo (Ekv.)
57.95% 2 7 6 1.37 I H2H O
Bangoura Sekou (USA) /
Nanda Govind (USA)
42.05% 0 5 3 2.82
16.11.19
00:35
štvťfinále Huey Treat (Fili.) /
Verbeek Sem (Hol.)
50.00% 2 6 6 1.90 I H2H O
Reyes-Varela Miguel-Angel (Mex.) /
Romboli Fernando (Braz.)
50.00% 0 3 1 1.79
16.11.19
00:05
štvťfinále Erlich Jonathan (Izr.) /
Gonzalez Santiago (Mex.)
54.29% 2 6 7 1.60 I H2H O
Balaji N. Sriram (Ind.) /
Nedunchezhiyan Jeevan (Ind.)
45.71% 0 2 6 (4) 2.15
16.11.19
20:15
semifinále Behar Ariel (Uru.) /
Escobar Gonzalo (Ekv.)
40.79% 2 3 6 10 1.71 I H2H O
Bambridge Luke (V.Br.) /
Lammons Nathaniel (USA)
59.21% 1 6 3 8 1.95
16.11.19
20:30
semifinále Erlich Jonathan (Izr.) /
Gonzalez Santiago (Mex.)
50.67% 2 2 7 10 1.52 I H2H O
Huey Treat (Fili.) /
Verbeek Sem (Hol.)
49.33% 1 6 5 3 2.35
15.11.19
22:15
štvťfinále Bambridge Luke (V.Br.) /
Lammons Nathaniel (USA)
62.69% 2 6 6 1.57 I H2H O
Pasha Nathan (USA) /
Schnur Max Jacob (USA)
37.31% 0 1 4 2.26
14.11.19
02:25
osemfinale Behar Ariel (Uru.) /
Escobar Gonzalo (Ekv.)
47.56% 2 6 6 1.91 I H2H O
Galloway Robert (USA) /
Maytin Roberto (Ven.)
52.44% 0 4 0 1.76
14.11.19
01:25
osemfinale Huey Treat (Fili.) /
Verbeek Sem (Hol.)
48.72% 2 6 3 10 2.04 I H2H O
Klahn Bradley (USA) /
Withrow Jackson J. (USA)
51.28% 1 4 6 7 1.67
14.11.19
02:30
osemfinale Reyes-Varela Miguel-Angel (Mex.) /
Romboli Fernando (Braz.)
48.81% 2 6 6 1.72 I H2H O
Martinez Luis David (Ven.) /
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.)
51.19% 0 4 4 1.98
14.11.19
03:45
osemfinale Balaji N. Sriram (Ind.) /
Nedunchezhiyan Jeevan (Ind.)
47.37% 2 6 4 10 1.97 I H2H O
Margaroli Luca (Švaj.) /
Vavassori Andrea (Tal.)
52.63% 1 3 6 7 1.73
14.11.19
03:35
osemfinale Pasha Nathan (USA) /
Schnur Max Jacob (USA)
48.28% 2 6 6 1.83 I H2H O
King Evan (USA) /
Reese Hunter (USA)
51.72% 0 4 2 1.84
13.11.19
23:35
osemfinale Bambridge Luke (V.Br.) /
Lammons Nathaniel (USA)
57.63% 2 6 7 1.29 I H2H O
Jung Jason (Taipei) /
Krueger Mitchell (USA)
42.37% 0 1 6 (4) 3.21
13.11.19
01:05
osemfinale Bangoura Sekou (USA) /
Nanda Govind (USA)
45.38% 2 6 6 1.83 I H2H O
Redlicki Michael (USA) /
Ritschard Alexander (Švaj.)
54.62% 0 2 2 1.83
12.11.19
22:25
osemfinale Erlich Jonathan (Izr.) /
Gonzalez Santiago (Mex.)
53.85% 2 6 6 1.14 I H2H O
Bendeck Jaime (Hond.) /
Holt Brandon (USA)
46.15% 0 1 2 4.96
18+