prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Antalya (X) IV 2019 / Turecko, tvrdý , ATP Antalya (X) IV 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Sokovic Nevena (Srb.) (1213) | 48.17% | 2 | 6 | 6 | 1.79 | I H2H O | |||
Mikulski Julia (Nem.) | 51.83% | 0 | 4 | 2 | 1.85 | ||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Ainitdinova Gozal (Kaz.) (511) | 59.06% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) (1181) | 40.94% | 0 | 1 | 2 | 8.02 | ||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Matviyenko Lisa (Nem.) (561) | 49.28% | 2 | 6 | 6 | 1.26 | I H2H O | |||
Pepelyaeva Veronika (Rus.) (1213) | 50.72% | 0 | 3 | 1 | 3.26 | ||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Petrenko Viktoriya (Ukr.) (1225) | 40.81% | 2 | 6 | 7 | 2.83 | I H2H O | |||
Seibold Emily (Nem.) (907) | 59.19% | 0 | 0 | 6 (3) | 1.35 | ||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Gabric Anna (Nem.) (935) | 47.57% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Reinhardt Erika (Nem.) | 52.43% | 0 | 1 | 1 | 6.18 | ||||||
15.10.19 09:00 |
osemfinale | Sakellaridi Sapfo (Gr) (1041) | 51.56% | 2 | 6 | 6 | 1.69 | I H2H O | |||
Farbas Reka (Ma) | 48.44% | 0 | 4 | 3 | 1.96 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Seibold Emily (Nem.) (890) | 55.00% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Karatancheva Lia (Bul.) | 45.00% | 0 | 1 | 0 | 5.53 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Petrenko Viktoriya (Ukr.) (1225) | 49.75% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Triebe Juliane (Nem.) | 50.25% | 0 | 3 | 0 | 2.14 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Gabric Anna (Nem.) (934) | 45.49% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Gubina Polina (Ukr.) | 54.51% | 0 | 4 | 2 | 5.55 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Reinhardt Erika (Nem.) | 57.29% | 2 | 1 | 6 | 10 | 7.40 | I H2H O | ||
Mader Corina (Švaj.) | 42.71% | 1 | 6 | 4 | 5 | 1.05 | |||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Sakellaridi Sapfo (Gr) (1042) | 43.17% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.35 | I H2H O | ||
Petrovskaia Vladislava (Rus.) | 56.83% | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.83 | |||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Farbas Reka (Ma) | 54.04% | 2 | 6 | 6 | 1.83 | I H2H O | |||
Uyar Melis Ayda (Tur.) | 45.96% | 0 | 2 | 1 | 1.84 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Mikulski Julia (Nem.) | 52.81% | 2 | 7 | 6 | 4.45 | I H2H O | |||
Mogilnitskaya Yana (Rus.) (1150) | 47.19% | 0 | 6 (3) | 3 | 1.15 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Sokovic Nevena (Srb.) (1213) | 59.00% | 2 | 6 | 6 | 10 | 1.30 | I H2H O | ||
Baravi Adelina (Rus.) (1129) | 41.00% | 1 | 7 (4) | 2 | 7 | 3.08 | |||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Pepelyaeva Veronika (Rus.) (1213) | 49.06% | 2 | 6 | 6 | 1.28 | I H2H O | |||
Sevcikova Linda (ČR) | 50.94% | 0 | 1 | 2 | 3.27 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Matviyenko Lisa (Nem.) (566) | 52.92% | 2 | 7 | 7 | 1.05 | I H2H O | |||
Horvath Adrienn (Ma) (1230) | 47.08% | 0 | 6 (3) | 6 (6) | 7.35 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) (1181) | 52.99% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Graovac Angelina (Aus.) | 47.01% | 0 | 2 | 0 | 4.80 | ||||||
14.10.19 09:00 |
2. kolo | Ainitdinova Gozal (Kaz.) (513) | 60.77% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Schmidt Antonia (Nem.) | 39.23% | 0 | 1 | 1 | 6.50 | ||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Graovac Angelina (Aus.) | 2 | 7 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Njoze Mirabelle (V.Br.) (1228) | 1 | 6 (3) | 6 | 5 | |||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Sarioglan Zeynep Sena (Tur.) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Juric Ivonne (Nem.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Horvath Adrienn (Ma) (1230) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mair Laura (Tal.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Sevcikova Linda (ČR) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Schmitz Alissa (Nem.) | 1 | 4 | 6 | 8 | |||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Karatancheva Lia (Bul.) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Diez Camilla (Tal.) | 1 | 7 | 0 | 1 | |||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Petrenko Viktoriya (Ukr.) (1225) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mikhaylova Victoria (Rus.) (1197) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Gubina Polina (Ukr.) | 2 | 7 | 5 | 11 | I H2H O | ||||
Zvonaru Ioana (Rum.) | 1 | 6 (5) | 7 | 9 | |||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Reinhardt Erika (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Maria (Ekv.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Petrovskaia Vladislava (Rus.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Petrova Anastasia (Ma) | 0 | 6 (5) | 1 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Uyar Melis Ayda (Tur.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mishieva Nikol (Rus.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
13.10.19 11:30 |
1. kolo | Mikulski Julia (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Ramirez Maria Del Mar Gabriela (Mex.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
13.10.19 11:30 |
1. kolo | Baravi Adelina (Rus.) (1129) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Tinaztepe Tuana (Tur.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
13.10.19 09:00 |
1. kolo | Schmidt Antonia (Nem.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Tuayeva Alana (Rus.) | 0 | 1 | 5 |