prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XI) III 2019 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
30.11.19
13:00
finále Amariei Ilinca Dalina (Rum.) /
Ciuca Alessia Beatrice (Rum.)
47.58% 2 6 6 2.89 I H2H O
Astakhova Darya (Rus.) /
Glushko Lina (Izr.)
52.42% 0 3 3 1.35
29.11.19
14:15
semifinále Amariei Ilinca Dalina (Rum.) /
Ciuca Alessia Beatrice (Rum.)
46.10% 2 6 6 2.25 I H2H O
Cervino Ruiz Celia (Špan.) /
Ochsner Svenja (Švaj.)
53.90% 0 1 3 1.48
29.11.19
14:15
semifinále Astakhova Darya (Rus.) /
Glushko Lina (Izr.)
42.17% 2 6 3 10 2.15 I H2H O
Siedliska Natalia (Nem.) /
Zeballos Melgar Noelia (Bol.)
57.83% 1 0 6 6 1.59
28.11.19
16:00
štvťfinále Cervino Ruiz Celia (Špan.) /
Ochsner Svenja (Švaj.)
57.27% 2 6 2 10 1.31 I H2H O
Duca Gabriela (Rum.) /
Svatikova Laura (Svk)
42.73% 1 3 6 8 3.05
28.11.19
13:00
štvťfinále Amariei Ilinca Dalina (Rum.) /
Ciuca Alessia Beatrice (Rum.)
44.74% 1 2.29 I H2H O
Schaefer Dominique (Peru) /
Vangelova Ani (Bul.)
55.26% 0 1.52
28.11.19
14:00
štvťfinále Siedliska Natalia (Nem.) /
Zeballos Melgar Noelia (Bol.)
60.00% 2 6 6 1.20 I H2H O
Cvetkovic Tina (Slov.) /
Stara Lenka (Svk)
40.00% 0 4 3 3.80
28.11.19
14:40
štvťfinále Astakhova Darya (Rus.) /
Glushko Lina (Izr.)
60.00% 2 7 2 10 1.71 I H2H O
Klasen Anna (Nem.) /
Neuwirth Yvonne (Rak.)
40.00% 1 5 6 7 1.96
27.11.19
14:05
osemfinale Schaefer Dominique (Peru) /
Vangelova Ani (Bul.)
51.82% 2 6 3 12 1.16 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) /
Nadel Nicole (Izr.)
48.18% 1 2 6 10 4.35
27.11.19
14:30
osemfinale Duca Gabriela (Rum.) /
Svatikova Laura (Svk)
54.09% 2 6 7 1.07 I H2H O
Kallistrou Maria (Gr) /
Pavlou Dimitra (Gr)
45.91% 0 2 5 6.00
26.11.19
13:00
osemfinale Cervino Ruiz Celia (Špan.) /
Ochsner Svenja (Švaj.)
42.73% 2 6 6 1.99 I H2H O
Hoste Ferrer Claudia (Špan.) /
Lukacs Vanda (Ma)
57.27% 0 2 3 1.70
26.11.19
13:00
osemfinale Amariei Ilinca Dalina (Rum.) /
Ciuca Alessia Beatrice (Rum.)
51.72% 2 6 6 1.13 I H2H O
Koldobski Koral (Izr.) /
Suresh Anjana (Kan.)
48.28% 0 2 1 4.79
26.11.19
14:45
osemfinale Astakhova Darya (Rus.) /
Glushko Lina (Izr.)
57.95% 2 6 6 1.64 I H2H O
Arkadianou Anna (Gr) /
Nepliy Elina (Rus.)
42.05% 0 1 2 2.06
26.11.19
13:45
osemfinale Klasen Anna (Nem.) /
Neuwirth Yvonne (Rak.)
51.97% 2 6 6 1.19 I H2H O
Bereznyak Shelly (Izr.) /
Corneanu Oana Smaranda (Rum.)
48.03% 0 1 0 4.08
26.11.19
14:55
osemfinale Cvetkovic Tina (Slov.) /
Stara Lenka (Svk)
52.26% 2 6 6 1.15 I H2H O
Popescu Maria Alexandra Medeea (Rum.) /
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum.)
47.74% 0 1 1 4.40
26.11.19
14:35
osemfinale Siedliska Natalia (Nem.) /
Zeballos Melgar Noelia (Bol.)
60.00% 2 6 6 1.04 I H2H O
Fulop Rafailia Nikoletta (Gr) /
Mesochoritou Galateia (Gr)
40.00% 0 4 3 7.15
18+