prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XII) 2019 / Grécko, tvrdý
dotácia: 15 tis. USD
15.12.19
15:55
finále Thanos Aristotelis (Gr) /
Theodorou Eleftherios (Gr)
42.86% 1 2.93 I H2H O
Pichler David (Rak.) /
Sachko Vitaliy (Ukr.)
57.14% 0 1.33
13.12.19
15:55
semifinále Thanos Aristotelis (Gr) /
Theodorou Eleftherios (Gr)
2 6 2 10 I H2H O
Vivero Gonzalez Pablo (Špan.) /
Zukas Matias (Arg.)
1 4 6 2
13.12.19
15:45
semifinále Pichler David (Rak.) /
Sachko Vitaliy (Ukr.)
55.65% 2 2 7 10 1.35 I H2H O
Beloborodko Illya (Ukr.) /
Zgirovsky Alexander (Biel.)
44.35% 1 6 5 3 2.87
13.12.19
14:00
štvťfinále Thanos Aristotelis (Gr) /
Theodorou Eleftherios (Gr)
48.10% 2 3 7 10 5.04 I H2H O
Jeong Yeongseok (J.Kor.) /
Park Uisung (J.Kor.)
51.90% 1 6 6 (9) 8 1.12
13.12.19
11:30
štvťfinále Vivero Gonzalez Pablo (Špan.) /
Zukas Matias (Arg.)
56.44% 2 6 6 1.05 I H2H O
Sim Seongbin (J.Kor.) /
Turco Andrea (1996) (Tal.)
43.56% 0 3 2 7.50
12.12.19
14:10
štvťfinále Pichler David (Rak.) /
Sachko Vitaliy (Ukr.)
47.70% 2 7 4 11 1.09 I H2H O
Nincevic Frane (Chor.) /
Nincevic Luka (Chor.)
52.30% 1 6 (5) 6 9 6.23
12.12.19
14:20
štvťfinále Beloborodko Illya (Ukr.) /
Zgirovsky Alexander (Biel.)
53.85% 2 6 3 10 1.43 I H2H O
Kobelt Peter (USA) /
Yeshaya Omer (Izr.)
46.15% 1 1 6 5 2.55
11.12.19
14:45
osemfinale Vivero Gonzalez Pablo (Špan.) /
Zukas Matias (Arg.)
58.23% 2 6 6 1.25 I H2H O
Donski Alexander (Bul.) /
Tsitsipas Petros (Gr)
41.77% 0 2 2 3.42
11.12.19
14:55
osemfinale Beloborodko Illya (Ukr.) /
Zgirovsky Alexander (Biel.)
52.61% 2 6 6 1.14 I H2H O
Dray Eitan (Izr.) /
Manekas Athanassios (Gr)
47.39% 0 0 1 4.65
11.12.19
14:15
osemfinale Pichler David (Rak.) /
Sachko Vitaliy (Ukr.)
53.21% 1 6 1 1.11 I H2H O
Jones Adam (V.Br.) /
Parker Stuart (V.Br.)
46.79% 0 2 1 5.11
11.12.19
14:55
osemfinale Jeong Yeongseok (J.Kor.) /
Park Uisung (J.Kor.)
53.77% 2 6 6 1.26 I H2H O
Moroni Filippo (Tal.) /
Roggero Tommaso (Tal.)
46.23% 0 2 3 3.31
10.12.19
17:45
osemfinale Nincevic Frane (Chor.) /
Nincevic Luka (Chor.)
50.60% 2 6 6 1.04 I H2H O
Hodkin Sean (V.Br.) /
Pivoluska Juraj (Svk)
49.40% 0 2 2 7.44
10.12.19
17:00
osemfinale Thanos Aristotelis (Gr) /
Theodorou Eleftherios (Gr)
45.78% 2 6 2 10 6.50 I H2H O
Ianakiev Milen (Nem.) /
Lazarov Alexandar (Bul.)
54.22% 1 4 6 6 1.06
10.12.19
18:25
osemfinale Sim Seongbin (J.Kor.) /
Turco Andrea (1996) (Tal.)
52.26% 2 6 6 1.12 I H2H O
Dagan Guy (Izr.) /
Zonder Ido (Izr.)
47.74% 0 3 2 4.85
10.12.19
17:35
osemfinale Kobelt Peter (USA) /
Yeshaya Omer (Izr.)
40.74% 2 4 6 10 2.83 I H2H O
Kalovelonis Markos (Gr) /
Pervolarakis Michail (Gr)
59.26% 1 6 3 6 1.35
18+