prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Doha 2020 / Katar, tvrdý , www, LIVE, DRAW
dotácia: 3240 tis. USD
28.02.20
18:50
finále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Strycova Barbora (ČR)
57.75% 2 6 5 10 1.50 I H2H O
Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
42.25% 1 2 7 2 2.59
27.02.20
15:15
semifinále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Strycova Barbora (ČR)
52.63% 2 6 4 12 1.53 I H2H O
Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
47.37% 1 4 6 10 2.44
27.02.20
13:40
semifinále Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
42.86% 2 6 1 10 2.72 I H2H O
Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
57.14% 1 4 6 7 1.45
26.02.20
14:40
štvťfinále Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
56.10% 2 6 6 1.17 I H2H O
Buyukakcay Cagla (Tur.) /
Siegemund Laura (Nem.)
43.90% 0 1 2 4.72
26.02.20
18:10
štvťfinále Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
40.24% 2 4 6 10 2.62 I H2H O
Mertens Elise (Bel.) /
Sabalenka Aryna (Biel.)
59.76% 1 6 1 4 1.48
26.02.20
19:00
štvťfinále Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Strycova Barbora (ČR)
57.83% 2 6 6 1.25 I H2H O
Bencic Belinda (Švaj.) /
Kenin Sofia (USA)
42.17% 0 4 2 3.77
26.02.20
15:50
štvťfinále Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
60.26% 2 6 6 1.27 I H2H O
Melichar Nicole (USA) /
Xu Yi-Fan (Čína)
39.74% 0 3 3 3.65
25.02.20
17:35
osemfinale Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
56.96% 2 6 6 1.28 I H2H O
Alexandrova Ekaterina (Rus.) /
Blinkova Anna (Rus.)
43.04% 0 2 3 3.64
25.02.20
13:35
osemfinale Babos Timea (Ma) /
Mladenovic Kristina (Fra.)
59.52% 2 4 6 10 1.30 I H2H O
Hradecka Lucie (ČR) /
Klepac Andreja (Slov.)
40.48% 1 6 3 6 3.31
25.02.20
19:55
osemfinale Melichar Nicole (USA) /
Xu Yi-Fan (Čína)
54.29% 2 6 1 10 1.62 I H2H O
Duan Ying-Ying (Čína) /
Kudermetova Veronika (Rus.)
45.71% 1 4 6 5 2.24
25.02.20
19:25
osemfinale Buyukakcay Cagla (Tur.) /
Siegemund Laura (Nem.)
42.59% 1 3.40 I H2H O
Chan Hao-Ching (Taipei) /
Chan Latisha (Taipei)
57.41% 0 1.30
25.02.20
19:35
osemfinale Bencic Belinda (Švaj.) /
Kenin Sofia (USA)
51.85% 2 7 6 1.83 I H2H O
Han Xin-Yun (Čína) /
Peng Shuai (Čína)
48.15% 0 6 (3) 1 1.93
25.02.20
16:10
osemfinale Hsieh Su-Wei (Taipei) /
Strycova Barbora (ČR)
62.69% 2 6 6 1.14 I H2H O
Kichenok Lyudmyla (Ukr.) /
Kichenok Nadiya (Ukr.)
37.31% 0 2 2 5.32
25.02.20
19:05
osemfinale Mertens Elise (Bel.) /
Sabalenka Aryna (Biel.)
62.65% 2 6 6 10 1.43 I H2H O
Flipkens Kirsten (Bel.) /
Mattek Bethanie (USA)
37.35% 1 7 (6) 2 7 2.68
24.02.20
18:35
1. kolo Han Xin-Yun (Čína) /
Peng Shuai (Čína)
53.13% 2 6 6 1.24 I H2H O
Linette Magda (Poľ.) /
Tig Patricia Maria (Rum.)
46.87% 0 3 2 4.20
24.02.20
15:50
1. kolo Bencic Belinda (Švaj.) /
Kenin Sofia (USA)
41.46% 2 6 7 2.52 I H2H O
Barty Ashleigh (Aus.) /
Schuurs Demi (Hol.)
58.54% 0 4 6 (5) 1.45
24.02.20
17:25
1. kolo Buyukakcay Cagla (Tur.) /
Siegemund Laura (Nem.)
45.51% 2 6 7 3.60 I H2H O
Garcia Caroline (Fra.) /
Mirza Sania (Ind.)
54.49% 0 4 5 1.22
24.02.20
19:05
1. kolo Dabrowski Gabriela (Kan.) /
Ostapenko Jelena (Lot.)
56.96% 2 6 6 1.45 I H2H O
Christian Kaitlyn (USA) /
Kalashnikova Oksana (Gruz.)
43.04% 0 2 2 2.52
24.02.20
20:50
1. kolo Alexandrova Ekaterina (Rus.) /
Blinkova Anna (Rus.)
47.41% 2 5 6 10 2.16 I H2H O
Jurak Darija (Chor.) /
Shvedova Yaroslava (Kaz.)
52.59% 1 7 3 7 1.60
24.02.20
18:45
1. kolo Duan Ying-Ying (Čína) /
Kudermetova Veronika (Rus.)
53.98% 2 3 6 10 1.43 I H2H O
Kudryavtseva Alla (Rus.) /
Srebotnik Katarina (Slov.)
46.02% 1 6 3 4 2.55
24.02.20
17:15
1. kolo Hradecka Lucie (ČR) /
Klepac Andreja (Slov.)
55.88% 2 3 6 10 1.55 I H2H O
Zhang Shuai (Čína) /
Zheng Saisai (Čína)
44.12% 1 6 3 7 2.26
24.02.20
20:00
osemfinale Krejcikova Barbora (ČR) /
Siniakova Katerina (ČR)
61.33% 2 6 6 1.30 I H2H O
Ninomiya Makoto (Jap.) /
Yang Zhaoxuan (Čína)
38.67% 0 1 3 3.38
23.02.20
13:40
1. kolo Flipkens Kirsten (Bel.) /
Mattek Bethanie (USA)
58.04% 2 6 6 1.30 I H2H O
Svitolina Elina (Ukr.) /
Yastremska Dayana (Ukr.)
41.96% 0 3 3 3.15
23.02.20
16:45
1. kolo Melichar Nicole (USA) /
Xu Yi-Fan (Čína)
58.21% 2 6 7 1.45 I H2H O
Guarachi Alexa (Chile) /
Rosolska Alicja (Poľ.)
41.79% 0 3 6 (2) 2.74
23.02.20
15:00
1. kolo Chan Hao-Ching (Taipei) /
Chan Latisha (Taipei)
60.94% 2 6 6 1.40 I H2H O
Aoyama Shuko (Jap.) /
Shibahara Ena (Jap.)
39.06% 0 3 3 2.68
23.02.20
16:25
1. kolo Ninomiya Makoto (Jap.) /
Yang Zhaoxuan (Čína)
55.56% 2 6 3 10 1.84 I H2H O
Carter Hayley (USA) /
Stefani Luisa (Braz.)
44.44% 1 2 6 7 1.84
23.02.20
15:10
1. kolo Kichenok Lyudmyla (Ukr.) /
Kichenok Nadiya (Ukr.)
40.26% 2 7 1 10 3.25 I H2H O
Bertens Kiki (Hol.) /
Goerges Julia (Nem.)
59.74% 1 5 6 3 1.33
18+