prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Antalya II 2020 / Turecko, antuka , www, LIVE
dotácia: 15 tis. USD
18.01.20
11:30
finále Akkoyun Umut (Tur.) /
Cagnina Julien (Bel.)
50.65% 2 6 6 1.69 I H2H O
Petrone Alessandro (Tal.) /
Prevosto Luca (Tal.)
49.35% 0 3 4 1.94
17.01.20
11:00
semifinále Petrone Alessandro (Tal.) /
Prevosto Luca (Tal.)
59.21% 2 7 6 1.18 I H2H O
Soyler Osmancan (Tur.) /
Turker Mert Naci (Tur.)
40.79% 0 6 (4) 3 4.05
17.01.20
12:40
semifinále Akkoyun Umut (Tur.) /
Cagnina Julien (Bel.)
46.75% 2 6 6 2.13 I H2H O
Altuna Tuna (Tur.) /
Erel Yanki (Tur.)
53.25% 0 3 4 1.59
16.01.20
12:40
štvťfinále Soyler Osmancan (Tur.) /
Turker Mert Naci (Tur.)
46.91% 2 3 6 10 2.26 I H2H O
Sorrentino Luigi (Tal.) /
Vatteroni Lorenzo (Tal.)
53.09% 1 6 3 5 1.55
16.01.20
13:15
štvťfinále Petrone Alessandro (Tal.) /
Prevosto Luca (Tal.)
56.88% 2 6 6 1.50 I H2H O
Ivanov Vladislav (Rus.) /
Skatov Timofey (Kaz.)
43.12% 0 2 2 2.35
16.01.20
12:30
štvťfinále Akkoyun Umut (Tur.) /
Cagnina Julien (Bel.)
59.04% 2 6 3 10 1.40 I H2H O
Bruna Esteban (Chile) /
Bruna Nicolas (Chile)
40.96% 1 4 6 2 2.68
16.01.20
13:45
štvťfinále Altuna Tuna (Tur.) /
Erel Yanki (Tur.)
51.95% 2 6 6 1.67 I H2H O
Madaras Dragos Nicolae (Rum.) /
Manda Calin (Rum.)
48.05% 0 4 2 2.03
14.01.20
13:45
osemfinale Petrone Alessandro (Tal.) /
Prevosto Luca (Tal.)
60.00% 2 6 6 1.18 I H2H O
Hu Xin (Čína) /
Trapeznikov Zakhar (Rus.)
40.00% 0 3 4 4.15
14.01.20
11:00
osemfinale Ivanov Vladislav (Rus.) /
Skatov Timofey (Kaz.)
52.67% 2 6 6 1.18 I H2H O
Akay Cihan (Aus.) /
Ilkel Berk (Tur.)
47.33% 0 1 4 3.70
14.01.20
12:30
osemfinale Soyler Osmancan (Tur.) /
Turker Mert Naci (Tur.)
48.15% 2 9 6 4.76 I H2H O
Antonescu Vasile (Rum.) /
Boluda-Purkiss Carlos (Špan.)
51.85% 0 6 (6) 3 1.11
14.01.20
12:15
osemfinale Sorrentino Luigi (Tal.) /
Vatteroni Lorenzo (Tal.)
53.04% 2 6 6 1.40 I H2H O
Gaware Sahil (Ind.) /
Goveas Aryan (Ind.)
46.96% 0 3 3 2.50
14.01.20
12:30
osemfinale Akkoyun Umut (Tur.) /
Cagnina Julien (Bel.)
54.22% 2 6 6 1.31 I H2H O
Schell Niklas (Nem.) /
Torski Osman (Nem.)
45.78% 0 1 4 3.02
14.01.20
12:30
osemfinale Bruna Esteban (Chile) /
Bruna Nicolas (Chile)
54.32% 2 7 6 1.33 I H2H O
Falabella Lautaro Agustin (Arg.) /
Sinha Nitin Kumar (Ind.)
45.68% 0 5 3 2.75
14.01.20
11:00
osemfinale Madaras Dragos Nicolae (Rum.) /
Manda Calin (Rum.)
54.22% 2 6 6 1.12 I H2H O
Pfaff Moritz (Nem.) /
Vankan Marlon (Nem.)
45.78% 0 3 3 5.05
14.01.20
11:00
osemfinale Altuna Tuna (Tur.) /
Erel Yanki (Tur.)
54.38% 2 6 6 1.01 I H2H O
Kostov Simeon (Bul.) /
Lim Timothy (Brun.)
45.62% 0 0 4 8.26
18+