prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Antalya IX 2020 / Turecko, antuka , ATP Antalya IX 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
03.03.20 08:00 |
osemfinale | Werner Caroline (Nem.) (478) | 66.67% | 2 | 7 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Vangelova Ani (Bul.) (790) | 33.33% | 0 | 5 | 2 | 6.32 | ||||||
03.03.20 08:00 |
osemfinale | Koval Vlada (Rus.) (399) | 61.86% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (802) | 38.14% | 0 | 1 | 1 | 4.20 | ||||||
03.03.20 10:20 |
osemfinale | Ainitdinova Gozal (Kaz.) (469) | 55.35% | 2 | 6 | 6 | 1.85 | I H2H O | |||
Siskova Anna (ČR) (554) | 44.65% | 0 | 4 | 4 | 1.80 | ||||||
03.03.20 08:00 |
osemfinale | Simion Oana Georgeta (Rum.) (438) | 64.71% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.27 | I H2H O | ||
Shalimova Ekaterina (Rus.) (685) | 35.29% | 1 | 4 | 7 | 8 | 3.05 | |||||
03.03.20 07:50 |
osemfinale | Radisic Nika (Slov.) (525) | 47.90% | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Pislak Manca (Slov.) (596) | 52.10% | 0 | 2 | 2 | 1.90 | ||||||
03.03.20 08:00 |
osemfinale | Viertler Marion (Tal.) (924) | 47.06% | 2 | 6 | 7 | 2.25 | I H2H O | |||
Herazo Gonzalez Maria Fernanda (Kol.) (506) | 52.94% | 0 | 4 | 5 | 1.55 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Simion Oana Georgeta (Rum.) (440) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kajevic Ena (Chor.) (1151) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Shalimova Ekaterina (Rus.) (688) | 2 | 6 | 5 | 12 | I H2H O | ||||
Wargnier Lucie (Fra.) (579) | 1 | 1 | 7 | 10 | |||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Pislak Manca (Slov.) (592) | 32.26% | 1 | 6 | 2 | 3.28 | I H2H O | |||
Stokke Melanie (Nór.) (452) | 67.74% | 0 | 2 | 1 | 1.27 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Radisic Nika (Slov.) (525) | 46.83% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Baykan Ilayda (Tur.) | 53.17% | 0 | 2 | 4 | 9.60 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Viertler Marion (Tal.) (935) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guo Meiqi (Čína) (455) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Herazo Gonzalez Maria Fernanda (Kol.) (515) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Liebkind Nikita (Fín.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Ainitdinova Gozal (Kaz.) (471) | 59.32% | 2 | 6 | 6 | 1.25 | I H2H O | |||
Mihaila Ana Bianca (Rum.) (1020) | 40.68% | 0 | 2 | 1 | 3.43 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Siskova Anna (ČR) (554) | 57.63% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Turhan Gozde (Tur.) | 42.37% | 0 | 2 | 0 | 9.60 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Werner Caroline (Nem.) (478) | 38.68% | 2 | 6 | 0 | 10 | 2.18 | I H2H O | ||
Lizarazo Yuliana (Kol.) (580) | 61.32% | 1 | 1 | 6 | 8 | 1.58 | |||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Vangelova Ani (Bul.) (792) | 28.89% | 2 | 4 | 6 | 10 | 4.65 | I H2H O | ||
Tubello Alice (Fra.) (527) | 71.11% | 1 | 6 | 2 | 7 | 1.14 | |||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (803) | 31.58% | 2 | 7 | 6 | 2.49 | I H2H O | |||
Lamens Suzan (Hol.) (526) | 68.42% | 0 | 6 (2) | 4 | 1.45 | ||||||
02.03.20 08:00 |
2. kolo | Koval Vlada (Rus.) (397) | 67.37% | 2 | 7 | 6 | 1.28 | I H2H O | |||
Sakellaridi Sapfo (Gr) (828) | 32.63% | 0 | 6 (5) | 3 | 3.23 | ||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (803) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Alkio Aino (Fín.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Lamens Suzan (Hol.) (526) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lantigua De La Nuez Ana (Špan.) (582) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Kajevic Ena (Chor.) (1151) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Han Jiangxue (Čína) (786) | 1 | 4 | 6 | 7 | |||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Shalimova Ekaterina (Rus.) (688) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Wuarin Pauline (Švaj.) (814) | 0 | 6 (3) | 3 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Wargnier Lucie (Fra.) (579) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dema Viktoriia (Ukr.) (641) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Pislak Manca (Slov.) (592) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Paykoc Deniz (Tur.) (1272) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Baykan Ilayda (Tur.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Onal Lara (Tur.) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Viertler Marion (Tal.) (935) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Peckl Kerstin (Rak.) (1215) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Liebkind Nikita (Fín.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ege Zeynep Sila (Tur.) | 0 | 2 | 6 (6) | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Mihaila Ana Bianca (Rum.) (1020) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yavuz Zeynep Su (Tur.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Turhan Gozde (Tur.) | 2 | 1 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Turkmen Doga (Tur.) | 1 | 6 | 4 | 7 | |||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Siskova Anna (ČR) (554) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gram Olivia (Dán.) (1281) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Lizarazo Yuliana (Kol.) (580) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ovcharenko Ekaterina (Rus.) (1237) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Vangelova Ani (Bul.) (792) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Feng Shuo (Čína) (616) | 0 | 2 | |||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Tubello Alice (Fra.) (527) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Njiric Silvia (Chor.) (583) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
01.03.20 08:00 |
1. kolo | Sakellaridi Sapfo (Gr) (828) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Anil Cemre (Tur.) (1215) | 0 | 2 | 2 |