prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Heraklion (III) I 2020 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (III) I 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
12.03.20 ?? |
osemfinale | Klasen Anna (Nem.) (1011) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Wensveen Sem (Hol.) (1225) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
12.03.20 ?? |
osemfinale | Rocchetti Sofia (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bergen Mariia (Ukr.) (1283) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
12.03.20 ?? |
osemfinale | Astakhova Darya (Rus.) (521) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zund Sylvie (Lich.) | 0 | 6 | 4 | ||||||||
10.03.20 13:45 |
osemfinale | Lohan Sinead (Ír.) (1260) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Custic Marta (Špan.) (1061) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Klasen Anna (Nem.) (1011) | 53.40% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Bolebruchova Ema (Svk) | 46.60% | 0 | 1 | 3 | 4.95 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Wensveen Sem (Hol.) (1225) | 75.00% | 2 | 6 | 6 | 1.21 | I H2H O | |||
Portela Caitlyn (Aus.) | 25.00% | 0 | 1 | 2 | 3.75 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Saidenova Noel (Rus.) (1021) | 64.13% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.02 | I H2H O | ||
Malinovic Zaneta (BaH.) | 35.87% | 1 | 0 | 6 | 4 | 7.64 | |||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Diatlova Kateryna (Ukr.) | 47.00% | 2 | 6 | 6 | 2.98 | I H2H O | |||
Panfilov Lara (Hol.) (1162) | 53.00% | 0 | 4 | 1 | 1.29 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Dimitrova Daniella (Bul.) | 56.97% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Mohamad Shatoo (USA) (1039) | 43.03% | 0 | 3 | 2 | 2.63 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Duca Gabriela (Rum.) (1115) | 53.10% | 2 | 6 | 6 | 1.10 | I H2H O | |||
Kallistrou Maria (Gr) | 46.90% | 0 | 1 | 1 | 5.53 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Custic Marta (Špan.) (1061) | 48.25% | 2 | 7 | 6 | 1.17 | I H2H O | |||
Radenkovic Maja (Švé.) | 51.75% | 0 | 5 | 2 | 3.90 | ||||||
10.03.20 09:00 |
2. kolo | Lohan Sinead (Ír.) (1260) | 56.25% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Mukhortova Alina (Rus.) | 43.75% | 0 | 1 | 2 | 2.07 | ||||||
10.03.20 13:30 |
osemfinale | Saidenova Noel (Rus.) (1021) | 1 | 4 | I H2H O | ||||||
Diatlova Kateryna (Ukr.) | 0 | 2 | |||||||||
10.03.20 13:30 |
osemfinale | Dimitrova Daniella (Bul.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duca Gabriela (Rum.) (1115) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
09.03.20 15:30 |
2. kolo | Bergen Mariia (Ukr.) (1280) | 55.33% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Viglianisi Alice (Tal.) (1270) | 44.67% | 0 | 2 | 2 | 4.83 | ||||||
09.03.20 15:30 |
2. kolo | Rocchetti Sofia (Tal.) | 48.02% | 2 | 6 | 6 | 1.87 | I H2H O | |||
Lovqvist Julia (Švé.) (992) | 51.98% | 0 | 2 | 4 | 1.77 | ||||||
09.03.20 15:30 |
2. kolo | Zund Sylvie (Lich.) | 37.06% | 2 | 6 | 6 | 2.11 | I H2H O | |||
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) | 62.94% | 0 | 4 | 3 | 1.57 | ||||||
09.03.20 15:30 |
2. kolo | Astakhova Darya (Rus.) (562) | 70.75% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.05 | I H2H O | ||
Krasnova Diana (Rus.) | 29.25% | 1 | 0 | 6 | 5 | 6.30 | |||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Zund Sylvie (Lich.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Malm Olivia (Švé.) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Amariei Ilinca Dalina (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Rocchetti Sofia (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Hanesova Lucia (Svk) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Viglianisi Alice (Tal.) (1270) | 2 | 4 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Trencheva Elena (Bul.) | 1 | 6 | 5 | 3 | |||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Bergen Mariia (Ukr.) (1280) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gemovic Elena (Srb.) (1280) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
08.03.20 12:00 |
1. kolo | Bolebruchova Ema (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krueger Adelina (Nem.) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Portela Caitlyn (Aus.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanna Micol (Tal.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Malinovic Zaneta (BaH.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blackbeard Keira (Kan.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Diatlova Kateryna (Ukr.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Likhacheva Sofiia (Rus.) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
08.03.20 12:00 |
1. kolo | Dimitrova Daniella (Bul.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kalogeropoulou Vasiliki (Gr) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.03.20 12:00 |
1. kolo | Kallistrou Maria (Gr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Yordanova Kristin (Bul.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Radenkovic Maja (Švé.) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Spiridis Helena (Aus.) | 1 | 6 | 1 | 8 | |||||||
08.03.20 12:00 |
1. kolo | Mukhortova Alina (Rus.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ersoz Vanessa (Švé.) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
08.03.20 09:30 |
1. kolo | Krasnova Diana (Rus.) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Niedermeier Michaela (Nem.) | 1 | 0 | 6 | 4 |