prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (III) I 2020 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
13.03.20
??
semifinále Arcidiacono Federica (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
I H2H O
Cappelletti Monica (Tal.) /
Rocchetti Sofia (Tal.)
13.03.20
??
semifinále Astakhova Darya (Rus.) /
Avanesyan Elina (Rus.)
I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Masarova Rebeka (Špan.)
12.03.20
14:25
štvťfinále Cappelletti Monica (Tal.) /
Rocchetti Sofia (Tal.)
50.44% 2 7 6 1.84 I H2H O
Chlpac Agustina (Arg.) /
Martinich Ivania (Chile)
49.56% 0 5 0 1.80
12.03.20
15:15
štvťfinále Astakhova Darya (Rus.) /
Avanesyan Elina (Rus.)
59.52% 2 6 6 1.70 I H2H O
Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Wensveen Sem (Hol.)
40.48% 0 4 2 1.99
12.03.20
14:00
štvťfinále Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Masarova Rebeka (Špan.)
53.13% 2 6 7 1.22 I H2H O
Hennemann Caijsa Wilda (Švé.) /
Lovqvist Julia (Švé.)
46.87% 0 3 5 3.70
12.03.20
15:50
štvťfinále Arcidiacono Federica (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
56.25% 2 6 6 1.36 I H2H O
Malmqvist Linnea (Švé.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
43.75% 0 4 4 2.88
11.03.20
15:25
osemfinale Kajuru Ange Oby (Jap.) /
Wensveen Sem (Hol.)
40.51% 2 6 4 14 2.70 I H2H O
Colmegna Martina (Tal.) /
Ostlund Fanny (Švé.)
59.49% 1 4 6 12 1.40
11.03.20
15:35
osemfinale Chlpac Agustina (Arg.) /
Martinich Ivania (Chile)
51.72% 2 6 6 1.06 I H2H O
Fulop Rafailia Nikoletta (Gr) /
Kallistrou Maria (Gr)
48.28% 0 3 3 6.63
10.03.20
14:30
osemfinale Malmqvist Linnea (Švé.) /
Vanlangendonck Eliessa (Bel.)
56.90% 2 6 6 1.40 I H2H O
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Panfilov Lara (Hol.)
43.10% 0 3 4 2.60
10.03.20
17:05
osemfinale Cappelletti Monica (Tal.) /
Rocchetti Sofia (Tal.)
2 6 6 10 I H2H O
Curovic Tamara (Srb.) /
Spiteri Dalila (Tal.)
1 7 (3) 4 5
10.03.20
16:00
osemfinale Arcidiacono Federica (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
61.54% 2 6 3 10 1.40 I H2H O
Cadar Elena-Teodora (Rum.) /
Duca Gabriela (Rum.)
38.46% 1 3 6 7 2.58
10.03.20
15:00
osemfinale Hennemann Caijsa Wilda (Švé.) /
Lovqvist Julia (Švé.)
54.09% 2 6 6 1.10 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) /
Radenkovic Maja (Švé.)
45.91% 0 3 1 6.00
10.03.20
16:20
osemfinale Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) /
Masarova Rebeka (Špan.)
55.37% 2 6 6 1.30 I H2H O
Amariei Ilinca Dalina (Rum.) /
Dimitrova Daniella (Bul.)
44.63% 0 2 3 3.05
10.03.20
16:25
osemfinale Astakhova Darya (Rus.) /
Avanesyan Elina (Rus.)
51.52% 2 6 6 1.60 I H2H O
Oliynykova Oleksandra (Chor.) /
Stamatova Julia (Bul.)
48.48% 0 3 2 2.09
10.03.20
17:00
osemfinale Bergen Mariia (Ukr.) /
Saidenova Noel (Rus.)
37.50% 3.43 I H2H O
Curovic Tamara (Srb.) /
Spiteri Dalila (Tal.)
62.50% 1.25
18+