prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

POL National Championship 2020 / Poľsko, antuka
dotácia: 10 tis. USD
19.07.20
19:00
finále Majchrzak Kamil (Poľ.) /
Zielinski Jan (Poľ.)
I H2H O
Gajewski Kamil (Poľ.) /
Nazaruk Dominik (Poľ.)
19.07.20
14:30
semifinále Majchrzak Kamil (Poľ.) /
Zielinski Jan (Poľ.)
43.41% 2 7 6 10 1.96 I H2H O
Walkow Szymon (Poľ.) /
Zuk Kacper (Poľ.)
56.59% 1 6 (5) 7 (4) 8 1.74
17.07.20
10:00
semifinále Gajewski Kamil (Poľ.) /
Nazaruk Dominik (Poľ.)
51.44% 2 6 7 1.36 I H2H O
Kielan Szymon (Poľ.) /
Kolasinski Filip (Poľ.)
48.56% 0 1 6 (4) 2.82
16.07.20
14:30
štvťfinále Kielan Szymon (Poľ.) /
Kolasinski Filip (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Adamek Makary (Poľ.) /
Piatek Mateusz (Poľ.)
0 1 3
16.07.20
15:30
štvťfinále Gajewski Kamil (Poľ.) /
Nazaruk Dominik (Poľ.)
2 6 6 10 I H2H O
Mikula Michal (Poľ.) /
Wojcik Yann (Poľ.)
1 7 (4) 4 6
16.07.20
19:10
štvťfinále Majchrzak Kamil (Poľ.) /
Zielinski Jan (Poľ.)
52.94% 2 6 6 1.17 I H2H O
Hurkacz Hubert (Poľ.) /
Terczynski Mateusz (Poľ.)
47.06% 0 1 2 4.23
16.07.20
15:30
štvťfinále Walkow Szymon (Poľ.) /
Zuk Kacper (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Lorens Mikolaj (Poľ.) /
Marek Wojciech (Poľ.)
0 1 4
15.07.20
15:30
osemfinale Kielan Szymon (Poľ.) /
Kolasinski Filip (Poľ.)
2 1 6 10 I H2H O
Dembek Michal (Poľ.) /
Michalski Daniel (Poľ.)
1 6 2 7
15.07.20
??
osemfinale Adamek Makary (Poľ.) /
Piatek Mateusz (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Dworak Kacper (Poľ.) /
Wojnar Bartosz (Poľ.)
0 4 4
15.07.20
??
osemfinale Mikula Michal (Poľ.) /
Wojcik Yann (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Bedra Michal (Poľ.) /
Kwiatkowski Adam (Poľ.)
0 4 4
15.07.20
??
osemfinale Gajewski Kamil (Poľ.) /
Nazaruk Dominik (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Andrzejczak Bartlomiej (Poľ.) /
Andrzejczak Jarek (Poľ.)
0 0 1
15.07.20
19:15
osemfinale Hurkacz Hubert (Poľ.) /
Terczynski Mateusz (Poľ.)
53.50% 2 7 7 1.36 I H2H O
Galka Jan (Poľ.) /
Galus Piotr (Poľ.)
46.50% 0 6 (4) 5 3.00
15.07.20
15:00
osemfinale Lorens Mikolaj (Poľ.) /
Marek Wojciech (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Bilinski Gabriel (Poľ.) /
Kasperski Wojciech (Poľ.)
0 2 2
15.07.20
15:00
osemfinale Walkow Szymon (Poľ.) /
Zuk Kacper (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Konopko Witold (Poľ.) /
Kuczynski Dariusz (Poľ.)
0 1 3
14.07.20
18:00
osemfinale Majchrzak Kamil (Poľ.) /
Zielinski Jan (Poľ.)
2 6 6 I H2H O
Kasnikowski Maks (Poľ.) /
Orlikowski Aleksander (Poľ.)
0 1 2
18+