prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Zagreb 2020 / Chorvátsko, antuka , ATP Zagreb 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
14.09.20 11:00 |
osemfinale | Primorac Iva (Chor.) (669) | 38.46% | 2 | 2 | 6 | 11 | 2.42 | I H2H O | ||
Rosca Andreea Amalia (Rum.) (624) | 61.54% | 1 | 6 | 2 | 9 | 1.48 | |||||
14.09.20 12:30 |
osemfinale | Gavrila Oana (Rum.) (646) | 48.65% | 2 | 6 | 6 | 1.88 | I H2H O | |||
Sugnaux Tess (Švaj.) (586) | 51.35% | 0 | 3 | 3 | 1.77 | ||||||
14.09.20 12:50 |
osemfinale | Krznaric Noa (Chor.) | 49.84% | 2 | 6 | 6 | 3.81 | I H2H O | |||
Evtimova Dia (Bul.) (629) | 50.16% | 0 | 3 | 2 | 1.21 | ||||||
14.09.20 13:10 |
osemfinale | Lukacs Vanda (Ma) (564) | 47.03% | 2 | 6 | 6 | 1.26 | I H2H O | |||
Kajevic Ena (Chor.) (1162) | 52.97% | 0 | 4 | 2 | 3.40 | ||||||
14.09.20 11:00 |
osemfinale | Erjavec Veronika (Slov.) (543) | 61.11% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Ignatjeva Margarita (Lot.) (956) | 38.89% | 0 | 3 | 4 | 6.51 | ||||||
14.09.20 11:00 |
osemfinale | Falkner Ziva (Slov.) | 50.40% | 1 | 4 | 2.22 | I H2H O | ||||
Moratelli Angelica (Tal.) (488) | 49.60% | 0 | 1 | 1.55 | |||||||
14.09.20 13:05 |
osemfinale | Wurth Tara (Chor.) | 55.15% | 2 | 6 | 6 | 2.42 | I H2H O | |||
Eraydin Basak (Tur.) (430) | 44.85% | 0 | 0 | 0 | 1.48 | ||||||
14.09.20 10:55 |
osemfinale | Vecic Alexandra (Nem.) (1268) | 49.18% | 2 | 6 | 2 | 10 | 3.51 | I H2H O | ||
Stefanini Lucrezia (Tal.) (391) | 50.82% | 1 | 3 | 6 | 5 | 1.24 | |||||
13.09.20 12:00 |
1. kolo | Krznaric Noa (Chor.) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Borodulina Victoria (Rus.) | 0 | 5 | 6 | ||||||||
13.09.20 12:00 |
1. kolo | Evtimova Dia (Bul.) (629) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Maric Greta (Chor.) | 0 | 6 | 2 | ||||||||
13.09.20 12:00 |
1. kolo | Primorac Iva (Chor.) (669) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Juric Noka (Slov.) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
13.09.20 16:00 |
1. kolo | Rosca Andreea Amalia (Rum.) (624) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Granic Petra (Chor.) (1212) | 1 | 6 | 2 | 3 | |||||||
13.09.20 16:00 |
1. kolo | Gavrila Oana (Rum.) (646) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jurkovic Lea (Chor.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
13.09.20 14:00 |
1. kolo | Sugnaux Tess (Švaj.) (586) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Dernikovic Ria (Chor.) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
13.09.20 16:00 |
1. kolo | Kajevic Ena (Chor.) (1162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vukicevic Klara (Chor.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
13.09.20 14:00 |
1. kolo | Ignatjeva Margarita (Lot.) (956) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mukic Ana (Chor.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.09.20 14:00 |
1. kolo | Falkner Ziva (Slov.) | 2 | 5 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Radakovic Laura (BaH.) | 1 | 7 | 0 | 7 | |||||||
13.09.20 16:00 |
1. kolo | Wurth Tara (Chor.) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Lekaj Adrijana () (1134) | 1 | 0 | 6 | 6 | |||||||
13.09.20 14:00 |
1. kolo | Vecic Alexandra (Nem.) (1268) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zalukar Sara (Chor.) | 0 | 1 | 1 |