prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Sibiu (VIII) 2020 / Rumunsko, antuka , www, LIVE, DRAW
dotácia: 80 tis. USD
26.09.20
10:00
finále Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (220) 53.37% 2 7 6 1.65 I H2H O
Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (289) 46.63% 0 5 0 2.14
25.09.20
15:15
semifinále Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (289) 49.14% 2 6 6 1.87 I H2H O
Cerundolo Francisco (Arg.) (247) 50.86% 0 3 0 1.86
25.09.20
12:10
semifinále Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (220) 49.77% 2 7 6 6 1.38 I H2H O
Gomez-Herrera Carlos (Špan.) (437) 50.23% 1 6 (5) 7 (6) 4 2.89
24.09.20
10:00
štvťfinále Gomez-Herrera Carlos (Špan.) (437) 53.07% 2 6 6 6 1.96 I H2H O
Haerteis Johannes (Nem.) (348) 46.93% 1 3 7 (8) 2 1.76
24.09.20
10:05
štvťfinále Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (220) 52.42% 2 6 5 6 1.55 I H2H O
Gojo Borna (Chor.) (281) 47.58% 1 4 7 4 2.36
24.09.20
13:00
štvťfinále Cerundolo Francisco (Arg.) (247) 58.86% 2 6 6 1.52 I H2H O
Jaziri Malek (Tun.) (261) 41.14% 0 2 1 2.41
24.09.20
12:45
štvťfinále Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (289) 64.52% 2 6 6 1.58 I H2H O
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (314) 35.48% 0 3 0 2.27
23.09.20
10:00
osemfinale Gomez-Herrera Carlos (Špan.) (437) 49.15% 2 3 7 6 2.12 I H2H O
Denolly Corentin (Fra.) (330) 50.85% 1 6 6 (4) 3 1.66
23.09.20
13:05
osemfinale Cerundolo Francisco (Arg.) (247) 53.06% 2 6 6 6 1.45 I H2H O
Cervantes Inigo (Špan.) (618) 46.94% 1 7 (7) 3 4 2.59
23.09.20
10:00
osemfinale Gojo Borna (Chor.) (281) 44.78% 2 6 6 6 2.08 I H2H O
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (284) 55.22% 1 1 7 (1) 4 1.66
23.09.20
12:30
osemfinale Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (220) 51.37% 2 6 6 1.31 I H2H O
Ortega-Olmedo Roberto (Špan.) (280) 48.63% 0 2 4 3.20
23.09.20
14:00
osemfinale Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (314) 48.29% 2 6 6 1.10 I H2H O
Sekiguchi Shuichi (Jap.) (274) 51.71% 0 2 3 5.98
23.09.20
15:35
osemfinale Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (289) 52.78% 2 6 7 1.63 I H2H O
Cerundolo Juan Manuel (Arg.) (350) 47.22% 0 4 6 (7) 2.11
23.09.20
10:00
osemfinale Haerteis Johannes (Nem.) (348) 44.76% 2 6 3 7 2.99 I H2H O
Rinderknech Arthur (Fra.) (164) 55.24% 1 3 6 6 (4) 1.34
23.09.20
12:30
osemfinale Jaziri Malek (Tun.) (261) 48.75% 2 6 7 1.72 I H2H O
Luz Orlando (Braz.) (309) 51.25% 0 3 6 (3) 2.01
22.09.20
14:00
1. kolo Denolly Corentin (Fra.) (330) 56.81% 2 6 5 6 1.35 I H2H O
Karlovskiy Evgeny (Rus.) (255) 43.19% 1 3 7 0 2.96
22.09.20
11:45
1. kolo Cervantes Inigo (Špan.) (618) 45.45% 2 6 7 2.01 I H2H O
Ejupovic Elmar (Nem.) (522) 54.55% 0 3 6 (2) 1.72
22.09.20
12:15
1. kolo Huesler Marc-Andrea (Švaj.) (220) 60.84% 2 6 7 1.54 I H2H O
Miedler Lucas (Rak.) (293) 39.16% 0 4 6 (1) 2.37
22.09.20
10:00
1. kolo Ortega-Olmedo Roberto (Špan.) (280) 48.13% 2 6 6 2.13 I H2H O
Roca Batalla Oriol (Špan.) (352) 51.87% 0 2 4 1.62
22.09.20
10:00
1. kolo Cerundolo Juan Manuel (Arg.) (350) 51.16% 2 6 7 1.28 I H2H O
Mukund Sasi Kumar (Ind.) (287) 48.84% 0 4 6 (5) 3.27
22.09.20
10:00
1. kolo Sekiguchi Shuichi (Jap.) (274) 54.46% 2 7 7 2.68 I H2H O
Dima Dragos (Rum.) (758) 45.54% 0 5 6 (6) 1.40
22.09.20
14:05
1. kolo Luz Orlando (Braz.) (309) 58.94% 2 6 3 6 1.16 I H2H O
Cornea Vlad Victor (Rum.) (887) 41.06% 1 1 6 2 4.62
22.09.20
11:57
1. kolo Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) (284) 59.66% 2 6 6 1.67 I H2H O
Menendez-Maceiras Adrian (Špan.) (254) 40.34% 0 2 3 2.12
21.09.20
14:45
1. kolo Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (354) 55.02% 2 6 6 1.28 I H2H O
Kirkin Ergi (Tur.) (515) 44.98% 0 4 3 3.36
21.09.20
11:55
1. kolo Cerundolo Francisco (Arg.) (237) 59.14% 2 6 6 1.17 I H2H O
Perchicot Mathieu (Fra.) (449) 40.86% 0 4 3 4.31
21.09.20
13:05
1. kolo Gomez-Herrera Carlos (Špan.) (430) 45.73% 2 6 6 2.22 I H2H O
Kopriva Vit (ČR) (320) 54.27% 0 2 3 1.57
21.09.20
10:05
1. kolo Etcheverry Tomas Martin (Arg.) (295) 53.20% 2 7 4 7 1.59 I H2H O
Halys Quentin (Fra.) (200) 46.80% 1 6 (3) 6 6 (2) 2.15
21.09.20
10:05
1. kolo Jaziri Malek (Tun.) (264) 38.84% 2 6 6 3.21 I H2H O
Zuk Kacper (Poľ.) (285) 61.16% 0 4 2 1.31
21.09.20
10:05
1. kolo Gojo Borna (Chor.) (280) 40.20% 2 7 6 1.91 I H2H O
Serdarusic Nino (Chor.) (301) 59.80% 0 5 4 1.81
21.09.20
13:30
1. kolo Haerteis Johannes (Nem.) (348) 51.85% 2 7 6 1.54 I H2H O
Ionel Nicholas David (Rum.) (521) 48.15% 0 5 2 2.33
21.09.20
11:45
1. kolo Rinderknech Arthur (Fra.) (163) 46.27% 2 7 6 1.18 I H2H O
Durasovic Viktor (Nór.) (338) 53.73% 0 5 3 4.42
18+